Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Miért nem csak a fórumtagok szavazhatnak? Ja, és mi volt a baj a régi, rangsorolós rendszerrel?

A szavazásaink szinte mindig is nyiltak voltak. Még a régi rangsorolós rendszernél is. Egyedüli kivétel talán az első Aranyfénykard volt, de ott is csak azért nem hirdettük meg, mert nem gondoltuk hogy rajtunk kivül mást is érdekelnek a szavazásaink. A gondolat mögötte egyszerű: azoknak a rajongóknak a véleményére vagyunk kiváncsi akik ellátogatnak ide vagy velünk jóban lévő oldalakra. Semmi előnyét nem látjuk a korlátozásoknak.

 

A régi rangsorolós rendszer baja, hogy időigényes volt és ezért kevesen vették igénybe. Mi pedig minél több ember véleményére kíváncsiak vagyunk. A törzstagokét már jól ismerjük, de mi a helyzet a meglepően népes látogatóinkkal, a nagy "néma tömeggel"? A szavazások olyan események amikkel meg tudjuk mozgatni a fórum passzív felhasználóit is.

Egyébként ebben a rendszerben már nincs semmi újdonság: már két szavazás lement így. Azért használjuk itt is, mert egyértelművé vált, hogy ez a rendszer bevált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egy-két nehezebb kategória, nem vitás :) Mivel utolsóként küldtem be a jelölteket, így most igyekeztem, valószínűleg az egyik első voltam, aki beküldte egy órán belül, ahogy kijött a hír :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként sokan csak olvassák a fórumot minden regisztráció nélkül, én őket nem fosztanám meg a szavazás lehetőségéről, úgyhogy a nyílt rendszerrel én is egyetértek.

Eddig is nyílt rendszer volt mert bárki szavazhatott. Mostanában annyival könnyebb a dolog, hogy egyszerűbb és gyorsabb szavazni. :) Ráadásul egy online klikkelős rendszer még csábítóbb is mint emailt írni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is leadtam a voksomat. Izgulok is felhasználónevem ihletőjének sorsa miatt. Hajrá J.J.Binks te vagy a legjobb animált karakter :)

 

A legnehezebb klikk egyértelműen a Han Solo és Obi-Wan közti döntés volt

 

Arra viszont kíváncsi vagyok vajon ki szavazott Aayla Securára mint legjobb női karakter - rajtam kívül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.