Ugrás a kommentre

Star Trek


Nute Gunray

Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc Star Trek-sorozatod?

    • Star Trek: The Original Series (TOS)
    • Star Trek: The Animated Series (TAS)
      0
    • Star Trek: The Next Generation (TNG)
      0
    • Star Trek: Deep Space Nine (DS9)
    • Star Trek: Voyager (VOY)
    • Star Trek: Enterprise (ENT)
    • Star Trek: Picard (PIC)


Ajánlott hozzászólás

Nincs.

Oké, akkor jól látom, hogy nem látom.. ;) CSak tudom, hogy tetszett és az eddigieket is olvastam tőled..

 

December 14.-én jelenik meg a cseheknél a Beyond DVD-n és BD-n, magyar vonatkozással. Ki tervezi megvenni?

Ez azért nagyon jó hír, hogy ott még rajta leszünk. Be fogom szerezni igen. Köszi az infót!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Westendtől nem messze a Balzac utcán van egy dvd bolt. Ott nagyon sok cseh kiadványuk van ami magyar vonatkozású. Tőlük vettem a teljes Tudorok sorozatot, ami már hazánkban nem kapható. Szinte 100 % hogy náluk lesz. Vaterán is tuti lesz.

Vagy ott a rocky.hu webáruház hasonló az xpresshez náluk is minden hazai kiadvány van bennük se csalódtam még, ők is árulják a cseh kiadványokat, igaz jó drágán. Persze gondolom ez nem túl legális ha az xpress sem teheti meg.

Na a lényeg hogy azért lesz pár lehetőség beszerezni itthon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, akkor jól látom, hogy nem látom.. ;) CSak tudom, hogy tetszett és az eddigieket is olvastam tőled..

Ha egyszer lesz egy olyan napom, amikor nem kell sokat írnom, megírom azt. :) Sajnos, elég sok cikket kell legyártanom havonta, így vagy nincs már kedvem írni, vagy csak hulla fáradt vagyok a nap végére. De előbb-utóbb meglesz. Valószínűleg utóbb, mint előbb, de meglesz. :)

 

Westendtől nem messze a Balzac utcán van egy dvd bolt. Ott nagyon sok cseh kiadványuk van ami magyar vonatkozású. Tőlük vettem a teljes Tudorok sorozatot, ami már hazánkban nem kapható. Szinte 100 % hogy náluk lesz. Vaterán is tuti lesz.

Vagy ott a rocky.hu webáruház hasonló az xpresshez náluk is minden hazai kiadvány van bennük se csalódtam még, ők is árulják a cseh kiadványokat, igaz jó drágán. Persze gondolom ez nem túl legális ha az xpress sem teheti meg.

Na a lényeg hogy azért lesz pár lehetőség beszerezni itthon is.

Köszi az infókat, abba a boltba lehet, hogy benézek, amikor legközelebb fent járok Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Westendtől nem messze a Balzac utcán van egy dvd bolt. Ott nagyon sok cseh kiadványuk van ami magyar vonatkozású. Tőlük vettem a teljes Tudorok sorozatot, ami már hazánkban nem kapható. Szinte 100 % hogy náluk lesz. Vaterán is tuti lesz.

Vagy ott a rocky.hu webáruház hasonló az xpresshez náluk is minden hazai kiadvány van bennük se csalódtam még, ők is árulják a cseh kiadványokat, igaz jó drágán. Persze gondolom ez nem túl legális ha az xpress sem teheti meg.

Na a lényeg hogy azért lesz pár lehetőség beszerezni itthon is.

Szétnézek akkor a Rocky.hu-n! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az orosz kiadású Star Trek Beyond-on van magyar szinkron és felírat. A csehen nincs. Ime: http://www.blu-ray.com/movies/Star-Trek-Beyond-3D-Blu-ray/165953/

Jó, hogy szóltál! Bár még nem a napokban tervezem beszerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne lenne a csehen? A filmarena.cz szerint van rajta magyar szinkron és felirat is.

Eddig is voltunk a cseh kiadványokon, meg is lepődtem. De akkor jobb is hogy nem kapkodok. kivárom míg letisztul a kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg A pécsi által belinkelt oldal szerint az orosz lemezen van cseh, akkor nyilván mindkét országban ugyanazt a lemezt kapják. Így értelemszerűen mindkettőn rajta leszünk.

