Ugrás a kommentre

Star Wars SAGA PodCast sorozat


Darth Riddick

Ajánlott hozzászólás

Srácok, már a pofámról ég a bőr a folyamatos időpont változtatás miatt, de végül nekem is közbe jött ma valami. Mit szólnátok, ha viszont jövő szombat estére kitűznénk a dolgot (én is tartom magam hozzá) és akármi lesz, összeülünk és felvesszük a beszélgetést? Tehát október 22, szombat este.

 

Mit gondoltok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ebből kimaradok, mert ezután zsinórban három hétvégém sem szabad. Pontosabban fogalmazva, a jövő hét szombatom, utána hét vasárnapom, azt követően meg a szombatom és a vasárnapom is foglalt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi gond, de beszéljünk majd meg hamarosan egy olyan időpontot, ami szerintetek megoldható. Nekem a jövő hét vége tuti nem jó, és talán Dzséjt is jelezte, hogy most több hétvége nem lesz alkalmas neki, de összehozzuk akkor is, ha tótágast kell állni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit másokkal ellentétben én előre jeleztem is. ;) És igen, a jövő hét vége, és az utáni hétvége sem jó.

Annyiszor változott már az időpont, hogy későn láttam meg, hogy 22 lett volna a "napja". Mondjuk ha ketten lettünk volna Riddickkel, az is kevés lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az lesz, mint az előző 3 esetben... Facebookon fogom egyesével megkeresni a korábbi beszélgetésben részt vevő emberkéket és egyeztetünk, mert itt ebben a topikban ez nem akar rendesen összejönni. Természetesen itt is jelezhet bárki, aki szívesen részt venne a felvételen, de akkor jelezzen is, ha van ilyen! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 6 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.