Ugrás a kommentre

Értékeld a filmet


Ody Mandrell

Milyen osztályzatot adnál a hetedik epizódnak?  

41 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a hetedik epizódnak?



Ajánlott hozzászólás

Én hallom Yodát a magyar szinkronban is, bár nem a megszokott szinkronhangján... De valami olyasmit mond hogy "az Erő körülvesz, összeköt..."

Legalábbis mintha hallanék valami ilyesmit.

Pedig Versényi él még, bár már nagyon idős. Egyébként egyetlen hang volt nagyon gáz, és az C3PO, Józsa Imre vagy lecsokizta az egészet, vagy fáradt volt, de teljesen élettelenné sikerült tennie a figurát. Pedig az előzménytrilógiában sokkal jobb volt (mondjuk nálam Thripio igazi magyar hangja Maros Gábor továbbra is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban Anger mondja. Én Yodát sehogyan sem hallom se az eredetiben, se felirattal. És ahogy Dzséjt leírta, a T-17-es poén benne van a filmben, de szerencsére csak halkan (szerintem ez már túl sok volt a jóból).

 

Ma megnéztem negyedjére is a filmet, és megint nagyon élveztem! Kár, hogy a 3D vetítés során nem volt jól összehangolva a kép, így a közepének egy része totál homály / kettős látás feelinget adott. Többet nem nézem meg 3D-ben, az biztos, alig várom, hogy újra feliratosan lássam valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy vannak dolgok, amikben igaza van. Főleg a zene terén: tényleg elmarad nemcsak az OT-től, de a PT-től is. A történet tényleg elég copy-szagú, Kylo tényleg elég megosztó, mint anno Jar-Jar, a ronda fejéről nem is beszélve, a galaxis pedig tényleg mintha kisebb és lakatlanabb lenne, mint korábban. Én pedig a két főszereplő fiatallal továbbra se tudok megbarátkozni kellőképpen, a végén a párbajoknál nem is tudtam nekik szurkolni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja szóval csak velem lehet a gond, véletlenül se a karakterekkel vagy a castingolókkal...

 

Ezt már te látod bele! Mármint, hogy "csak" Veled van a baj! Nyilván nem "csak" Veled!! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt már te látod bele! Mármint, hogy "csak" Veled van a baj! Nyilván nem "csak" Veled!! ;)

Nincs senkivel baj, csak más a véleménye.

 

Kylo szerintem se megosztó figura, nagyon sokan még odáig is merészkedtek, hogy lekörözi Darth Vader-t. Én a másik kategóriába tartozom, szerintem "csak" egy nagyon jó főgonosz, aki előtt még sok lehetőség áll a következő két epizódban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aham. Szerintem az én véleményem ugyanolyan legitim, mint a tied. Főleg, ha megegyezik sok ezer vagy akár több millió másik emberével. Inkább azokkal van baj, akik kirekesztenek másokat pusztán azért, mert eltérő az álláspontjuk, pl nem a mainstream, PC vonalat osztják...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy látom, hogy bárkit is kirekesztettem volna ;) A PC vonalra meglehetősen magasról teszek (a mainstreamre meg még inkább teszek)... de ez kezd nagyon off lenni. ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak még annyit tennék hozzá így utolsó utáni OFF-ként (aztán tényleg befejezem), hogy pl én Nolant nem azért tartom korunk egyik legjobb rendezőjének, mert most ő húde nagyon felkapott és mainstream. A frászt! Én már akkor nagyon csipáztam az ürgét, mielőtt még komoly hírneve lett volna! Ha nem lenne hírneve és alig ismerné a közvélemény én akkor is csípném, mert a filmjei 99%-ban az én szám íze szerint készülnek, de nagyon durván. Ez van.

 

Az Ébredő Erő sem azért jön be, mert nagy a pénzügyi sikere és sokan el vannak ájulva tőle. Azért jön be, mert egyszerűen megfogott, és elsősorban (igen!) a karaktereivel!!! Na meg persze a hamisítatlan ám mégis újszerű SW életérzéssel, amitől én egyszerűen elolvadok. Szóval PC vonulat vagy mainstream ide vagy oda, sohasem érdekelt, SŐT!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem haza a moziból, ez volt a 3. alkalom, de ezúttal a szüleimet is elvittem a filmre. :)

 

Anyukám a teremből kijövet: "Hát ez sokkal jobb volt, mint az előzmény részek, de nem jobb, mint a régi trilógia"

Apukám kontrája: "Ebben végre nem volt annyi politika"

 

A kocsiban kibeszéltük, nagyon tetszett nekik, nekem meg öröm volt hallgatni, ahogy édesapám és édesanyám Rey származását latolgatták. Anyum kedvenc karaktere továbbra is Han Solo, így számára megbocsájthatatlan, hogy Han-t kiírták a történetből. Apukám itthon megjegyezte, hogy a nagy hármast össze kellett volna hozni legalább egy jelenet erejéig. Nagyon pozitívan fogadták a filmet, apum nagyokat kurjongatott mellettem. Amikor a Falcon megjelent, akkor kiabált fel először. Nagyon tetszett neki Maz kastélya és az ott látható lények. Amikor Rey otthonát mutatta a kamera, odahajolt hozzám; az egy lépegető! :D

