Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

En nem utalok semmire felreertes elkerulendo csk most nezem a fotot es nagyon hasonlitanak hidd el

Láttam én is a fotót, van hasonlóság, de nem jelentős.

 

A Köztársaság és a Birodalom sem "tartalmazta" az egész galaxist, miért ne jöhetett volna Snoke valahonnan kívülről? Mindamellett, hogy látta a Birodalom bukását, de csak mint szemlélő. És így lenne teljesen új figura mindenféle erőltetett belemagyarázás nélkül. Habár még amit én írtam, az is belemagyarázás :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte biztos, hogy Snoke az Ismeretlen Régiókból jött, illetve ott került kapcsolatba az oda visszavonuló birodalmi maradvánnyal (vagy annak egy részével, míg a többi "maradvány" szépen-lassan elsorvadt az évek alatt), amelyből végül kinőtte magát az Első Rend, megerősödött és kibújt az árnyékból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a Hannibál mozifilm gonoszára emlékeztet akit Gary Oldman játszott

Nekem is az a ramaty ugrott be róla első blikkre.

 

 

Már új faj is? :o Én eddig azt hittem ember.

Már jó ideje híre ment annak hogy tán új faj lesz. Én úgy gondolom hogy eredetileg nem emberi külseje volt és időközben emberszerűvé deformálódott.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már új faj is? :o Én eddig azt hittem ember.

Már nem tudom honnan vettem, de biztos, hogy nem én találtam ki, hogy mondták, hogy egy eddig nem látott faj képviselője lesz.

Meg is lepődtem, mert tagadhatatlan, hogy humanoid és persze senkire sem vetek követ aki simán embernek nézte.

(Zárójelben mondom, hogy a külseje számomra nagyon fantáziátlan és gyenge eresztés.)

Ennek ellenére le volt esve az állam abban fél percben, míg azt hittem hogy óriás..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő, hogy mennyire ragaszkodik a rajongók egy része ahhoz, hogy az eddigi történetből kerüljön ki az eredete.

Érdekes, mert míg azt, hogy új csak azért lehet támadni, mert új.

Ezzel szemben ha valami régi dolog az alapja, az egy csomó más buktatót is magával hozna minden eddigi felmerült teóriában, -és ezért is nem lesz régi- mégis sokan ezeket választanák.

Örülök, hogy nem Ők választanak Snoke-nak múltat, hanem olyanok, akik értenek is egy figura történetének megformálásához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újjal az a baj, hogy nincs köze az eddigiekhez... Így nincs az egész Sagának egy ultimate villain-je.

Adódik a kérdés, hogy szükség van-e ilyenre? Az 1-6 esetében Sidious az, de ő meghalt. Vagy "felélesztik" valahogy és akkor marad a szerepben, de ez szerintem baromi nagy marhaság lenne. Még úgy is, hogy tudatosan kereste a halál kijátszásának módját és akár találhatott is valamit. A másik lehetőség, hogy Snoke lesz ez az ultimate főgonosz, akit utólag, visszamenőlegesen helyeznek Sidious fölé. Számomra ez se működik, mert igencsak lehúzná az öreg nimbuszát, ami amúgy így is messze van attól, amit kiérdemelne. Egy harmadik alternatíva, hogy még Snoke se az "übergonosz", hanem van egy eleddig ismeretlen figura, aki őt és Sidious-t is mozgatta a háttérből. Nem kell ecsetelnem, hogy ez is ostobaság.

 

Szóval gondoljunk bele abba, hogy attól még nem lesz a Saga-nak egyetlen kiemelt főgonosza, hogy Snoke nem egy ismeretlenség homályából előlépő figura, hanem kapcsolódik valakihez. Attól pl., hogy ő Plagueis vagy Darth Maul vagy egy Jabba-ból kinyesett zsírdarab, amibe életet leheltek, attól még nem lesz ilyen kiemelt karaktere a Saga-nak, mert ahhoz a PT és OT idején is már neki kellett volna mozgatni a szálakat. Szóval én nem látom, hogy ez az egész megoldható lenne másképp, mint az első bekezdésben taglalt 3 lehetőség valamelyike. Esetleg még Sidious titkos tanítványa jöhetne szóba amolyan félmegoldásként, de nekem ez se jönne be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval gondoljunk bele abba, hogy attól még nem lesz a Saga-nak egyetlen kiemelt főgonosza, hogy Snoke nem egy ismeretlenség homályából előlépő figura, hanem kapcsolódik valakihez.

