Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Találkozott egy Naka Iit nevű balrinával, aki elvitte Blowback városába. Ott pedig Naka egy barátja, Ohn Gos elfuvarozta őt a bolygóról, cserébe azért, mert Poe megmentette Nakát egy rablóbandától.

 

Ezen sztoriról nem is tudtam ez miből derül ki? A Poe képregény? A Wikin megnézve kicsit olvastam erről nem akarok kukacoskodni, de az a balrina=Blarina ahogy most néztem. 

 

Idézet

 három űrhajóval bíró Niimát, 

Melyik a 3.-dik? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, RacerX írta:

Benne van a TFA regényverziójában, meg az egyik újabb Poe képregényben illusztrálva is van.

 

Nocsak pedig olvastam nem egyszer,hogy sok bővítés nincs benne,de azért egy két érdekesség csak adódik úgy látom :D Eddig az Utolsó Jediket, és most pár napja végeztem a Solo-val. A mostani filmekből eddig ez a kettő ment le a torkomon gondolkodtam is mit kéne következőre olvasni lehet meg is van :D

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Egy második, zöld színű quadjumper. Amikor a Falcon felé fut a trió és BB-8-et mutatja a kamera, akkor látni egy pillanatra.

 Az Az ébredő Erő: Fantasztikus keresztmetszetek ugye megvan abba írnak egyet ugye ami felrobban, de a zöldet tényleg nem vettem még észre...és tényleg ott van. Ezt hogy sikerült így kinézned? :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami azt illeti, már a teaser trailerben kiszúrtam. Persze akkor még nem tudtam, ez mi (valamikor akkor szivároghatott ki egy koncepció rajz, amiben még Rey lépegető-otthonának "garázsában" állt), de baromira megtetszett. Aztán ugye a filmben szétlőnek egy quadjumpert, utána meg jön a teaserben is szerepelt jelenet, ami azonnal feltűnt, hiszen egy ideig még a háttérképem is volt BB és a hajó. És azt hittem, hogy ez egy kolosszális vágási hiba. Rossz helyre tűzték be BB jelenetét. Csak a BD többszöri megtekintése után esett le, hogy ami a kerítésen kívül áll, az zöld, míg az, amelyik felrobban, narancssárga, vagyis két quadjumper állt Niimán. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Christian Alzmann - “Here’s hoping you’re not alone for the holidays. Early Luke piece for Star Wars: The Force Awakens."

 

image.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Phil Szostak megosztott néhány rajzot Iain McCaig -től, aki egy korai, 2013 elején levő TFA ülésen ügyeskedte össze az alábbiakat:

 

- Néhány emberke, akik dolgoztak a filmen (nevesítve: Nicole Letaw koordinátor, Rick Carter koprodukciós tervező, továbbá Christian Alzmann és Colin Fix tervezők)

Image

 

 

- Egy rajz Luke -ról és egy ewokról. "Az öreg szamuráj, aki felveszi a kardját még egyszer utoljára".

Image

 

 

- Lawrence Kasdan, Rick Carter, Doug Chiang és a rendező, J.J Abrams

Image

 

 

- Darren Gilford koprodukciós tervező, Michael D Arnds társíró, Rick Carter, Rayne Roberts fejlesztési igazgató, Kiri Hart volt fejlesztési igazgató

Image

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Chris Bonura - “In 2014 I was lucky enough to be working in the Art Department at ILMVFX. This was a concept for a pirate ship in the film Star Wars: The Force Awakens.”

 

00.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Thom Tenery - "My design for Kylo Ren's "Jedi Killer" command shuttle for Star Wars: The Force Awakens, including the original 3d sketch that launched this design direction based on JJ Abrams' idea for a very intimidating TIE/Tydirium."

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor érzem azt koncepciórajzokat nézegetve, hogy "de kár, hogy ez nem valósult meg" vagy "remélem, ezt egyszer még láthatjuk", ám ennél nem. Ez már Star Wars mércével nézve is eléggé elrugaszkodott nekem, és akárhányszor látom ezeket, mindig azt kérdem magamtól: hogy a fenébe nem buknak ezek orra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.