 

Nagy élmény volt, főleg, hogy 1985-ben, pont 30 éve még apum vitt el a JEdi visszatérre. Most én fizettem a jegyet, én ültettem be őket a kocsimba, szóval fordult a világ, de azért van, ami sosem változik. :)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy tök jó élménybeszámoló volt Zééé! Köszi, hogy megosztottad velünk! És igazán szép gesztus volt ez tőled, főleg hogy így ezzel egy szép ívet is körbejárt a dolog az 1985-ös apa-fia és a 2015-ös fiú-szülők SW mozizást nézve! :) Ez tök jó.

 

Csak az a PT fricska, az ne lett volna! ;) Lehet méltatni a VII. részt (mert megérdemli) PT "gyalázás" nélkül is! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy élmény volt, főleg, hogy 1985-ben, pont 30 éve még apum vitt el a JEdi visszatérre. Most én fizettem a jegyet, én ültettem be őket a kocsimba, szóval fordult a világ, de azért van, ami sosem változik. :)

Ez nagyon jó. :) Az élet rendje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon jó. :) Az élet rendje.

 

Még annyit, hogy 85-ben pár percet késtünk a filmről, ami miatt csak az 3. sor bal szélére kaptunk jegyet. Most középen ültünk, de amikor már mindenki kiment a teremből, apám átült a terem jobb oldalán lévő legszélső székre és annyit mondott; innét is jó nézni! Ezzel lett teljes az élmény. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jó sztori volt Zéé!

Nekem is megnézték a filmet a szüleim és nagyon tetszett nekik, főleg BB-8. Apukám azóta ilyen távirányítható BB-8-et akar szerezni (majd talán jövő karácsonyra kap egyet). :D

 

Van a Sphero és van, amit a Hasbro adott ki. Mindkettő meglehetősen drága, de a Hasbro verzió állítólag sokkal jobb, meg olcsóbb is.

 

 

http://geekstore.hu/termek/star-wars-episode-vii-rc-taviranyitos-bb-8-droid/

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most jöttem haza a moziból, ez volt a 3. alkalom, de ezúttal a szüleimet is elvittem a filmre. :)

 

Anyukám a teremből kijövet: "Hát ez sokkal jobb volt, mint az előzmény részek, de nem jobb, mint a régi trilógia"

Apukám kontrája: "Ebben végre nem volt annyi politika"

 

A kocsiban kibeszéltük, nagyon tetszett nekik, nekem meg öröm volt hallgatni, ahogy édesapám és édesanyám Rey származását latolgatták. Anyum kedvenc karaktere továbbra is Han Solo, így számára megbocsájthatatlan, hogy Han-t kiírták a történetből. Apukám itthon megjegyezte, hogy a nagy hármast össze kellett volna hozni legalább egy jelenet erejéig. Nagyon pozitívan fogadták a filmet, apum nagyokat kurjongatott mellettem. Amikor a Falcon megjelent, akkor kiabált fel először. Nagyon tetszett neki Maz kastélya és az ott látható lények. Amikor Rey otthonát mutatta a kamera, odahajolt hozzám; az egy lépegető! :D

 

Nagy élmény volt, főleg, hogy 1985-ben, pont 30 éve még apum vitt el a JEdi visszatérre. Most én fizettem a jegyet, én ültettem be őket a kocsimba, szóval fordult a világ, de azért van, ami sosem változik. :)

Ez tényleg jó sztori. :) Nem hiába, ez jól mutatja miért is ennyire sikeres ez a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van a Sphero és van, amit a Hasbro adott ki. Mindkettő meglehetősen drága, de a Hasbro verzió állítólag sokkal jobb, meg olcsóbb is.

 

 

http://geekstore.hu/termek/star-wars-episode-vii-rc-taviranyitos-bb-8-droid/

 

Én a Sphero-t nézegettem, amit telefonról lehet vezérelni, de a másik is jól néz ki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg jó sztori. :) Nem hiába, ez jól mutatja miért is ennyire sikeres ez a film.

Bezony. De azért kicsit sajnálom Lucast, mert az előzmény részek hihetetlen mértékben kitágították ezt az univerzumot. A TFA viszont megmutatta, hogyan kell olyan Star Wars filmet készíteni, amit végre a mozilátogatók többsége is élvezettel néz végig. Vissza lett állítva a Star Wars dicsősége és a konditermi, munkahelyi beszélgetéseket végre nem az fogja megtölteni, hogy milyen unalmas volt a szenátusi pofázás xy részben, hanem, hogy milyen cool viszontlátni azt, ami elindította a mítoszt. JJA kezét rázza most a legtöbb rajongó és kritikus, hogy sikerült visszahoznia azt a tömeges életérzést, amit a legtöbb ember a Star Wars világához rendel, mert a Star Wars nem lehet egy szűk réteg öröme....univerzális nyelvet kell használnia és erre JJA - Kasdan nagyszerűen rá is érzett.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.