Ugrás a kommentre

Soundtrack albumok


Derb

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Sajna eddig én csak egyszer tudtam meghallgatni, de egyből kedvenc lett a The Grace of Undomiel, The eyes of the White Tower, The lighting of the Beacons, Osgiliath invaded, The Battle of the Pelennor Fields, és még tuti van egy-kettő, de nem tudtam annyira figyelni, hogy cím szerint visszaemlékezzek a zenedarabokra.

Ami nekem a némbör van, az a The Battle of the Pelennor Fields. Ugyanis amióta először láttam a filmet, azóta szeretném a rohírok érkezését és vágtáját meghallgatni, hiszen mindhárom film összes jelenetet közül ezt az egyet választanám kedvencnek. Most legalább megvan, és nem vágtak hozzá semmi nem odavalót :D

Ami még érdekesség, az Liv Tyler dala. Szerintem sokan nem tudják, hogy a harmadik részhez ő is felénekelt egy dalt, ami elvileg a jelenete alatt ment volna, de végül lecserélték egy másikra, ami véleményem szerint jobban illik oda. De hogy ne vesszen el Liv dala, a bővített verzión hallható a kórházas jelenet alatt, amihez illett szövegileg és hangulatilag is a zene :)

Az album első fele nekem nem lesz soha kedvenc, de miután beindul, végig jó, egy-két zene van csak, ami nem figyelemreméltó :) Ha jól rémlik, egy helyen hallottam csak durva vágást, amikor úgy vége van a számnak, és kezdődik a másik, hogy szinte fájt a fülemnek.

Remek darab, mint ahogy az előző kettő is :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ezek a favoritok:

The Battle of Pelennor Fields

The Crack of Doom

The Lighting of the Beacon

The Grace of Undomiel

The Pyre of Denethor

 

A rohírok megérkezése szerintem maga a film egy csúcspontja, és a jelztőtűzek meggyújtása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Könyv alapján nem gondoltam volna, hogy a jelzőtüzes rész ilyen jól mutat majd a filmen, de hát én nem vagyok filmes :) Ott van a top jelenetek között az is.

 

Most, hogy nekiálltam ismét hallgatni, rögtön találtam még kedvencet: Flight from Edoras.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens erőteljes üteme, Predator dobok, Alien3 motívumok, miközben mégis egyedi. Király kis egyveleg, remélem ez a Brian Tyler jobb választás, mint Harold Kasar volt az AVP-ben. A tracklist alapján időben nem lesz gond, mint elődjénél, mely olyan rövid zenékkel operált, hogy mire beindult volna az első szám, már a harmadik vége szólt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Én szinte minden nap hallgatom azt az OST-t, az egyik kedvencem.

Az oké de én személy szerint ezzel az infóval nem tudok mit kezdeni ha már nekem írtad.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sweeney Todd: jó kis hallgatnivaló, olyan musicales ( :) ) bár én kíváncsi volnék az egész anyagra, remélem, azt is kiadják majd, vagy "csak" marad a film. Így elsőre az Opening title, a Little women és a Johanna zenék tetszenek a legjobban. Deppnek tök jó az énekhangja :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Van választási lehetőség az biztos. Howard Shore is jó, a GYU zenéjét is ő szerezte, vagy Hans Zimmar. De mondhatnám Jerry Goldsmith nevét is... Szóval van választék. Nekem mostanába a Batman Begins zenéje a kedvencem ebből a stílusból. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.