Akkor szerintem a Csehek közelebb vannak. Így nyilván anyagilag is jobb lesz az.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg A pécsi által belinkelt oldal szerint az orosz lemezen van cseh, akkor nyilván mindkét országban ugyanazt a lemezt kapják. Így értelemszerűen mindkettőn rajta leszünk.

 

Én megnéztem a cseh kiadást is a BD.com-on, ott nem szerepelt a magyar nyelv. De a cseh lemezen tényleg van, ez a filmaréna oldal frankó.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megjött, kézhezvettem a Star Trek Beyond Csehországból rendelt (filmarena.cz) példányomat. Ez egy steelbookba csomagolt 3D+2D blu-ray kombó. Mind a két lemez teljes MAGYAR FELÍRATTAL ÉS SZINKRONNAL RENDELKEZIK, mág az extrák is teljesen magyar felíratosak. De vigyázzatok a rendelésnél, mert az oldalon vannak egyébb kiadások is (steelbook számozott) amin csak cseh szinkron van!!!!!!! Úgyhogy nagyon nézzétek meg a lemezek specifikációit mielőtt rendeltek. Én ezt rendeltem meg: http://www.filmarena-eng.com/blu-ray-3d-star-trek-beyond-3d-2d-steelbook-limited-collectors-edition-gift-steelbooks-foil A fémtokos kiadás 799 cseh koronába került plusz 300 korona volt a posta, úgyhogy 15000 Ft-ba fájt az egész. A sima tokos 2D-s kiadás persze olcsóbb. Jó szórakozást.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az extrákon is van felirat? :o

De hát kinek köszönhetjük ezt? Paramount-nál valaki lefordította magyarra? Én azt hittem ez a hazai forgalmazó cég dolga.

Értem hogy a filmhez van. de hogy valaki az extrakat is megcsinálta. Úgy hogy itt meg se jelenik.

Döbbenet.

 

Gondolhatod , hogy én is meglepődtem, főleg úgy, hogy a cseh honlapon az extrák feliratait külön nem taglalják, csak a lemezek tartalmát tudtam megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az extrákon is van felirat? :o

De hát kinek köszönhetjük ezt? Paramount-nál valaki lefordította magyarra? Én azt hittem ez a hazai forgalmazó cég dolga.

Értem hogy a filmhez van. de hogy valaki az extrakat is megcsinálta. Úgy hogy itt meg se jelenik.

Döbbenet.

 

A Paramount központilag gyártatja le a lemezeket, ezért ők döntik el, milyen nyelvű felirat kerül rájuk. Ezért nincs sokszor beleszólása a magyar forgalmazónak abba, hogy kerül-e felirat az extrákra vagy sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már egy két helyen nálunk is árulják a cseh lemezeket DVD-n és Blu-rayen magyar vonatkozással.

Rocky.hun láttam és Westendtől nem messze a Balzac utcai boltban is árulják, ők hirdetik vaterán is.

Persze majdnem dupla annyiért mint amennyibe más új filmek kerülnek.

DVD-t tuti megveszem, de a blu-ray egyenlőre kimarad. Még így is a dvd is nagyon drága.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Megvan a STAR TREK DISCOVERY kapitánya, és a CBS igencsak jól választott: Jason Isaacs (Grand Inquisitor hangja, Lucius Malfoy) alakítja majd Lorca kapitányt.

(Bár ha jól tudom most először az ST-sorozatok történetében nem a kapitány lesz a főszereplő, hanem egy hadnagy, akit Sonequa Martin-Green fog játszani.)

17159229_1231442683571882_4272815212922413976_o.jpg?oh=4d5d36028c78616e3615871f8878c0ae&oe=59389E12

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a STAR TREK DISCOVERY kapitánya, és a CBS igencsak jól választott: Jason Isaacs (Grand Inquisitor hangja, Lucius Malfoy) alakítja majd Lorca kapitányt.

(Bár ha jól tudom most először az ST-sorozatok történetében nem a kapitány lesz a főszereplő, hanem egy hadnagy, akit Sonequa Martin-Green fog játszani.)

Ő mindig jó választás! A főszereplő rangját illetően pedig ez valóban újdonság lenne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.