Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Csá Simonz! Csá all! Hát mit is mondhatnék...? :lol: Szerintem a ,,Nagyon cool az oldalad!!'' már annyiszor elhangzott, hogy nem szükséges mondani. A kommentárok rész számomra néhány képet teljesen más megvilágításba helyezett: Eddig úgy voltam vele, hogy szép kép, tartalmas kép, de mostmár látom, hogy mi a jelentése! :) Nos csak így tovább... Jut eszembe: Most, hogy bemutatták az epIII-at már több, mint 1 éve és a képeidben már elég részletesen feldolgoztad a 6 rész eseményeit, van valami elképzelésed arról, hogy mi lesz a témája a képeidnek (persze az SW-n belül)?

 

(aki ismerne régebben Lord Wraith néven mentem)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :) Nagyon jó olvasni, hogy ennyi embernek tetszik a kommentáros rész. Komolyan féltem, hogy szinte senkit nem fog érdekelni...

Úgy érzem, még messze nem dolgoztam fel a 6 rész eseményeit. Még van egy csomó ötletem, amit majd valamikor szeretnék megvalósítani, és persze biztos lesznek hirtelen jött sugallatok is. :lol: Elsősorban a szereplőkről vannak terve véve poszterek, olyanok, melyek több epizódon keresztül mutatnak be egy-egy karaktert. Vagy két (esetleg több) szereplő egymással való kapcsolatát. No meg lenne néhány sagaposzter is... Stílusban pedig az avataromon látható kép és a legutóbbi Anakin-Padmé kép lesz az irányadó, legalábbis úgy tervezem. :D Ezek a kedvenceim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó olvasni, hogy ennyi embernek tetszik a kommentáros rész. Komolyan féltem, hogy szinte senkit nem fog érdekelni...

Pontosan úgy igaz, ahogy Exortus írja. Nagy ötlet volt! Sokkal tartalmasabbak lettek a képeid így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tiszta jó. Egyetlen észrevételem, hogy talán egy ep2-es Anakint, vagy egy ep3-as Obi-Wan még jobb lett volna, mert most nekem úgy néz ki a kép koncepciója, hogy legfellül a jó barátok, középen az ellenségek, alatta az újra jóbarátok. Na most ebben a koncepcióban (bár lehet, hogy neked más a kialakult képed) furán fest az ep2-es Obi-Wan mellett az ep3-as nagyon morcosan néző Anakin.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép lett nagyon, csak Anakin zavar egy kicsit. Ahhoz képest, hogy a kép a barátságról szól, elég barátságtalanul néz. Amikor szellemalakban megjelenik, akkor pedig úgy néz, hogy be lehet tőle sz*rni. Az öreg Anakin-nel is kéne egy hasonló, ő jámborabb volt. Mondjuk nem tudok sok képet róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.