Ugrás a kommentre

TV spotok


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Arra biztatnék mindenkit, hogy nyugodtan nyisson egy új topikot ha annak értelmét látja! A spotok ne menjenek az előzetes topikjába.

 

Egyébként nagyon klassz spot! Ahogy a Falcon kiszáguld az erdőből az lélegzetelállító! :o

 

Látványos spot, de ami most megfogott, az a felirat: "Every generation has a story." Nem ismerős?

 

És én ennek mennyire örülök! Ez megint egy nagyon jó jel!! :clap::yes::D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spot -oknak is van saját topik.

Most már, azt azért tegyük hozzá. Bár szerintem ésszerűbb lett volna egy egységes trailer topicot létrehozni, nem ezerfelé venni ugyanazt az egy témát (öt topicunk van jelenleg a média reklámmal kapcsolatban), de így is jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem más műfaj, hiszen ez is csak a film jeleneteinek összevágása látványos kompozícióban. Más a neve, lényegében ennyi. Meg ez a tévében megy, ami meg semmit nem jelent. Szerintem felesleges. Plusz, nem nehéz ezt a nevet adni egy topicnak: trailerek és spotok. És akkor van egy topic, ami a film megjelenéséig folyamatosan pörög, nem X mennyiségű, amiből már Y döglött (jelenleg ötből három, de ez nemsokára valószínűleg ötből négy lesz), ahol ráadásul minden egyszerre megtalálható, nem kell ötfelé keresgélni. De mint mondtam, így is jó. Egy vagy öt, nem oszt, nem szoroz, végül úgyis mind a süllyesztőben végzi, de legalább addig van hol beszélgetnünk róluk, ami meg a lényeg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért végezné a süllyesztőben? Amibe nem írunk az is fennmarad és milyen jó évek múltán visszaolvasni ki hogy reagált dolgokra nem igaz? Persze bele lehet ömleszteni mindent egy topikba de az csak káoszt szül, semmi mást. Mindenhol van külön spot topik, a SAGA DVD -ken is külön fejezet van nekik, ezért itt is így lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért végezné a süllyesztőben? Amibe nem írunk az is fennmarad és milyen jó évek múltán visszaolvasni ki hogy reagált dolgokra nem igaz? Persze bele lehet ömleszteni mindent egy topikba de az csak káoszt szül, semmi mást. Mindenhol van külön spot topik, a SAGA DVD -ken is külön fejezet van nekik, ezért itt is így lesz. :)

A süllyesztőt úgy értsd, hogy szó szerint elsüllyed, le, időintervallumban a lista aljára. Persze, visszanézzük, de attól még lemegy, hiszen ezer és egy topic fog pörögni, ami előrébb, feljebb lesz. Jönnek majd a szereplők topicjai, az eseményeké, stb. De szerintem zárjuk ezt le, mert többet foglalkoztunk ezzel, mint amennyit érdemes lenne. Helyette inkább nyilatkozz a spotról, mert azt még pont nem tetted meg. :P

 

Szerk.: ja, de, nyilatkoztál. Sorry. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen! Érdekesség egyébként hogy Kanata palotája egyértelműen azokból a conceptekből született amik az ep.5-höz készültek. Akkor még Vader palotája nézett volna ki hasonlóan. Azért hittük azt hogy ez Luke-é vagy valami nagy gonoszé mert sokan azt gondoltuk hogy ebben a palotában játszódik ez az alábbi jelenet is. De ez nyilvánvalóan valami más lesz:

 

ed42e632df12956ad41537d88bdff062.jpg

 

 

Szerintem ez a film végét ábrázolja amikor Rey felkeresi az elbújdokolt Luke-ot

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maz Kanata beszédje alatt mintha a Yoda's Theme szólna.

 

Az szerintem is Yoda témája.

 

Szóval megint Kanata beszél az új spotban?

Szinte nyilvânvaló, hogy ő (is) erőhasznàló.

Tőle nem számíthatunk némi akcióra vagy meglepetésre?

Egyre inkább olyan nekem,mint egy új Yoda!

Az alsó hsz-t a spoileres topicból hoztam át, mert illik az itteni felvetések közé. Amúgy spoileres 2.0, trailer, és tv-spotok= 3 topic ahol a film tartalmáról elmélkedünk.

De majdcsak eligazodunk! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alsó hsz-t a spoileres topicból hoztam át, mert illik az itteni felvetések közé. Amúgy spoileres 2.0, trailer, és tv-spotok= 3 topic ahol a film tartalmáról elmélkedünk.

De majdcsak eligazodunk! :peace:

A traileresben nincs szó a Spotról. Csak a TV spotokban meg a spoileres 2.0-ban ahogy kell. Nem hiszem hogy diploma kell az eligazodáshoz.

A film tartalmáról a spoileresben és a nem spoileresben lehet elmélkedni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben én sem tudom mi a fene bonyolult. Itt konkrétan a spotokról van szó. Mint ahogy írta Bomarr a nagyobb fejtegetések és az esetleges infók bekapcsolása a nagy egészbe a spoileres topikban történik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az x-wingek a fekete talaj fölött bejönnek nagyon.

Elképesztő légi parádé lesz!

Az valószínű a havas bolygón lesz.

 

Egyébként remélem lesz majd űrbéli akció is, mert lassan Land Wars érzésem lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.