Ugrás a kommentre
Darth Sky

Star Wars: Shattered Empire

Ajánlott hozzászólás

Most kezdem a 3-at! :)

Na meg volt a 3-4! Nagyon tetszett!Tényleg jó volt a 3-ban az űrcsata!

De ez most mitől felvezetés a Ébredő Erőhöz?

Két nyamvadt fa volt benne! :)

Szerkesztve: - ZoliZoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon érdekes lett a 4. rész, talán a harmadikkal együtt a legjobb. Én nem vártam többet, valahogy sejtettem, hogy csak ennyi lesz. Az egész felvezetős projekt minden egyes darabjára igaz ez: csak infó morzsákat tolnak elénk.

Nagyon jó volt a vetine.i csata, jó volt látni Luke-ot újra harc közben. Az Erővel átitatott fák nagyon érdekesek, ebből még lehet kihozni valamit. (Mondjuk azért egy picit féltem, hogy majd klónozó tartályokra fognak bukkani, amiben már fejlődnek a Palpatine klónok, de szerencsére nem így lett. )

Szerkesztve: - Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon ász volt a 3. rész. Köszi a fordítást. A nabooi vadászok a Birodalom terve és csaták nagyon jók voltak. A legfantasztikusabb jelenet, amikor Leia látja a hangárban a múlt nyomait és érzékeli a hajdani Dath Mault.

Igen az nagyon ott volt! Vajon tudja, hogy az anyja is itt volt királynő? :hmm:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó volt a negyedik rész is, bár ezt a fa dolgot kevésbé értem. Ezekért muszáj volt ekkora rizikót vállalni? Luke -ot nagyon erősnek érzem. Ahogy elbánt szinte az egész bázissal az figyelemre méltó. Bár a parancsnok elég hülye volt, hogy beengedte őket akkor, amikor már a kompnál tudta, hogy nem a BBH -s csaj jött. :facepalm:

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azért engedte be őket, hogy megtudja, mitől olyan fontos az a két "fa". Azt nem tudta, hogy egy Jedi a "testőr", így okkal gondolhatta, hogy a birodalmi túlerő elég lesz velük szemben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Naboo-val és Palpatine-nal kapcsolatban: nekem is az jutott eszembe, hogy talán azért akarta elpusztítani, mert lehettek Sith ereklyék a bolygón. Viszont felmerült bennem ez is: miért nem akarta, hogy az ereklyék fenn maradjanak, így adva esélyt annak, hogy a Sith Rend újra visszatérhessen?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Gondolom, a Birodalomhoz hasonló módon a Sith Rendet sem akarta, hogy nélküle létezzen. Simán kinézem az egójából. 

Ironikus, hogy a Birodalom és a Sith Rend is túlélte őt bizonyos formában (Első Rend, Snoke-Kylo). 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
19 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Gondolom, a Birodalomhoz hasonló módon a Sith Rendet sem akarta, hogy nélküle létezzen. Simán kinézem az egójából. 

Ironikus, hogy a Birodalom és a Sith Rend is túlélte őt bizonyos formában (Első Rend, Snoke-Kylo). 

A Birodalom túléléséhez való viszonyát még csak-csak megértem, de a Sith Rend túlélése fura. Remélem majd lesznek olyan történetek, melyek a jövőben Sidious gondolkodásába bepillantást nyújtanak - főleg a klasszikus trilógia idején - és részletesebb válaszokat kapunk.

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
23 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Naboo-val és Palpatine-nal kapcsolatban: nekem is az jutott eszembe, hogy talán azért akarta elpusztítani, mert lehettek Sith ereklyék a bolygón.

Ebben már csak azért is lehet valami, hiszen ott volt Rish Loo laborja, az is egy ősi hely volt, amit Sidious ismert.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