Ugrás a kommentre

The Force Awakens BD/DVD kiadás


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Vajon nálunk ki jelenti be előbb? :)

Én is kiváncsi vagyok. Bár egyelőre másra is:

Aki perfekt angolból, leírná nekem, hogy az egyes borító változatok, milyen belső tartalmi különbségekkel lesznek.

Felületes tudásommal úgy tűnik, hogy nem csak kívülről különböznek.. köszi!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még a héten biztos lesz.

 

Csoli.

 

Target: 20 perc bónusz tartalom, eddig soha nem látott interjúk Daisey Ridley -vel és John Boyega -val. Mélyebb betekintés a film kosztümjeibe és fegyvereibe.

 

Walmart: BB-8 a borítón és egy Star Wars Galactic Connexions (bármit is takarjon ez) lemez.

 

Best Buy: Steelbook.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még a héten biztos lesz.

 

Figyelem a Pro Video Facebook oldalát, mert az működik, elérhető. Még üzenetet is írtam nekik. Majd válaszolnak gondolom. A Blu Ray.com-ra is azonnal feltették.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyúrok, gyúrok, gyúrok. Gondolom karácsonykor. Remélen lesz nálunk is. Jó lenne már egy magyar vonatkozású bejelentés.

Szerintem előbb lesz. A karácsonyi időszak tutu a Rogue One-é.

 

Szerintem még a héten biztos lesz.

 

Csoli.

 

Target: 20 perc bónusz tartalom, eddig soha nem látott interjúk Daisey Ridley -vel és John Boyega -val. Mélyebb betekintés a film kosztümjeibe és fegyvereibe.

 

Walmart: BB-8 a borítón és egy Star Wars Galactic Connexions (bármit is takarjon ez) lemez.

 

Best Buy: Steelbook.

Tehát a gyengébb tokokat akarják eladni ilyen plusz koloncokkal.

Akkor is Steel! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ezek mind exkluzív kiadások, tehát az egyes verziók csak azoknál a cégeknél lesz kapható ami fel van tüntetve. :D Olvasva a külföldi fórumokat, a pécsi szindróma van. A többség megveszi majdnem mindet. Bár nekik ez aprópénz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem előbb lesz. A karácsonyi időszak tutu a Rogue One-é.

 

 

Árúkapcsolás. Nincs jobb reklám az egyiknek, mint a másik és fordítva. Legalább nem kell az Ébredő erő 3d változatát küln reklámozni, úgyis a Rogu fog folyni a csapból is. Nézd is és vidd is haza a SW élményt. Én benne vagyok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ezek mind exkluzív kiadások, tehát az egyes verziók csak azoknál a cégeknél lesz kapható ami fel van tüntetve. :D Olvasva a külföldi fórumokat, a pécsi szindróma van. A többség megveszi majdnem mindet. Bár nekik ez aprópénz...

Mondjuk a jó őreg marveles felállás (3D Blu ray + Blu ray) jobban bejött volna, de így is jó lesz. Érthető hogy a Disney próbálkozik minnél több módon értékesíteni. Láttunk már ilyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ezek mind exkluzív kiadások, tehát az egyes verziók csak azoknál a cégeknél lesz kapható ami fel van tüntetve. :D Olvasva a külföldi fórumokat, a pécsi szindróma van. A többség megveszi majdnem mindet. Bár nekik ez aprópénz...

Négy féle BD, ha jól számolom.

Itthon szerintem nem lesz ennyi. Az itthoni kiadványokban divat amúgy ez a "digital copy"? Mi is ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper a videó meg a bejelentés is! :rock:

 

Az meg hogy lesznek eltérő verziók inkább a webáruházaknak nagy üzlet mint a Disney-nek, hisz igy eltudnak szipkázni egy csomó vásárlót olyan online shopoktól ahol csak a simát adják. A Trónok harca messze nem akkora márka mint a Star Wars de ott is ugyanez megy. Én ott az Amazonos verziót szoktam venni mert mindig hozzáadnak még egy plusz werkfilmet a vizuális effektektről.

 

Edit: na ez az európai bejelentés már nem annyira szuper. De kivárjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelem a Pro Video Facebook oldalát, mert az működik, elérhető. Még üzenetet is írtam nekik. Majd válaszolnak gondolom. A Blu Ray.com-ra is azonnal feltették.

 

Akármit válaszolnak, várd meg a végeredményt. Egyelőre sumákolás megy.

 

Ráadásul ezek mind exkluzív kiadások, tehát az egyes verziók csak azoknál a cégeknél lesz kapható ami fel van tüntetve. :D Olvasva a külföldi fórumokat, a pécsi szindróma van. A többség megveszi majdnem mindet. Bár nekik ez aprópénz...

 

Pont ugyanezt játszották el a Star Trek legutóbbi részével: ahány áruház, annyi exluziv anyag. A komplett extra tartalmat szétszedték többfelé, az igazi rajongó kénytelen volt megvenni mindent, ha teljes anyagot akart látni.

 

Fura és gusztustalan dolog. :(

 

Négy féle BD, ha jól számolom.

Itthon szerintem nem lesz ennyi. Az itthoni kiadványokban divat amúgy ez a "digital copy"? Mi is ez?

 

Egy kód, amivel hozzáférsz LEGÁLISAN a film letölthető anyagához, amit gépen, telón nézhetsz. Itthon az ncore mellett sok értelme nincs... :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz lett volna ha valami tényleg érdekeset ráraknak ezekre az áruházas verziókra. Egy füzet mondjuk az érdekesebb storyboardokkal vagy plusz kivágott jelenetek. De így valahogy nekem picit se fáj a szivem. Ezek teljesen fölöslegesnek tűnnek. A Target extrája még talán valami. Az majd megér egy Youtube-os nézést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem természetesen a bónusz tartalom is nagyon érdekel, főleg a film készültével szorosan kapcsolatban álló anyagok. A kivágott jelenetekről nem is beszélve. :) A külső annyira nem fontos, de azért örülök ha nekem tetsző a borítója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ugyanezt játszották el a Star Trek legutóbbi részével: ahány áruház, annyi exluziv anyag. A komplett extra tartalmat szétszedték többfelé, az igazi rajongó kénytelen volt megvenni mindent, ha teljes anyagot akart látni.

Most akkor az az igazi rajongó, aki elég hülye ahhoz, hogy megvegyen mindent pár olyan extráért, ami fabatkát sem ért? Én inkább megvettem egy lemezt, ami meg nem volt rajta, azt megnéztem youtube-on. És egyik sem ért egy fabatkát sem. Az Into Darkness extra anyaga egy kalap kaki, azzal sem lettünk volna előbbre, ha az egészet rápakolják minden lemezre. Remélem, ennél azért az ep7 értékesebb anyagokkal lesz majd megáldva. Azt a Targetes exkluzívot meg tuti le lehet majd húzni torrentről, vagy felkerül a youtube-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.