Ugrás a kommentre

Star Wars: Shattered Empire


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Biztos fog, de még angolul se jött ki :)

 

Ma jött ki a harmadik rész. De nem siettetésből írom! Így is baromi hálás vagyok (sztem mondhatom azt, hogy mindenki nevében), hogy már egy csomó canon képregényt olvashattunk a segítségével. Szóval köszönjük! :) Ha meg lesz folytatás, akkor hurrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Készítesz fordítást a 2. és 3. résznek? Nagyon kíváncsi vagyok erre a szériára.

Persze, lesz magyar verzió a folytatásokhoz is. Mivel a többi sorozatot sem szeretném elhanyagolni, a második részt vasárnapra, a harmadikat pedig jövőhét csütörtök környékére ígérem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenlegi felhozatalban ez a legérdekesebb képregénysorozat. :) Szinte bármi megtörténhet, teljes a homály, mindig is nagyon érdekelt, hogy közvetlenül az Endor után mi történik a Galaxisban.

 

Fel is bukkant egy régi helyszín, a Naboo. Úgy látszik, egész könnyedén átvészelték a birodalmi időket (sehol egy birodalmi helyőrség...) Legalábbis egészen mostanáig. Remélem, a bolygó nem szenved nagy pusztulást... :( Kicsit komikus volt, hogy a tanácskozást ismét azzal szakítják meg, hogy blokkolják a távközlési kommunikációt az orbitális pályán... Már szinte vártam, hogy az aggastyán Sio Bibble előugrik az egyik csicsás oszlop mögül és elkiáltja magát: "Ez csak egyet jelent: invázió" :D

 

A rajzokra nem lehet panasz (talán csak Leia nem sikerült annyira, illetve az új nabooi kormányzó is inkább valami behízelgő porondmesternek tűnt), különösen igaz ez a helyszínekre, bolygókra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenlegi felhozatalban ez a legérdekesebb képregénysorozat. :) Szinte bármi megtörténhet, teljes a homály, mindig is nagyon érdekelt, hogy közvetlenül az Endor után mi történik a Galaxisban.

Eddig nekem is ez a sorozat tetszik legjobban, kár hogy csak 4 részes mini.

A rajzok egyértelműen itt a leggyönyörűbbek. Elég megnézni, hogy fest a Naboo ebben a sorozatban, és hogy fest a Princess Leiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ász volt a 3. rész. Köszi a fordítást. A nabooi vadászok a Birodalom terve és csaták nagyon jók voltak. A legfantasztikusabb jelenet, amikor Leia látja a hangárban a múlt nyomait és érzékeli a hajdani Dath Mault.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.