Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

A The Huffington Post Donald Glover-ről kérdezte Billy Dee Williamst:

 

Nem tudom, kicsoda Donald Glover. De én úgy gondolom, hogy hagyniuk kellene a karakteremet. Nem hiszem, hogy bárki hozzá tudna adni valamit ahhoz, amit én kihoztam a figurából. Szerintem egy elég különleges karaktert csináltam belőle, és hogy őszinte legyek, nem hiszem, hogy bárki más utánam tudná csinálni.

 

Arra a kérdésre pedig, hogy ő maga szívesen bújna-e Lando bőrébe, így felelt:

 

Igen, ha szeretnék, akkor örömmel megtenném - öregemberként [nevet]. De nem hiszem, hogy bárki hozni tudná ugyanazt a minőséget, amit én hoztam azokba a karakterekbe, akiket eljátszottam. Mégpedig azért, mert én olyan személy vagyok, aki nem etnikumban gondolkodik. Én úgy gondolkodom, hogy azt kell beleadni a szerepekbe, ami bennem személy szerint érdekes. És úgy vélem, hogy a karaktereim ezért működtek egy különleges módon.

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szerény ember ez a színész óriás, aki egyszerűen utánozhatatlan színészi teljesítményt nyújtott. És most nevezzen meg mindenki Lando Calrissianon kívül még két karaktert, akit Billy Dee Williams formált meg, ez a színészlegenda. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen szerény ember ez a színész óriás, aki egyszerűen utánozhatatlan színészi teljesítményt nyújtott. És most nevezzen meg mindenki Lando Calrissianon kívül még két karaktert, akit Billy Dee Williams formált meg, ez a színészlegenda. :evil:

Igaza van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Én úgy vélem hogy majd bepöttyözik Ehrenreich arcát, és CGI-al kap egy kis Ford beütést.

Pl a Looper című filmben is jól megoldották:

 

http://www.nippon.com/ja/files/e00030_ph05.jpg

Ez tetszik, ügyes dolog, de egyelőre csak a kamuképekről beszéltem, amikkel nyögve próbálják bebeszélni, hogy Ehrenreich kiköpött Ford, pedig fityfenét az..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy vélem hogy majd bepöttyözik Ehrenreich arcát, és CGI-al kap egy kis Ford beütést.

Pl a Looper című filmben is jól megoldották:

 

http://www.nippon.com/ja/files/e00030_ph05.jpg

 

Ehrenreich orrtól lefele Ford-os (álla, a szája) de felette, azokat a szűk, hunyorgó szemeket nemigen lehet semmivel sem Fordosabbá tenni. Egyébként J. G. Lewitt sem lett egy kiköpött Bruce Willis, dehát nem is akkora ikonikus karakter volt, hogy sírjon a szám. De Han Solo igen.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Húú ez tök jó ötlet. Nagyon örülnék neki ha benne lenne.

 

Én ettől a filmtől várom a legtöbbet. Nem szeretnék különösebb utalásokat. Ott lesz Han, Chewie, Lando, és valószínűnek tartom, hogy Boba Fett és Jabba is szerepelhet benne. Ez bőven elég. Ehhez a filmhez választották a legjobb, leginnovatívabb rendezőt, pontosabban rendeződuót, és nagyon remélem, hogy ha valamivel megidézi majd a korábbi részeket, akkor az maga az innováció lesz, amit a Star Wars jelent a filmtörténetben. Azt idézzék meg.

Szerintem Phil Lord és Chris Miller bebizonyította a Lego-kalanddal, ami egy zseniális és végtelenül eredeti film volt, hogy erre képes. Épp ezért úgy fogok beülni rá, hogy elfogadom azt is, nem Harrison Ford játssza majd Han Solo-t, sőt, egy olyan ember, aki nem különösebben hasonlít rá. Ugyanígy fogok minden, a sorozatot kitágító ötlethez hozzáállni, már ha működőképes lesz. De éppen ezért nem különösebben szeretnék namedroppingot, ami, úgy érzem, egyre inkább kihalófélben levő műfaj, és a TFA verte be az utolsó szeget a koporsójába. Legalábbis nálam a Luke gyakorlógömbjétől lett minden utalás nagyon sok. Emiatt nem szeretném, hogy feltűnjön Maz Kanata sem, csak hogy lássuk, hogy na, ő is átsétált ide a másik filmből, milyen jó nekünk. Nem az össze-vissza utalgatásoktól lesz jó egy film, viszont kiválóan tudják palástolni a szerkezet hiátusait, és baromijól be lehet csalni velük a moziba a nézőket.

