Ugrás a kommentre

Snoke


Yoda József

Ajánlott hozzászólás

A kép -egy ügyes- fan-reálmány amit az Art bookban lévő látványterv alapján hoztak össze. A filmben nem pont igy néz ki.

Hmm, igazad van, nem emlékszem, hogy az arca ennyire féloldalas lenne. Ez is csak azt jelenti, hogy meg kell néznem megint! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most pl a TFN fórumán is többen csodálkoznak, hogy EP3-es színház jelentnél hasonló a hangzás, mint a Snoke theme-nél. Rejtett utalás? Vagy csak véletlen lenne?

És ugye a színházas jelenetnél mesél Palpi Anakinnak Plaguesis-ról.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nRaiLY23gU8

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már korábban volt itt róla szó asszem, és én is nagyon remélem, hogy nem véletlen :) Illetve, továbbra is úgy gondolom, hogy ha Snoke nem Plagueis, hanem valaki más, aki a semmiből jött, és eddig még csak nem is hallottunk róla, azt nem lehet normálisan megmagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban jobb lenne, ha Snoke nem egy kalapból előhúzott főgenya lenne, viszont ha Plagueis tényleg, azt is borzasztó nehéz lesz megmagyarázni úgy, hogy ezzel ne rombolják Sidious nimbuszát. Talán e két dolgon kívül máshogy is meglehet őt oldani, csak max mi nem tudjuk elképzelni, hogyan. De ő az, akire talán a legkíváncsibb vagyok a folytatásokban, egy különösen titokzatos alak, akiben még nagy lehetőségek rejlenek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik vagy inkább hallatszik, hogy mégiscsak visszatért a halálból az aki nem tudta önmagát megmenteni. Csak akkor miért a Snoke nevet használja, hiszen saját közegben van vagy úgy gondolja, hogy ismeri Ben is az őróla szóló legendákat és emiatt inkább álnevet használ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Erőhasználó, akkor szerintem jobb lenne, ha a sithekhez lenne köze és nem valami teljesen új Erővel kapcsolatos szekta bukkanna itt elő, akik eddig csak bujkáltak és nem tudtak róluk. Az ilyen éjnővéres brutális újdonságok nekem már a TCW-ben se működtek. Viszont azt nem szeretném, ha köze lenne a Saga eddigi sithjeihez, mert az rombolná a nimbuszukat. Az a baj, hogy elég öregnek tűnik, így bőven benne van a pakliban, hogy már az OT idején is alkotott. Amúgy az szerintetek nem elképzelhető, hogy a hologramon nem az igazi arca látható, hanem szándékosan torzítva van?

 

Egyelőre két dolgot tudnék elképzelni. Az egyik, hogy annyira azért nem öreg (csak annak néz ki) és ha élt is a Birodalom érájában, akkor is valami tiszt vagy hasonló figura volt. Aztán a bukás után a békeidőkben csámborgott a galaxisban és rálelt valami ősi sith helyre és az ott lévő infók alapján felépítette az elképzeléseit. Ha Erőérzékeny, akkor erre itt jöhetett rá, vagy legalábbis itt kezdhette el aktívan használni is az Erőt, ami addig benne is csak szunnyadt és max. passzívan használta, mint anno Anakin vagy Rey.

A másik lehetőség, hogy más bukkant rá valami régi sith dologra és Snoke valahogyan "félre volt téve", mint a befőtt. :D Hibernálva, karbonfagyasztva, mindegy, lényeg, hogy senki nem tudott a létezéséről, de megtalálták és így visszatérhetett. Mindkét verzió előnye, hogy nem rúgná fel a SW univerzum eddigi alapköveit és hozna be teljesen új Erőhasználó csoportot, de a korábbi sithek levesébe se köpne bele. Ráadásul a Sith Rend történelméről és gyökereiről nagyon keveset tudunk, ezt lehetne orvosolni. Nyilván ez a "feltámasztás" a meredekebb ötlet, de talán jól meg lehetne csinálni.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az szerintetek nem elképzelhető, hogy a hologramon nem az igazi arca látható, hanem szándékosan torzítva van?

