Ugrás a kommentre

Star Wars: Shattered Empire


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

Most kezdem a 3-at! :)

 

 

Na meg volt a 3-4! Nagyon tetszett!Tényleg jó volt a 3-ban az űrcsata!

De ez most mitől felvezetés a Ébredő Erőhöz?

Két nyamvadt fa volt benne! :)

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes lett a 4. rész, talán a harmadikkal együtt a legjobb. Én nem vártam többet, valahogy sejtettem, hogy csak ennyi lesz. Az egész felvezetős projekt minden egyes darabjára igaz ez: csak infó morzsákat tolnak elénk.

Nagyon jó volt a vetine.i csata, jó volt látni Luke-ot újra harc közben. Az Erővel átitatott fák nagyon érdekesek, ebből még lehet kihozni valamit. (Mondjuk azért egy picit féltem, hogy majd klónozó tartályokra fognak bukkani, amiben már fejlődnek a Palpatine klónok, de szerencsére nem így lett. )

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ász volt a 3. rész. Köszi a fordítást. A nabooi vadászok a Birodalom terve és csaták nagyon jók voltak. A legfantasztikusabb jelenet, amikor Leia látja a hangárban a múlt nyomait és érzékeli a hajdani Dath Mault.

Igen az nagyon ott volt! Vajon tudja, hogy az anyja is itt volt királynő? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a negyedik rész is, bár ezt a fa dolgot kevésbé értem. Ezekért muszáj volt ekkora rizikót vállalni? Luke -ot nagyon erősnek érzem. Ahogy elbánt szinte az egész bázissal az figyelemre méltó. Bár a parancsnok elég hülye volt, hogy beengedte őket akkor, amikor már a kompnál tudta, hogy nem a BBH -s csaj jött. :facepalm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...

A Naboo-val és Palpatine-nal kapcsolatban: nekem is az jutott eszembe, hogy talán azért akarta elpusztítani, mert lehettek Sith ereklyék a bolygón. Viszont felmerült bennem ez is: miért nem akarta, hogy az ereklyék fenn maradjanak, így adva esélyt annak, hogy a Sith Rend újra visszatérhessen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, a Birodalomhoz hasonló módon a Sith Rendet sem akarta, hogy nélküle létezzen. Simán kinézem az egójából. 

Ironikus, hogy a Birodalom és a Sith Rend is túlélte őt bizonyos formában (Első Rend, Snoke-Kylo). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Gondolom, a Birodalomhoz hasonló módon a Sith Rendet sem akarta, hogy nélküle létezzen. Simán kinézem az egójából. 

Ironikus, hogy a Birodalom és a Sith Rend is túlélte őt bizonyos formában (Első Rend, Snoke-Kylo). 

A Birodalom túléléséhez való viszonyát még csak-csak megértem, de a Sith Rend túlélése fura. Remélem majd lesznek olyan történetek, melyek a jövőben Sidious gondolkodásába bepillantást nyújtanak - főleg a klasszikus trilógia idején - és részletesebb válaszokat kapunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Naboo-val és Palpatine-nal kapcsolatban: nekem is az jutott eszembe, hogy talán azért akarta elpusztítani, mert lehettek Sith ereklyék a bolygón.

Ebben már csak azért is lehet valami, hiszen ott volt Rish Loo laborja, az is egy ősi hely volt, amit Sidious ismert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: Star Wars: Shattered Empire
  • 3 héttel később...

Most így pár év távlatából elolvasva tartom, hogy nem volt rossz, főleg Poe szülei miatt érdekes. Poe egyébként mikor született? Még bőven az Endori csata előtt? 

 

A jedi fáknak pedig nem lett túl nagy jelentősége. Ha csak az Ahch-To-n látott ősük nem tekinthető valamilyen utalásnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Poe egyébként mikor született? Még bőven az Endori csata előtt? 

Igen, 6 évvel az endori csata előtt született a Yavin 4-en. Shara utalt is a fiára. Először én is azt hittem, hogy az endori bulin sikerült túl jól az az összemelegedés. :)  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 08. 08. - 12:27, Darth Sky írta:

Igen, 6 évvel az endori csata előtt született a Yavin 4-en.  

Két évvel született az endori csata előtt, nem hattal. 32 éves az ep7-8-ban. És több mint valószínű, hogy nem a Yavin IV-en született, hiszen a Lázadók már nagyjából két éve elhagyták addigra, plusz abban is kételkedem, hogy Shara Bey terhesen röpködött csatákban A-szárnyúval. Tippre azt mondanám, hogy Poe Shara apjánál született, valószínűleg Shara is ott élt, amíg terhes volt Poe-val, hiszen élete első két évében Poe-t a nagyapja nevelte. Aztán az endori csata után letelepültek a Yavin IV-en.

 

2018. 08. 08. - 12:13, Ody Mandrell írta:

A jedi fáknak pedig nem lett túl nagy jelentősége. Ha csak az Ahch-To-n látott ősük nem tekinthető valamilyen utalásnak. 

Hogy az ep9-beli fa is Nagy Fa volt-e, az jó kérdés, de a TCW-ben a Jedi Templom kertjében álló fa az volt. Ha jól tudom, a Yavin IV-re betelepített annak a fának a "leszármazottja". (Régen olvastam a képregényt.)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Két évvel született az endori csata előtt, nem hattal. 32 éves az ep7-8-ban. És több mint valószínű, hogy nem a Yavin IV-en született, hiszen a Lázadók már nagyjából két éve elhagyták addigra, plusz abban is kételkedem, hogy Shara Bey terhesen röpködött csatákban A-szárnyúval. Tippre azt mondanám, hogy Poe Shara apjánál született, valószínűleg Shara is ott élt, amíg terhes volt Poe-val, hiszen élete első két évében Poe-t a nagyapja nevelte. Aztán az endori csata után letelepültek a Yavin IV-en.

A YU 2-t valahogy YE 2-nek néztem, így jött ki a téves hat év. Belegondolva, valószínűbb, hogy Poe nem biztos, hogy a Yavin 4-en született, ami viszont 100%, hogy ott nőtt fel (ezt a képes útmutató is írja). Sőt, szerintem Shara és Kes a Shattered Empire végén alapítják meg azt a kolóniát a Yavin 4-en, ahol aztán Poe (aki ekkor már kb. 3 éves) majd felnő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Fú ez a képregény botrányosan gyenge volt. Helyenként a rajzok is, de a sztori... komolyan, mintha a Legendses csapásirány elevenedett volna meg újra a szemem előtt. Amikor megláttam, hogy két fa az utolsó rész titokzatos tárgya... :lol: Amilyen jó volt a Poe, vagy a Vader képregény, ez annyira gyenge. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Elkezdtem a Széthasadt Birodalmat átnézni. A pathfinder commando Útkereső kommandóként szerepel. Ez így megfelel? Szerintem jó.

Én anno Útkereső Akciócsoportnak fordítottam, de az Útkereső Kommandó jobban hangzik. Úgy emlékszem, hogy néhány könyvben már említésre kerültek. Ott hogy fordították őket? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.