Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Valahogy gondoltam, hogy a te feltöltéseid... :roll:
Na ez érdekes. :)

 

Mindegy, legalább fel lettek fedezve újra.
2010 legújabb felfedezettjei. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ez a legjobb, bár lehet, csak a nosztalgia meg ama tény miatt, hogy ezen nőttem fel, mint a másik két résznél, azoknál is az elsők voltak az igaziak számomra.

Szintén :D Igazából a nosztalgia miatt lesznek ezek mindig az elsők az összes szinkron közül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a vidit és a másik kettőt én már rég beraktam a szinkronos topeszba. Miután felraktam őket a Tube-ra. :D
Jó, hogy összeraktál egy ilyen ízelítőt. :) A szinkronos topikban sajnos nem vettem észre, de most legalább láttam.

 

Ez egyébként sokkal ismerősebb, mint a Birodalom régi szinkronja. És tévedtem, Luke itt nem jött be igazán, és nem ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 3 héttel később...
Hihetetlen. Ezredjére látom, de a végén még mindig képesek olyan izgalomba és feszültségbe hozni, mintha először látnám. Elképesztően jó a vágás a Halálcsillag felrobbanásánál.
Én a múltkor az EPIII után néztem meg. Döbbenetes mennyire jó úgy (is).
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszett, hogy miután a TCW 2. évadja után megnéztem a hat filmet, hány helyen ugrott be egy-egy TCW-s momentum. Itt is, mikor Ben mondja, hogy milyen jó pilóta volt Anakin, aztán eszembe jutnak a TCW-s csipkelődések arról, hogy Anakin folyton lezuhan :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszett, hogy miután a TCW 2. évadja után megnéztem a hat filmet, hány helyen ugrott be egy-egy TCW-s momentum. Itt is, mikor Ben mondja, hogy milyen jó pilóta volt Anakin, aztán eszembe jutnak a TCW-s csipkelődések arról, hogy Anakin folyton lezuhan :clap:
Igen, rengeteg minden felsejlik az én fejemben is a múltról. Nagyon szeretem ezt. Pl. nem hittem volna, hogy lehet még dobni azon a jeleneten, amikben Luke a naplementét nézni. Az EPIII -nak köszönhetően lehetett! Beugrik a film vége, amikor még csecsemőként, Beru karjaiban aludt, és a nevelőszülei is úgy fürkészték a horizontot ahogy most ő. Csodálatos pillanatok ezek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Olyan illúzióromboló....

Az nem zavart, amikor sok év után kiderült, hogy milyen összetákolt módon készültek a technikai trükkök, sőt! De ez a magas sarkú cípő... hihetetlen. :D

Szerintem a filmben nem ő van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes igazság az, hogy Greedo-t ketten játszották: az olyan képkockákon, ahol együtt mutatták Han-t és Greedo-t egy Pul Blake nevű úriember, míg a közeli képeken, amin csak Greedo látszik, egy Maria De Aragon nevű hölgy(akiről az alábbi kép készült) alakította a fejvadászt.

Másik érdekes tény, hogy Greedo egy létező a dél-amerikában használt Quechua nyelven beszél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.