 

De nagyon is, sőt, így akár már muun is lehet (Plagueis a régi kánon szerint az)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Muun. ;)

Ja tényleg, sikerült faszán elírnom. :D Mondjuk ez kellemetlen, mert akkor ez se lehet akadálya annak, hogy netán Plagueis legyen. Mondjuk nem látnám értelmét annak, hogy álnevet használjon. Vagy ez lenne az eredeti neve, mielőtt Darth Plagueis lett? :hmm: Jaj, de ne, inkább ne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több ilyen látványelem is volt. Szerintem ez semmit nem jelent. Egyébként ha tényleg Plaguies lenne akkor az mekkora PT utalás? Nagy, vagy bazi nagy? :D

Az hatalmas PT utalás lenne, de remélem nem ilyenekkel fogják megeleveníteni a prequel-t. :) Amúgy lehet, hogy Darth Maul. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól megmagyarázzák, felvezetik, miért ne lehetne Plagueis? Szerintem nem ördögtől való... nekem egyre jobban tetszik az ötlet, ahogy végiggondolom. Plagueis visszatértével nem feltétlenül kell, hogy Palpi nimbusza leomoljon. Minden csak kreatív interpretáció kérdése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól megmagyarázzák, felvezetik, miért ne lehetne Plagueis? Szerintem nem ördögtől való... nekem egyre jobban tetszik az ötlet, ahogy végiggondolom. Plagueis visszatértével nem feltétlenül kell, hogy Palpi nimbusza leomoljon. Minden csak kreatív interpretáció kérdése.

Nyilván meg lehetne oldani vhogy úgy, hogy ne legyen annyira tré, de ahhoz tényleg zseniális húzások kellenének. Sidious mondta, hogy a tanítványa (történetesen pont ő) megölte. Nyilván hazudhatott, de az operás jelentnek az egyik, ha nem a legerősebb pontja az, amikor az öreg ezt elmondja. Annyira brutálisan az öregre vall az egész sztori, meg ahogy utólag élvezkedik rajta... Plusz ha kamuzott és Plagueis valójában él, akkor borul a Ro2 is és igazából nem Sidious volt a legnagyobb spíler és főgonosz, hanem Plagueis. Az meg megint csak nem lenne jó, ha Sidious azt hinné, hogy megölte, de ő meg valahogyan vissza tudna térni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább már támadjon fel Sidious. :)

Nem hiszem, hogy olyan személyt fognak kilenc film főgonoszának választani, aki egyszer lett megemlítve, és amit hallottunk róla, az sem biztos, hogy igaz. Elvégre Sidious maga cáfolta meg szavait pár órával később. Plusz, ismételten: minek nevezné magát más néven Sidious halála után? Meg, ha ilyen nagy májer, miért nem tért vissza már korábban és rúgta hátsón a tanítványát? Nem, Plageuis több kérdést vetne fel, mint amennyit használna. Legyen valami új inkább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Plaguies él is arról Palpi biztos nem tudott. Egyébként egy ilyen húzás szerintem elvenné Palpatine -tól a dicsőséget, és az EP1-6 nézése közben azt érezhetnénk, hogy minek ez a hajcihő, a háttérben ott van Plaguies és vár....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így Plagueis lehetne az ultimate főgonosza a 9 részes sagának...

Pont ez lenne az egyik legnagyobb baj. Az ultimate főgonosz ne csak az utsó 3 filmben szerepeljen, amiből max. 2-ben derül ki kicsoda is valójában. Meg Sidious akkora epic hardcore zseni főgonosz, hogy el ne merjék rontani utólag. :D

 

Dehogy is. Snoke valójában Ahsoka Tano. :D

Az mekkora lenne. Kiderülne, hogy csak a háttérből jól átkúrta a palánkon az Első Rendet, mint anno Sidious a Köztársaságot. :D

 

Akkor inkább már támadjon fel Sidious. :)

Vagy a Főinkvizítor. :D

 

Ha Plaguies él is arról Palpi biztos nem tudott. Egyébként egy ilyen húzás szerintem elvenné Palpatine -tól a dicsőséget, és az EP1-6 nézése közben azt érezhetnénk, hogy minek ez a hajcihő, a háttérben ott van Plaguies és vár....

Egyetértek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Plaguies él is arról Palpi biztos nem tudott. Egyébként egy ilyen húzás szerintem elvenné Palpatine -tól a dicsőséget, és az EP1-6 nézése közben azt érezhetnénk, hogy minek ez a hajcihő, a háttérben ott van Plaguies és vár....

 

Mert most nem érezzük, hogy pl. az ep3-nál, amikor Anakin átáll, és kipusztul a Jedi Rend, hogy, "minek ez a hajcihő, a végén úgyis kinyírja Palpit"? Szerintem nem változna semmi, egy új nézőnek, aki teszem azt, 2025-ben ismerkedik meg a Sagával, és végignézi a 9 részt, szerintem első nézéskor hatalmasat ütne.

 

Akkor inkább már támadjon fel Sidious. :)

Nem hiszem, hogy olyan személyt fognak kilenc film főgonoszának választani, aki egyszer lett megemlítve

 

Inkább, minthogy a semmiből jöjjön.

 

Elvégre Sidious maga cáfolta meg szavait pár órával később.

 

Ezt nem vágom, hogy pontosan hogy érted...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.