 

Persze van olyan formája is a namedroppingnak, ami talán érdekes lenne: ebben a filmben megvan a lehetőség arra, hogy lássunk két legendás eseményt, amelyekre eddig csak utalásokat kaptunk, a Kessel Runt és a sabaccpartit, amin Han elnyerte a Falcont Lando-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ettől a filmtől várom a legtöbbet. Nem szeretnék különösebb utalásokat. Ott lesz Han, Chewie, Lando, és valószínűnek tartom, hogy Boba Fett és Jabba is szerepelhet benne. Ez bőven elég. Ehhez a filmhez választották a legjobb, leginnovatívabb rendezőt, pontosabban rendeződuót, és nagyon remélem, hogy ha valamivel megidézi majd a korábbi részeket, akkor az maga az innováció lesz, amit a Star Wars jelent a filmtörténetben. Azt idézzék meg.

Szerintem Phil Lord és Chris Miller bebizonyította a Lego-kalanddal, ami egy zseniális és végtelenül eredeti film volt, hogy erre képes. Épp ezért úgy fogok beülni rá, hogy elfogadom azt is, nem Harrison Ford játssza majd Han Solo-t, sőt, egy olyan ember, aki nem különösebben hasonlít rá. Ugyanígy fogok minden, a sorozatot kitágító ötlethez hozzáállni, már ha működőképes lesz. De éppen ezért nem különösebben szeretnék namedroppingot, ami, úgy érzem, egyre inkább kihalófélben levő műfaj, és a TFA verte be az utolsó szeget a koporsójába. Legalábbis nálam a Luke gyakorlógömbjétől lett minden utalás nagyon sok. Emiatt nem szeretném, hogy feltűnjön Maz Kanata sem, csak hogy lássuk, hogy na, ő is átsétált ide a másik filmből, milyen jó nekünk. Nem az össze-vissza utalgatásoktól lesz jó egy film, viszont kiválóan tudják palástolni a szerkezet hiátusait, és baromijól be lehet csalni velük a moziba a nézőket.

 

Persze van olyan formája is a namedroppingnak, ami talán érdekes lenne: ebben a filmben megvan a lehetőség arra, hogy lássunk két legendás eseményt, amelyekre eddig csak utalásokat kaptunk, a Kessel Runt és a sabaccpartit, amin Han elnyerte a Falcont Lando-tól.

 

 

Teljesen egyetértek. Én már csak a csempész/alvilági téma miatt is ezt várom... 2. legjobban. ( a zsivány 1-ből már túl sokat "láttam" ahhoz hogy ne azt várjam a legjobban :) )

Én abban az esetben látnám szívesen Maz Kanatat, ha fontos szerepe lenne. Az Ep7-ben úgy tűnt régóta ismerik egymást, így nyilván lehetne mit elmesélni erről az ismeretségről. Ha csak azért raknák be mert de jó lenne egy cameo, akkor inkább ne rakják be.

 

Ja! A sabaccpartinak benne kell lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az alvilági téma számomra amúgy még egy dolgot magával von: szeretnék látni egy elképesztően hatalmas, zsizsegő, különböző fura szerzetekkel teli világot, nem olyat, mint a TFA-ban, ahol a galaxis űrlényei egy kocsmába lettek tömörítve, és azon kívül meg csak emberek, meg az OT-ből visszatérő űrlény karakterek (Chewie, Nien Nunb, Ackbar), meg egy olyan faj különböző képviselői, akiket eddig nem láthattunk, de a TFA-ban meg szinte csak ilyet (abednedo).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az alvilági téma számomra amúgy még egy dolgot magával von: szeretnék látni egy elképesztően hatalmas, zsizsegő, különböző fura szerzetekkel teli világot, nem olyat, mint a TFA-ban, ahol a galaxis űrlényei egy kocsmába lettek tömörítve, és azon kívül meg csak emberek, meg az OT-ből visszatérő űrlény karakterek (Chewie, Nien Nunb, Ackbar), meg egy olyan faj különböző képviselői, akiket eddig nem láthattunk, de a TFA-ban meg szinte csak ilyet (abednedo).

 

Tökéletesen egyetértek. Én is nagyon szeretnék majd látni egy olyan világot (ez lehet akár bolygó vagy űrállomás) ahol az eddig megismert (és pár új) söpredék népek zizegnek, zsonganak és "söpredékeskednek".

 

És jó lenne ha ez a film egy átlag csempész nézőpontból mutatná meg a galaxist. Az eddigi filmek főszereplői többé-kevésbé mind hősök voltak. Han Solo nem az. Legalábbis itt még nem. Ez a film pedig megmutathatná milyen is az SW galaxis egy "nem hősies" karakter szemén keresztül.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.