Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Szerintem itt bő egy nap múlva minden megváltozik. Amit eddig hittünk, szerettünk éltünk vele az más lesz. Bővülni fog. A változás döbbenetese lesz.

Abszolút. Eddig csak sejtésünk volt arról, hogy mit érhettek el a Jedi végén a győzelemmel a lázadók, most már látni is fogjuk, hogy mi lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, lányok! Két ünnep között valamelyik este össze tudnánk ülni egy Az ébredő Erő PodCast-es kibeszélésére, élménybeszámolóra? :) Vagy kinek milyen időpont ötlete van? Várom a visszajelzéseket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval? Kinek mikor lenne jó a következő adás felvétele? És ki szeretne benne részt venni?

 

Azért megjegyzem, hogy majd 1 hete feltettem már a kérdést, de eleddig senki sem válaszolt rá (Cupsy kivételével), pedig a múltkor hogy ment itt a ramazúri emiatt :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jobb ha privátban keresed meg a jelölteket. :)

 

Emlékeim szerint pont emiatt volt ebből legutóbb irdatlan nagy hepajkodás :D Mindenesetre eleddig 2x tökéletesen működött a privátos megkeresés :) De mint mondtam nem akarok a múltkorihoz hasonló égzengést! Fel lett itt vetve a dolog, ha senki sem reagál (azokon kívül, akik eddig is benne voltak az adásokban) akkor marad az a felállás, ami eddig is volt... többet én sem tehetek aszem!

 

----------------------

 

Én két ünnep között dolgozom, meg eléggé náthás vagyok, ezért nem írtam rá semmit.

 

Sajnos én is dolgozom két ünnep között... most jut eszembe :P:( Egyébként mielőbbi jobbulást, Donát!

 

Nekem 29-ét leszámítva nagyjából tök mindegy. Meg valószínűleg 31-e még foglalt. :)

 

31-e nálam sem játszik sajnos. Hát akkor marad január eleje valamikor.

 

Mondjuk január 2, szombat este 19:30 vagy 20:00 környéke? Mit szóltok?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper! Egyelőre tartsuk meg ezt az időpontot, próbáljunk ehhez hangolódni, aztán meglátjuk, hogy esetleg mi alakul menet közben. Én a magam részéről már nagyon várom az élő-szavas beszélgetést erről a témáról! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már izgatottan várom a jövő évi Force Awakens kibeszélő podcastet - Hűséges hallgatótok :D

 

OFF

Addig is itt egy remek podcast, ami kitűnik a 130. valahanyadik Force Awakens kibeszélő podcastek közül ( igen, mert most boldog boldogtalan Star Warsos podcasteket tölt fel a youtubra..)

 

VOX magazin főszerkesztője, az Otherworld magazin szerkesztője, Rossz pc jatekok szerkesztője, meg két lelkes SW fan élteti az új epizódot. Mindenki máshogy közelít hozzá, ez az érdekes, és mindenkinek tetszett az új film. Jó beszélgetés.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a következő a helyzet:

 

Ma este 20:00-tól kezdődik a következő PodCast epizód rögzítése. 19:30-tól gyülekezünk.

 

Téma: Élménybeszámoló/kibeszélő: Star Wars Episode VII. Az ébredő Erő

 

Ma még (legkésőbb) 19:00-ig itt lehet jelezni, aki még szívesen csatlakozna hozzánk! Ebben az esetben az érdeklődő/jelentkező privátban kap egy TS (TeamSpeak) IP címet és jelszót.

 

Eddigi biztos résztvevők: Donát, Dzséjt, Wilde és én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a hanganyag, de már csak holnap fog felkerülni. Keresek képeket még hozzá, össze kell állítani a képeket a hanganyaggal. A végén kicsit vágni kell, aztán renderelni. És csak ezt követően tudom feltölteni. Szóval van még meló vele, de holnapra meglesz! :)

 

Itt is köszönöm szépen a résztvevőknek!!! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most melósabb volt összerakni, de remélem tetszeni fog mindenkinek a végeredmény. Volt, mikor nem sikerült konkrétan azokat a képeket felhajtanom, amiket szerettem volna, de talán így is élvezhető lesz. Most, ebben a percben indult a videó renderelése, amint kész töltöm is fel. Ma késő délutánra/estére tuti ki fog már kerülni a hallgatható/nézhető anyag :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.