Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

és lehet, hogy álmodtam, de mintha már egyszer olvastam volna, hogy kivételesen lesz, hogy a Bontonfilm tárgyal a Disney-vel, vagy valami ilyemsmi.

Nem álmodtad, R2 írta. A Botond Film, ami az első hatot is újra kiadta BD-n idehaza, tárgyal az ügyben a Disney-vel erről. Reménykedjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi az, hogy nem lesz? :D Nem tudjuk egyelőre! Elnézve a hazai bevételeket hülyék lennének nem kiadni.

Remélem hogy ezzel térnek vissza a disney BD-k, mert a Vasember3 bünti óta visszalöktek minket egy évtizeddel..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi az, hogy nem lesz? :D Nem tudjuk egyelőre! Elnézve a hazai bevételeket hülyék lennének nem kiadni.

 

Én is bízom benne, hogy kivételesen meggondolják magukat - de valami az egész szituval nem stimmel. Valahogy a Disney és a Disney jogait birtokló "hazai" (román) Pro Video nagyon összekapott valamin és totál megszűnt a BD kiadás magyar vonatkozással. ÁLLÍTÓLAG (suttogták emberek) a Galaxis őrzőiből a PV nem mert olyan mennyiséget berendelni, ami megfelelt volna a Disney elképzeléseinek. Ez egyébként a jelenlegi hazai BD piacon csupán ezres nagyságrendű...

 

Ezt amúgy még érteném is, de valami másnak is kellene lennie, mert normális üzleti modellben egy profitorientált cég (Disney) nem játszhat hisztis kisgyereket a többi címnél is. Márpdig sem Pixar, sem Marvel nem jelent meg tőlük.

 

Úgyhogy a SW jó kérdés. Szerintem ha a PV-tól valaki nem tudja elcsórni a jogokat, kicsi rá az esély - no meg az is kérdés, az új forgalmazó mennyit mer bevállani. Meg hogy mi a Disney előírása: 10.000 darabot senki nem mer legyártatni egy 7000-es lemezből.

 

Kicsit OFF, de állítólag a hazai BD fogyások olyan 100 és 500 között vannak címenként. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megingott az április 5? Látom kikerült az alcímből..

Igen. Nem akkor jön.

 

Úristen, akkor tényleg valós volt a veszély, hogy azzal kezdődik a film. :D

Luke kardjának helyét elnézve nem is fog visszakerülni. Legalábbis a filmbe nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom Kanatás jelenetet is kapunk. Azt olvastam hogy jócskán megkurtították a szereplését.

Amikor a kastélyt ostrom alá veszi az Első Rend, olyan hirtelen tűnt el (akár a kantin vendégeinek legtöbbje, bár egyesek felveszik a harcot). Jó lenne látni, hogy elmenekül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a kastélyt ostrom alá veszi az Első Rend, olyan hirtelen tűnt el (akár a kantin vendégeinek legtöbbje, bár egyesek felveszik a harcot). Jó lenne látni, hogy elmenekül.

Engem a szemeinek a hatalma érdekel igazán. Nagy dérrel-dúrral beharangozták hogy különleges szemei vannak és azt a témát a filmben alig érintették.

 

Plusz a Sólymos és a politikás jelenetekre is kíváncsi lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Baromira nehéz lehet rájönni ;)

UI: Többet meg ne lássam hogy bármit is rövidítesz. PT, OT, stb... :)

Ígérem, ahogy eddig sem használtam soha a büdös életben ezeket a rövidítéseket, sőt, még ezen kifejezések rendesen leírt változatát sem, úgy ezután sem fogom. :P

És igen, nem jöttem rá. Soha a büdös életben nem olvastam még ezt a rövidítést a Millennium Falconra, a szövegkörnyezet sem volt rávezető, értelme sincs, és kedvem sincs kitalálni a te agyadból kipattanó egyéni rövidítések értelmét. Értelmesebb lenne nem mástól elvárni, hogy találja ki, mi a mondandód, hanem leírni rendesen a mondandód. ;)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abrams megerősítette, hogy lesznek kivágott jelenetek a DVD -n, de nem lesz kibővített verzió.

 

As for the highly anticipated DVD version of the movie, he said, “There will be deleted scenes but not an extended version.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.