 

Szerintem nem egyértelmű, hogy Snoke-ból akarnak-e egyáltalán ilyen kiemelt fő gonoszt csinálni, viszont, ha igen akkor működhetne, abban az esetben, ha ő lenne Plagueis. Ha kiderülne, hogy ő volt, aki "megalkotta" Anakin Skywalkert a midi-chlorianok manipulálásával, valamint az eddigi fő fő gonosz Palpatine mestereként is ő tevékenykedett (mondjuk tőle származott ez a terv a Köztársaság átalakításáról Birodalommá), akkor ebből az következik számomra, hogy őt tekinthetjük az események katalizátorának. Ez persze rombolná Sidious tekintélyét, de amennyiben egy új fő gonoszt akarnak, aki ilyen kiemelt szerepben lenne - és nem Palpatine az, akkor az elkerülhetetlen, hogy fölé nőjön az öregnek. Úgy még működhetne is (nálam), hogy addig nem tért vissza, amíg Sidious élt, mert tartott tőle (egyszer már majdnem elintézte) és nem volt elég ereje a hatalomátvételhez (lehet ezért is használja Kylot, mert az életbe való teljes visszatéréséhez kell), így Palpatine tekintélye is megmaradna valamilyen szinten, másrészt az elévülhetetlen "érdeme" az öregnek, hogy mégis csak ő volt az, aki egy szinte az egész galaxisra kiterjedő birodalmat hozott létre, aminek teljhatalmú vezetője lett és ezt semelyik másik sith nem mondhatta el magáról. Ha a Saga végén Plagueist kellene legyőznie a jóknak, aki Anakinon keresztül valamilyen szinten az események elindítója is volt az egy szép keretet adna a történetnek. :)

Ettől függetlenül nem tartom valószínűleg, hogy így fogják kanyarítani a történetet és, hogy Plagueisnek lesz köze Snokehoz. Most már sokkal inkább arra hajlok, hogy valamilyen sötét entitás lesz az ismeretlen régiókból, aki nem is sith és magával a karakterrel sem akarnak egy ilyen ultimate gonoszt kreálni a készítők...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy Maz is mondta a filmben, a gonosz az idők folyamán sok alakot öltött. Szerintem ez nem csak a szervezetre, de annak vezetőjére is igaz lehetne, így Snoke az én szememben baj nélkül lehetne teljesen új játékos a villain-csapat pályáján. Palpatine szerepének íve olyan tökéletes, mint a hat epizód egyben, amit végig kísér(t), most Snoke-é a megtiszteltetés. Mindhárom trilógiát elég a Skywalker-vonalnak összekötnie, ne kelljen már mindig ugyanazt a gonoszt legyőzni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván a star wars rajongóknak van fantáziája...

De legyen szeme is!

A belinkelt képek valójában ellenpéldák. Hát nem világos, hogy Snoke sebei NEM OTT VANNAK mint Vader-éi,

és ugyanígy Snoke sebei NEM OTT VANNAK mint Kylo-éi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke nem lehet Lord Nyax a koréliai legendák ijesztő alakja? Akit úgy írnak le, hogy erőérzékeny gyerekeket rabol és úgy néz ki mint egy hatalmas kísértet, akit sötét köpeny borít, beteges sárga szemei, horgas orra, éles fogai és hosszú körmei vannak.

 

http://vignette3.wikia.nocookie.net/starwars/images/2/2c/Nyax.jpg/revision/latest?cb=20090930200520

 

Ez az alak, aki a Nyax kultusz követője nem hasonlít Kylora ha maszkkal együtt lenne és fénykard lenne a kezében?

 

http://vignette3.wikia.nocookie.net/starwars/images/8/87/Nyax_Cultist.jpg/revision/latest?cb=20090930200801

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.