Ugrás a kommentre

John Williams


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Megjött az ep2 lemezem, Yoda-s borítóval. :):D:o

 

 

Mikor rendelted?

 

Tegnap úgy 11:00 felé.

 

Én 2X is megrendeltem.1X tegnap elött éjszaka, személyes átvétellel, de sajna nem tudtam elmenniÉs tegnap délután 6 órakor házhozszállítással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, de utáltam, hogy annak idején 4 borítóval jelent meg. Nem tudtam választani, most melyik kell, mind meg ugye húzós lett, volna, bár, most be lehetett volna szerezni az összes borítóval, ha ügyes az ember.

Annak idején a filmplakátos verzió mellett döntöttem, abból biztos nem lesz összeveszés, így mind 3 új film filmplakátos borítóval van meg, plusz, az kék Maulos. Az mekkora király lemez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... a kék Maulos. Az mekkora király lemez.

 

És még mekkora király lenne, ha rajta lenne a Duel Of The Fates és az Anakin's Theme zenekari változata is. Ahogy az SE dupla CD-k második lemezein volt. Akkor lenne aztán igazán pompás!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, tegyük rendbe az AOTC CD-k ügyét... :lol:

Négy borítóval jelent meg. Az egyik a klasszikus moziplakátos, a többi három borító: Yoda, Jango, Anakin&Padmé. Ezek egy bónuszszámot tartalmaztak a moziplakátoshoz képest, ha jól emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekemis ma délelött jött a futár.Hibátlan, nagyon menő lemez.Szerencsére az Anakin&Padme borítóal jött, azt is akartam.

 

Nekem a Conveyor Belt az egyik kedvenc számom az albumról.Amit nagyon sajnálok, hogy a kamino theme-ből nem csináltak külön számot.Nagyon királyság az a kaminos motívum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy mondod! Nagyon szenvedélyes zene. Van benne minden: vágyódás, szenvedély, fájdalom, csalódás, dac, és még sorolhatnám. Elképesztően komplex hangulata van, ennyi érzelmet talán még soha nem fogott össze egyetlen műben a maestro. Igazi mestermunka. Ezért nem tudnak nálam más JW-zenék nagyon vetekedni vele. Élvezem minden egyes hangját. Gyakran úgy hallgatom végig, hogy közben folyamatosan követem a partitúráját. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. rész óta még jobban át tudom érezni benne a fájdalmat és a tragédiát.

Persze egy csomó másik szám mászkál még a dobogó közelében: Duel Of The Fates, Battle Of The Heroes, Throne Room, Light Of The Force, Imperial March, Yoda's Theme, Rebel Fleet, Luke And Leia, Parade Of The Ewoks, Into The Trap, és abba is hagyom, mert még egyszer ennyit tudnék írni, annak meg semmi értelme. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen a sötét zenék is a kedvenceim közé tartoznak, pl. az Uralkodó témája. :lol: A Yoda's Death is egy elképesztően jól megírt zene. Méltó megzenésítése a bölcs mester utolsó perceinek. A legnagyobb sötét kedvencem a The Dark Side Beckons az EP6 2. lemezéről, a Battle Of Endor II közepén. Luke tombolása, a hátborzongató uralkodói téma, aztán a pusztító villámok alatt ismét az uralkodó témája, rézfúvósokkal (7:52 körül, ha jól emlékszem)... Nyammm... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ szívemből szólsz minden egyes mondatoddal :lol:

 

Ody nekem a darkos témák többsége nem igazán jön be.

 

Amiket még nagyon szeretek, azok a menetelős zenék, vagy nem tudom, milyen összefoglaló szót használjak rá, ezek pl. The droid invasion, Flag parade, Droid battle (epI-ről, de nem vagyok 100%-ig biztos a címben), Aréna (na, ezt meg angolul nem tudom), elsőnek kellett volna írnom az örök klasszikust-Imperial march....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nekem a darkos témák többsége nem igazán jön be.

 

Én imádom őket! Amúgy is rajongok a darkos/baljós zenei témákért, dolgokért, így ez nem meglepő. Az SW-ben pont megfelelőek ezen dolgok arányai, a zene pedig tökéletesen kiemeli, sőt hozzá is tesz a hangulatukhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amiket még nagyon szeretek, azok a menetelős zenék, vagy nem tudom, milyen összefoglaló szót használjak rá, ezek pl. The droid invasion, Flag parade, Droid battle (epI-ről, de nem vagyok 100%-ig biztos a címben), Aréna (na, ezt meg angolul nem tudom), elsőnek kellett volna írnom az örök klasszikust-Imperial march....

 

Én "katonai" indulóknak nevezném.

 

Ha ennyire bejönnek neked ezek, akkor feltétlenül hallgasd meg a Königratzer náci induló Utolsó kereszteslovag változatát. Ezt a náci indulót Johnny megint gyönyörűen áthangszerelte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.