Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csoli téged a DVD ennyire érdekel vagy minek izgulsz rajta ennyit? Ez a dátum nagy csalódás lenne... Így is alig lehet kivárni erre eltolják még három hetet. :roll: Egyébként még nincs hivatalos anyag, így szerintem a borítót se adhatták ki egy duracell reklámhoz. Sajnos valószínű ez lesz a hivatalos időpont. :(

Lehet a mozis számok miatt tologatják. Nem tudom mennyi a kifutási ideje manapság a filmeknek, illetve mi az a pont, amikor érdemes kihozni a lemezt, mert már nem oszt nem szoroz a bevételek szempontjából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bőven lemegy április 5 -ig. A mai box office alapján már átlagban kevesebbet hoz mint a ROTS hozott anno. Csak a moziszám miatt több az összbevétel.

 

Egyébként március 15 -én jön ki iTunes -ra a film digitális változata. Ezt nem tudom mégis hogy gondolták... Mindenki le fogja szedni torrentről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itunes-ról szerintem nem olyan könnyű az átjárás a torrent irányába, az ott egy eléggé kontrollált platform. Szerintem a hozzáférési jogot vásárolod meg, és nem pedig letöltöd a merevlemezedre, bár még sosem vettem ott filmet. Egyébként tőlünk nyugatabbra a nagyobb piacoknál jóval elterjedtebb a BD vásárlás, ott nem fogják szerintem olyan mértékben letorrentezni, ami számottevően befolyásolná a lemez eladásokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli téged a DVD ennyire érdekel vagy minek izgulsz rajta ennyit? Ez a dátum nagy csalódás lenne... Így is alig lehet kivárni erre eltolják még három hetet. :roll: Egyébként még nincs hivatalos anyag, így szerintem a borítót se adhatták ki egy duracell reklámhoz. Sajnos valószínű ez lesz a hivatalos időpont. :(

Nem izgulok rá jobban, mint a Bd-re. Meg fogom venni azon is. Kombóban, vagy külön.

Alapos vagyok! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itunes-ról szerintem nem olyan könnyű az átjárás a torrent irányába, az ott egy eléggé kontrollált platform. Szerintem a hozzáférési jogot vásárolod meg, és nem pedig letöltöd a merevlemezedre, bár még sosem vettem ott filmet. Egyébként tőlünk nyugatabbra a nagyobb piacoknál jóval elterjedtebb a BD vásárlás, ott nem fogják szerintem olyan mértékben letorrentezni, ami számottevően befolyásolná a lemez eladásokat.

Letöltésre kerülnek a fájlok, csak egy úgynevezett FairPlay nevű DRM-mel van ellátva, ami korlátozza a másolást - 2009 óta csak a könyveket, filmeket és appokat védi ez, a zenékből eltávolították. Természetesen a FairPlay sem feltörhetetlen. Az évek során a fapados megkerüléstől (kiírod az anyagot lemezre, majd szimplán ripeled), a bonyolultabb DRM-eltávolító programokig (pl.: NoteBurner és M4VGear) több megoldás is létezik a FairPlay kijátszására. Szóval, ha az iTunesra felkerül a film, meglepne, ha nem kerülne ki a netre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai világban szerintem is öngól lesz ha akármin is kijön előbb.

Várom már, hogy otthon is lássam!

Minden nagyobb film hamarabb kijön Digital HD-ban több héttel a lemezes megjelenés előtt. Ami gyengébb minőségű mint lemezes verzió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A héten vagy a jövőhéten várható a bejelentés.

 

Én egyelőre nem tudom melyiket venném meg. Persze a steelbook -ot, de az ára fogja eldönteni. Persze csak a tartalom után. Állítólag 20 percnyi kivágott anyag lesz a bónusz lemezen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azért nehogy már csak xpress áruljon SW BD-t. :D

Volt már olyan cucc, ami csak náluk volt..

És én vidéki bunkó lévén, általában rájuk szorulok.

De ezért akár Pécsre is bemegyek, vagy ha lesz hát rendelhetek máshonnan is persze!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fogadjunk négy üveg sörben, hogy máshol is lesz. :)

Ó, fogadjunk, hogy nem fogadok! Csak legyen igazad!

Egyébként, ha valaki beruházott a korábbi steelbook-okra, akkor neki nagyon szép gyűjteménye lesz.

Persze az első sagadoboz mellett is jobban mutatna ez, mint a moziplakátos kékszegélyes cucc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért milyen izgalmas, negatív értelemben, hogy mindenhol van mozgolódás már avilágban, csak a Pro-Video halgat mint szar a fűben. Még az oldalukat sem lehet megnyitni, mert állandóan konstruálás alatt van.Hogy ennyire le legyünk szarva. Az Intercom/Fox idején rohadt nagy felhajtás volt már ideje korán minden SW megjelenés, persze akkor minden más volt, voltak szakfolyóíratok, reklám szóróanyagok, pezsget a házimozi élet. Hát ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen mindegy csoli! Szerinted a trilógia befejezése után nem adják ki majd egyben az egészet? Dehogynem. Nekem jó így addig.

Persze, de csócsálgatni csak szabad, hogy ha lesz választék, melyik legyen a befutó. ;)

 

Ha idáig jutnánk (nem fogunk), akkor majd szólj és segítek. ;)

Meglátjuk! De előre is köszi! :sor:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a borító. Amerikában április 5-én jelenik meg.

 

Tetszik!

De, mint a korai BB-s, ez is külső fekni szagú! ;)

 

szerk.: ja látom rá is van írva, hogy gyűjtői/gyűjthető csomagolás..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VÁÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ EZ AZZZ!! :yes::D Végre valami jó a mai napban. Jók a borítók, és április 5 -én jön. :) Várjuk a magyar bejelentést. :clap2:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.