Ugrás a kommentre

Poe Dameron


mikiwan

Ajánlott hozzászólás

Nekem a kabátról először az jutott eszembe, hogy Poe párnázta ki vele az ablakot, hogy ne vágják meg az ablak szilánkjai kimászás közben (mármint ha egyáltalán földi törékeny üvegről beszélhetünk a SW-ban, főleg űrjárműk esetében :hehe: ). Amitől rögtön dőlt az egész, hogy utána miért hagyta volna ott. Eddig nem tűnt fel, hogy Poe leveszi a gépben, majd legközelebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Poe-val kapcsolatban azoknak nagy fordulat lehet a túlélése, akik nem tudják, hogy a film végén újra előkerül.:)

 

Ez csak akkor igaz ha nem látta a trailert az illető. Mert abban benne van mindkét csata ahol látni Poe-t az X-Wing pilótafülkéjében. A zuhanásig nincs ilyen jelenet ezért tuti hogy túlélte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen, csak is így lehetséges. Tulajdonképpen leginkább azokra gondolok, akik évek múlva látják majd ezt először - akik kimaradtak a film előtti hype-ból. A következő generáció. :)

 

 

Persze hisz akkor már nem fogják megnézni előtte a trailert. Jó meglátás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

És, hogy a film végi ünnepség alatt az utolsó két emberke összehozza ezt a srácot:

42DMgJt.jpg

 

Némi helyesbítés, Poe nem akkor fogant. Hanem két évvel előtte wookie szerint, ami tudom nem 100%, de a Shattered Empire második számában Bey azt mondja, hogy a múlthéten beszélt Poe-val.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi helyesbítés, Poe nem akkor fogant. Hanem két évvel előtte wookie szerint, ami tudom nem 100%, de a Shattered Empire második számában Bey azt mondja, hogy a múlthéten beszélt Poe-val.

Szerintem a képregényben egyértelmű, hogy Poe az endori győzelem éjszakáján fogant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi helyesbítés, Poe nem akkor fogant. Hanem két évvel előtte wookie szerint, ami tudom nem 100%, de a Shattered Empire második számában Bey azt mondja, hogy a múlthéten beszélt Poe-val.

Annyi baj legyen, a szülei akkor is ott vannak. :D

 

Szerintem a képregényben egyértelmű, hogy Poe az endori győzelem éjszakáján fogant.

Nem, ha már abban is azt mondják, hogy beszéltek vele. Az pont azt teszi egyértelművé, hogy már él Poe. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a képregényben egyértelmű, hogy Poe az endori győzelem éjszakáján fogant.

 

Csak ez nem igaz. