Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

Ez tényleg nagyon jó, meg is hoztad a kedvem az újranézéshez, régen láttam, pedig ott van a kedvenc filmjiem között. Scorsese sok filmet rendezet és sok jó karaktert adott a filmvilágnak, de Travis Bicklenél érdekesebb figurát én még nem láttam tőle. Ja és a zenéje is jó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Egyik favorit jelenetem és zeném a muviból. Igaz a muviban levő mjuzikot jobban csípném.  Nem igazán szeretem a nem nótázós kórusozásokat.

 

 

10 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Az az autó...az a jelmez...az a nő....

Nagyon ott volt Kimike jó sokáig a szeren. Klassz poénokat sütöttek el rá a muviban.

- Épp a cikkét mustrálom.

- Igen? Én meg a lábát.

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Rog írta:

Egyik favorit jelenetem és zeném a muviból. Igaz a muviban levő mjuzikot jobban csípném.  Nem igazán szeretem a nem nótázós kórusozásokat.

 

 

Nagyon ott volt Kimike jó sokáig a szeren. Klassz poénokat sütöttek el rá a muviban.

- Épp a cikkét mustrálom.

- Igen? Én meg a lábát.

 

:D

Melyikre gondolsz? Lehet félreértem.

 

Mai napig nálam nem veri senki se a kedvenc nőm külsőleg egy szóval lehetne illetni meseszép! 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hercegék műveire nehezen gondolhattam volna mivel nem az a fajta mjuzik került elő. Amúgy a muvi zenéjéről szóló hozzászólásomat kicsit félrefogalmaztam. A "csípném" eredetileg "csípem" akart volna lenni. Legalábbis az járt a fejemben csak épp más lett bepötyögve helyette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Rog írta:

A hercegék műveire nehezen gondolhattam volna mivel nem az a fajta mjuzik került elő. Amúgy a muvi zenéjéről szóló hozzászólásomat kicsit félrefogalmaztam. A "csípném" eredetileg "csípem" akart volna lenni. Legalábbis az járt a fejemben csak épp más lett bepötyögve helyette.

Igen egy kicsit bekevart aztán én is bekavartam a lényeg,hogy mindenki kavar. :D 

 

 

A 3. rész nekem már átlagos lett ,de ez jó kis zene. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem a 2:00-tól induló főtéma jön be a legjobban. Igaz az MCU muvik zenéivel az első Vaspasis eresztés mjuzikját kívéve nem igazán szoktam foglalkozni. Egyedül a muvikban hallottam őket és már semmi se rémlik belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Williams nyomába valószínűleg még sokáig senki sem fog érni, ilyen zsenik egy-két emberöltőnként egyszer születnek, de azért Silvestri simán megkoronázta ezzel a zenével az MCU-t, és azon belül az Avengers-tetralógiát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Williams nyomába valószínűleg még sokáig senki sem fog érni, ilyen zsenik egy-két emberöltőnként egyszer születnek, de azért Silvestri simán megkoronázta ezzel a zenével az MCU-t, és azon belül az Avengers-tetralógiát.

Giacchino Lostos, Start Trekes és RO-s zenéje azért biztató számomra. Szerintem benne ott van a potenciál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Donát írta:

Giacchino Lostos, Start Trekes és RO-s zenéje azért biztató számomra. Szerintem benne ott van a potenciál. 

A potenciál megvan benne, mint ahogy megvolt sok-sok más zeneszerzőben is. Aztán ennyi. 52 évesen még nem rakott le egy olyan emlékezetes témát sem, mint Williams 43 évesen a Cápával. Ez a potenciál sokakban megvolt. Szerintem Williamshez az elmúlt 3-4 évtizedből csak egy ember ér fel, Jerry Goldsmith. Hans Zimmerben még láttam fantáziát, ő még felérhetett volna a nagyokhoz, de a 2000-es évekre már ő is kiégett. Persze Giacchino is a kiválók közé tartozik, nem akarom elvitatni az érdemeit. Emlékszem, hogy volt idő, amikor itt felvetettem a nevét, mint Williams utódja, aztán le lettem szólva. De ezzel együtt sem érzem, hogy van lehetősége Willaimst beérni, mert egyszerűen túlságosan nagyot változott ahhoz a filmgyártás. Régen a zenét önmagukban is mesélték a történetet, ma már inkább csak aláfestőnek használják. A hangsúly eltolódott a látvány irányába. Ez amúgy még Williams munkásságán is tetten érhető az új SW filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Egész jól sikerült a fináléban hallható GoT téma, nekem jobban bejön az intro változatnál. :) 

Nekem is nagyon tetszik ez a darab. Meghallgattam az egész évad albumát, és könnyen lehet, hogy ez lesz a kedvencem az összes GoT-album közül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 05. 24. - 20:14, Darth Sky írta:

Egész jól sikerült a fináléban hallható GoT téma, nekem jobban bejön az intro változatnál.

Hát ha valami, akkor a zene volt az a 8. évadban, ami ezúttal is hibátlanra sikerült :) bár nekem a Last of the Starks ennél is jobban tetszik

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.