Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Eredetileg nem terveztem kommentárt ehhez a képhez, de azért összeszedegettem pár gondolatot... :P

 

Némi töprengés után "Ways of The Sith" lett a kép angol címe. Ezzel a III. rész egy kivágott mondatára kívántam utalni:

 

ANAKIN: I pledge myself to your teachings. To the ways of the Sith.

 

Eredetileg nem ezt terveztem: ami megihletett, az a Sacrifice könyv borítójának megjelenése volt. A könyvhöz vagy a borítóhoz magához semmi köze a képnek, nem is érdekel a tartalma, csak a címe fogott meg: Áldozat. Ez a szó ihlette ezt a képet, de hamar rájöttem, hogy a forrásaim nem teszik lehetővé, hogy pontosan megcsináljam, amit terveztem. Így készítés közben kicsit megváltozott a koncepció: Anakin választásának következményeit mutatom be, csak másképp.

A kép alapja a klónok templomba menetelése. Ezt övezik a Mustafar lávafolyásai mint a végső pusztulás jelképei. A domináns színek a vörös és a sárga, az árnyékok erősek, a templom szobrai összeolvadnak a lávamezővel. Ez a részlet a kedvencem a képen, nagyon szeretem a színvilágát, és szeretem alaposan végignézni a részleteit. Az egyik, ami nagyon tetszik, Anakin és Obi-Wan alakja között van:

 

wayofsith-part.jpg

 

A szobor, amelyik felemeli a karját, mintha megálljt intene, miközben ő maga beleolvad a lávába. A kép alsó felének (számomra) egyfajta "kozmikus pusztulás" hangulata van: minden meghal. ("Minden meghal, Anakin Skywalker, még a csillagok is kihunynak.") És Anakin maga gondoskodik arról, hogy a "minden meghal" szépen teljesüljön. E kép előtt küzd óriásként Anakin és Obi-Wan.

A poszter felső része egyszerűbb: középen Anakin, kétoldalt pedig a két Sith: Sidious és Vader. Anakin feje körül a Mustafar gömbje egyfajta negatív glória, a figura gonoszságát mutatja. A bolygó mögött pedig a Sith-ek vörös napja kel fel.

 

Nekem a hangulata és a színvilága tetszik ennek a képnek. A "mesélnivalója" nem olyan komplex, mint pl. az Obi-Wan-poszternek, ez inkább hangulatkép.

 

Donát: Szívesen. :P De remélem, lányoknál nem a hasonló stílus tetszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Hát ez kész. Magasan a kedvenc kép lett nálam, elsőre beleszerettem én is. :P Az eddigi legjobbak is a sötét oldal témájú képeid voltak, de ez a királyok közt is a király! Gratula (megy háttérnek)!

 

Ezt is elküldeném a Lucasfilmes csajnak. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek! :P Nem gondoltam volna, hogy ilyen sikere lesz... :D

 

Ody: úgy tervezem, hogy el fogom küldeni. De megvárom a szerdát, mert akkor jelenik meg a Bantha Tracks következő online kiadása, ha jól emlékszem. Bár nem tudom, benne lesz-e valamelyik képem...

Csak utána postázom az új posztert. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az a szobor tetszett legjobban Anakin és Obi között.

Az annyival magával ragadó, kicsit idegenül kilóg.

Ezt úgy értem, hogy mikor először megláttam, nem is sw karakter ugrott be.

Hanem Az Utolsó Kereszteslovag végén a keresztes lovag figurája, amikor a legvégén, mikor összeomlik a templom visszanéz Indy-ékre.

Csak jobban megnézve láttam, hogy az a Jedi-templomos bevuló része.

Nagyon szuper lett, nagyon tetszik a kép.

Ez a kommentár kellett.

Köszi és gratula!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: úgy tervezem, hogy el fogom küldeni. De megvárom a szerdát, mert akkor jelenik meg a Bantha Tracks következő online kiadása, ha jól emlékszem. Bár nem tudom, benne lesz-e valamelyik képem...

Minendképpen értesíts ha benne leszel, megy a hírekbe. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D Köszi.

 

Őszintén szólva még mindig nem értem, mi az ezen a képen, amitől olyan nagyon tetszik nektek... :) Nekem is bejön, szó se róla, de nem ilyen kimagaslóan. Ha esetleg elmondanátok, nagyon hálás lennék, mert később akkor erre még jobban odafigyelnék. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra pl. nagyon fontosak egy kép színei. Ez a fekete-vörös kombináció eszméletlenül jól mutat már csak színben is. Ugyanakkor remek jelenetek vannak a képen, templomba vonulás és Mustafar együtt, a nagy párbaj képével. Szóval a drámai képek uralkodnak, fölöttük pedig a részvevőkről is jó képeket választottál ki. Tetszenek ezek az egybemosódós megoldások: lépcső+mustafari lávafolyam. Bármely képen jó ez a megoldás :) Minden jó ezen a képen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egybemosásos technika nekem a kedvencem. Ennél a képnél a vörös színt olyan jól sikerült minenhol összemosni, hogy lángok hatását kelti.

Ez Anakin máglyája. Palpatine és Vader pedig a fekete füst.

 

Jól írja Ody az összhang a legjobb szó a képre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az infókat!

 

Úgy alakult, hogy ez a Sith-poszter egy háromtagú sorozat utolsó darabjává avanzsált. A sorozat második tagja is ekészült már, csak az első rész van hátra.

 

I will be the most powerful Jedi ever...

 

mostpowerful.jpg

 

Háttérképverziók a lap alján.

 

Kommentár még nem lesz ehhez a képhez, csak akkor, ha elkészül a sorozat. Akkor viszont részletes leszek. :D

 

EDIT: Itt látható a teljes méretű kép.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utolsóként elkészült a sorozat első darabja:

 

I had a dream I was a Jedi...

 

jedidream.jpg

 

Kommentárt ehhez az utóbbi két képhez és a teljes sorozathoz vasárnap fogok feltenni. Addig is annyit mondanék, hogy ezen a képen ne keressétek a Baljós árnyak egészének hangulatát, mert nem arról szól elsősorban, hanem Anakin álmairól.

 

A későbbi kommentár helyett ideiglenesen itt van egy KÉP arról, hogy hova akartam eljutni ezzel a három poszterrel:

 

pathofchoice2-wallp.jpg

 

(Ezek a képek pillanatnyilag még nem érhetőek el a weboldalamról, csak innen, a fórumból.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.