Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Óriásiak így együtt :lol: Nekem így ránézésre a Sithek és a Birodalom, bár nem állnak közel hozzám egyébiránt, de a képek így ezzel a színvilággal nagyon bejövősek :yes: A jó droidosnak a felső része remek, meg az egész kép hangulata is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a gratulációkat!

 

Frenkie: momentán nincs belőle, jövő hétvégére tudom csak megcsinálni. De szerintem elég furán hat majd háttérképként, mivel nagyon keskeny... Ezért is csináltam a 6-os sorozatról együtt egy háttérképet, nem pedig külön-külön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a gratulációkat!

 

Frenkie: momentán nincs belőle, jövő hétvégére tudom csak megcsinálni. De szerintem elég furán hat majd háttérképként, mivel nagyon keskeny... Ezért is csináltam a 6-os sorozatról együtt egy háttérképet, nem pedig külön-külön.

 

 

Ja értem.Próbáltam kihúzni én is de nagyon megnyúlt.Akkor hagyjuk.De azért köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A helyszínsorozatom újabb darabbal bővült: a Yavinnal.

 

yavin-poster.jpg

Teljes méret

 

Háttérképverziók: 800x600 1024x768 1280x1024 1280x800 1440x900

 

Ezzel a IV. rész helyszínsorozata teljessé vált:

 

tatooine-poster-ep4.jpgdeathstar-poster.jpgyavin-poster.jpg

 

A kép az oldalamról csak holnap lesz elérhető, egyelőre ezek a linkek működnek.

Ezúton szeretnék köszönetet mondani Krandénak a belinkelt SW-orgonazene miatt, ami a kép elkészítését inspirálta. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Yavin mint helyszín önmagában jóval kevésbé lényeges szerepet játszott a IV. részben, hiszen a Yavin-i csata nem a felszínén zajlott, de a teljesség kedvéért valóban megérdemel egy posztert, már a zeneileg és egyébként is legendává vált finálé miatt is - ahogy ez a képről is egyértelműen kiderül. Nem csodálom, hogy a zene ihlette. :) A hősök pedig középen állnak, ahogy illik.

Remek kép lett. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen, valamint tenksz. :P

Valóban a "diadal" a központi üzenet a képen: egy olyan győzelem ünneplése, amely túlmutat egy egyszerű harci eredményen, valami sokkal nagyobb van benne. Ezért nőnek a fénycsíkok a csillagokig, és ezért lesz ünnepi tűzijáték a Halálcsillag robbanásának szikraesőjéből.

Donát: sajnálom, hogy nem érzed a hangulatát. Na, majd egy másiknak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zoli, közben rájöttem, hogy valószínűleg Luke ruhájával van baj. Sosem szerettem ennek az űrszerkónak a színét, nekem olyan SW romboló hatása van, de ez nyilván nem a kép hibája, inkább csak az én ízlésemé :D
Ilyen kijelentés után a tenyerem kezd el viszketni, node te amit ezért Ortistól kapsz..! :P:D :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Úúú... előre reszketek. Vajon csak a Happan Királylányokat küldi rám, vagy az Éjjeli "erő-boszorkányokat is" valamelyik szánalmas EU regényből? :D

Azokat is, meg a Zsivány osztagot, a Vörös köteléket, Kék századot.... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: nekem semmi bajom a narancsszínű pilótaruhával, bár én is jobban szeretem a feketébe öltözött Luke-ot.

Rog: köszi! Nekem a Tatuin is nagyon tetszik, szép kontrasztot ad a mozgalmas Yavinnal.

 

Most egy rendhagyó frissítés, egy kis kikacsintás következik: az egyetlen nem Star Wars témájú kép az oldalon. Legújabb poszteremet az Avatar inspirálta:

 

avatar-poster-tn.jpg

 

Nagyméretű kép

Háttérképverziók az oldalon, a Frissítések között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, nagyon jó, végre egy remek Avatar-háttérkép :)

A neten ugyanaz a kb. tucat kép található meg, sajnos legnagyobb bánatomra madaras aztán végképp nincs (egyet kivéve, de az is felemás), már azon agyaltam, hogy csak azért le fogok majd szedni egy jobb minőséget a filmből, hogy képet szerváljak ki belőle. De na netalántán belebotlanál madaras képbe, akkor esetleg jeleznéd? :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.