Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, elfelejted, hogy nem SW rajongók készítik a műsorterveket. Az átlag ember számára a Star Wars filmek alig néhány kategóriával vannak az általad emlegetettek felett. Másrészt viszont lehetséges, hogy a Film+ szeretne javítani valamit a besorolásán... (Egyébként meg inkább örülnünk kellene, hogy egyáltalán valahol levetítik. Ezzel is életben/köztudatban tartják a sztorit. :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is akkor is furcsa.Lehet, hogy előitéletes vagyok a csatornával.Én akármikor bekapcsolom zs-filmekkel találkozom.Persze ezeréves filmeket adnak ami akkoriban jó volt.Az SW meg bnem csak filmrajongóknak filmtörténelem, hanem általánosságban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általánosságban tréfát űznek azokkal akiknek tetszik. A mozinézők kilencven százalékát hidegen hagyja. Egyszer nézős. A tíz százalék meg odavan érte. :D

 

Nem kevés az a 10 %?

 

 

a nyolcvanas években akármelyik moziban ment akármelyik rész hosszú sor állt a jegyekért.Egyik film sem tudta akkoriban ezt elérni.Azok az emberek ma is élnek.Többmilliós rajongótábor ha nem a legnagyobb.Ez egy kultusz már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kevés az a 10 %?

 

 

a nyolcvanas években akármelyik moziban ment akármelyik rész hosszú sor állt a jegyekért.Egyik film sem tudta akkoriban ezt elérni.Azok az emberek ma is élnek.Többmilliós rajongótábor ha nem a legnagyobb.Ez egy kultusz már.

Nem kevés az. Attól, hogy megnézik nem biztos, hogy rajongókká lesznek :D És végeredményben tök mindegy melyik adón megy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem butaságot írtál, Oldie. Valóban én is kapok hideget-meleget a SW miatt, de nem azért, mert tetszik, hanem mert nyíltan a rajongója vagyok, s ki tudja miért, a mai világ cikizi a rajongás legtöbb formáját (főleg, ha az filmhez kapcsolódik).

 

Az emberek között szállóige az Sw még itt, Magyarországon is, és bár az EpI-II valóban nem aratott itt nagy sikert, a III. rész és a IV-V-VI nagyon sok embernek egyáltalán nem "egyszernézős".

 

Szóval a 10% stimmel, ha rajongókról van szó, de ha az a kérdés, hogy ki szereti a Csillagok háborúját, biztos, hogy az emberek 60-70%-a érintett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az "egyszernézős", bármilyen negatív felhangú is, sem feltétlen jelenti azt, hogy aki ilyennek tart egy filmet, az rossznak is tartja. Legalábbis a filmek java, amiket jómagam ebbe a kategóriába sorolok, azok inkább a "ha kedvem van hozzá, megnézem" vagy "ha nincs jobb a TV-ben", de ilyenbe beletartozik pl. a Terminator 2 is, vagy a Szárnyas fejvadász. Szóval, én egyet értek Oldie-val, az emberek 90%-át, akik nem rajonganak a Star Warsért, vagyis csak egy filmnek kezelik, azoknak édes mindegy, hol agyják (de még nekem is, mivel szvsz a legtisztességesebb formátum az SW számára az - minimum - a DVD, a minőségi házimoziban, nagyképernyős TV-n, angolul, így viszont semmilyen csatorna sem tudja adni). S valószínűleg még a rajongók között is nagyon sokakat hidegen hagy, hogy hol adják a TV-ben. Sőt, akiknek nincs meg se DVD-n, se VHS-en, azok még örülnek is annak, hogy leadják, és nem azt nézik, hogy most az RTLKlub/TV2 logója tölti ki a sarkot, vagy a Film+-é.

Amúgy meg aztán végképp tök mindegy, mert a Film+-on is ugyanúgy néz ki a film, mint az RTL-en, vagy a többi csatornán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg aztán végképp tök mindegy, mert a Film+-on is ugyanúgy néz ki a film, mint az RTL-en, vagy a többi csatornán.

 

Ezt én nem is vitattam :D Nálam az egyszernézős film teljesen mást jelent, mint amit te írsz.

 

Amit viszont vitattam, hogy az emberek hány százalékának tetszik. Ha nekem bejön egy film, nem az "egyszernézős" szót használom rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én nem is vitattam :D Nálam az egyszernézős film teljesen mást jelent, mint amit te írsz.

 

Amit viszont vitattam, hogy az emberek hány százalékának tetszik. Ha nekem bejön egy film, nem az "egyszernézős" szót használom rá.

Hidd el, nem jön be annyinak mint amit szeretnél. :D Butának, ostobának, nevetségesnek tartják az egészet. Jó sokszor visszahallom ezt ismerősi körökből, nyugi. Nem több nekik, mint bármely mozifilm amire unalmukban beülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A '97-es változat megy :)

Miből gondolod? Van egy pillanat az elején, amikor a romboló lézereinek a színe nem zöld. ez pedig csak a DVD -ben volt így. Érdemes Bomarr összehasonlítását elolvasni. A kettős naplementénél már tudni fogjuk. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miből gondolod? Van egy pillanat az elején, amikor a romboló lézereinek a színe nem zöld. ez pedig csak a DVD -ben volt így. Érdemes Bomarr összehasonlítását elolvasni. A kettős naplementénél már tudni fogjuk. :)

Lehet, hogy 2004-es :D De még nincsenek kibővített jelentek benne :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már tuti, hogy az a változat lesz ami lement a kilencvenes évek közepén a mozikban a Baljós Árnyak előtt. :)

Én egy kis jelet tudtam eddig ami eltér az SE és a DVD között, az a DVD javára billent. A kettős naplemente is DVD gyanús.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy kis jelet tudtam eddig ami eltér az SE és a DVD között, az a DVD javára billent. A kettős naplemente is DVD gyanús.

A DVD-n alaposan ki vannak javítva a színek, többek között asszem az ég se rózsaszín :) A lentebb említett szinkronhiányról meg nem is beszélve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.