Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is Erőhasználó, bár lehet más formában mint amit eddig láttunk.

Maz-zal mi a helyzet? Elvileg ő is Erőérzékeny, de teljesen máshogy áll ehhez, mit mondjuk a jedik vagy sithek. Extrém esetben az is elképzelhető, hogy Snoke is Erőérzékeny, de nem képes olyan direkten és tudatosan használni az Erőt. Persze furcsa lenne egy ilyen főgonoszt látni a sithek után, de beleférhet. Ő inkább más "fegyverekkel" és eszközökkel harcol, az Erő inkább egy spirituálisabb dolog a számára. Ezért is lehet akkora szüksége Kylo-ra, aki jedinek tanult és a megszokott módon is képes használni az Erőt.

 

Amúgy ez a "feltámadt egy ősi Erő" motívum is érdekes lehet, mert egyelőre ezt úgy értelmeztük, hogy Snoke akkora spíler, hogy megérezte a dolgot, rögtön értette miről is van szó és be is építi a terveibe. Mi van akkor, ha nem csak egyfajta tesztként kérdezte Kylo-tól, hogy érezte-e, hanem megerősítés várt? Megérezte az Erő zavargását (akár olyasmi konvergenciát, amit Qui-Gon is), de kíváncsi volt rá, hogy más Erőérzékeny is érzi-e vagy csak ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy érdekes elmélet itt, amiben azt taglalják, hogy Snoke talán abból tartja fenn magát, hogy másik életerejét elszívja. Ez az oka annak, hogy cgi a karakter, mert gyors változásokat kell majd eszközölni rajta. :) Ezért is vadászik Luke -ra mert benne nagy az Erő. Ez nem kicsit hajazna Talzin képességeire. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Erőhasználó. De még ez sem biztos.

Megérezte Rey ébredését, átállította Bent a Sötét Oldalra, tovább tanítja és Rey-t is pártfogásába akarja venni. Szerintem minderre aligha lenne képes, ha nem Erőhasználó. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a facbook van egy kep amit nem tudok ide tenni láttátok már a hasonolsagot Vader maszk nelkul es Snok között ha egymás mellet vannak ugyan ott van minden sebhely ,de akor miert van masik neve :) kinek van facbookja keresen meg atkuldom hu es talaltam megvalamit hegeduvel játszik egy csaj a star wars zenejet wiliemstöl nagyon jo

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a facbook van egy kep amit nem tudok ide tenni láttátok már a hasonolsagot Vader mask nelkul es snok között ha egymás mellet vannak kinek van facbookja keresen meg

Hallottam a teóriáról és a feltevésről, de én nem látom őket annyira hasonlónak, hogy bárminemű következtetést levonjak belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erről a Silent Hill játék jutott eszembe. Ott van olyan, hogy egy személy jó és rossz énje két külön entitásként létezik, amit a hely különlegessége (Silent Hill-é) csak felerősít.

 

Nos nem gondolom, hogy Snoke Vadernek valahogy mégis megmaradt sötét oldala legyen. Én nem tudok ebből másra gondolni csak erre. Anakin MEGTÉRT halála előtt a Sötét oldalról, amit meggyőződésem, hogy szíve mélyén igen erősen gyűlölt magában! Darth Vader abban a pillanatban, amikor eldöntötte, nem nézi tovább fia szenvedését és az Uralkodó ellen fordul MEGHALT! Végérvényesen meghalt! Beszélhet hozzá (Vaderhez) Kylo, imádhatja nagyapja sötét oldali emlékét, az az énje végleg meghalt Anakinnak. Semmilyen lenyomata, foszlánya, stb nem maradt fenn! Akkor, amikor felkapja a villámokat szóró Palpatine-t már NEM Vader-t látjuk, hanem a Visszatért Jedit, Anakin Skywalkert!

 

Tehát lehet Snoke és Vader összeégett, eltorzult arca között bárminemű hasonlóság... a véletlen műve! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, nem azt mondom, mert ha most felidézem magamban (és nem nézek jobban utána) az Ep.3-beli összeégett Vader-t és utána rápillantok erre a snoke-osra, akkor éppenséggel el tudnám képzelni, hogy ez lett Anakin-ból. Viszont az Ep.6 végén látott maszk nélküli Vader-rel még így se tudnám már összekapcsolni. Most arról nem is beszélve, hogy bárminemű elméletet is próbálna ebből a feltételezett hasonlóságból kerekíteni bárki, abból jó tuti nem sülne ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy Snoke szerepelt az ep6-ban?

A jeleneten, amikor Vader Jerjerrod társaságában épp a trónteremen vn, s Palpatine elküldi a hajóra. Ott van két bennfentesnek tűnő csepürágó is. vélhetően bizalmasok... a magasabbik simán lehet Snoke...

 

Jobb elmélet mint a Vader-os, meg a Kylo a jövőből, meg az egyé f@szságok....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak a híve vagyok, hogy ne a semmiből jöjjön elő (márpedig ha vadiúj, akkor a semmiből jött). Nekem erőltetett. Bár másoknak meg Plagi erőltetett :P

 

persze.jöjjön elő a semmiből, dehogy otthon legyen az erőben, ahhoz mélyebb gyökerek kellenek, különben palpi égisze devalválódik, össze kell kapcsolni valahogy a sith-ekkel... szerintem... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is új karakter. Az eredeti koncepció szerint, egy eddig sosem látott faj tagja, ami arra utal, hogy nem egy ismerősről van szó. Plagueisnél bemagyarázható lenne, hogy az új kánonban már nem muun, ezt a teóriát viszont cáfolták.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát csak azért ne legyen ismert karakter, hogy elmondhassuk róla, hogy nem a semmiből jött elő. Ha Snoke valóban Erőhasználó, akkor nagyon hülyén venné ki magát, hogy Sidious mellett dolgozott. Ha az öreg nem tudott róla, akkor az ciki, ha pedig a titkos tanítványa volt, az is egy érdekes teória. De akkor már inkább legyen ismeretlen, nem muszáj mindenkinek annyira kötődni az OT-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetett akár Palpatine egy régi riválisa, anno akár küzdhettek ketten Plagueis kegyeiért, csak aztán az öreg Palpi jól elintézte (ezért ilyen a fizimiskája) és addig nem merészkedett elő amíg Palpatine életben volt.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kész, végem van. (Figyej Yoda!! ;) )

Visszasírom a Plagueis elméletet. :P Hogy az összeégett Vadert belelátni Snoke-ba??

Gyerekek. Aki ilyenekre gondol az nem érti a star wars és Anakin karakterének lényegét.

Miért nem lehet elfogadni, hogy új faj és új karakter? Ha már megmondták!

Sok dolgon lehetne agyalni, de ezekután ezen tök fölösleges.

Egy múltból előrángatott figurát nem lehetne elegánsan megoldani. Pláne a felmerült figurák hátterét tekintve.

Számomra egyértelmű, hogy az írók is így gondolják. Nem titkolóztak. Nem ködösítenek.

Nem azt mondták, hogy "majd meglátjátok" vagy az ismerős "jó ok van rá.."

Ezt megmondták: Új figura, új faj. PONT.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.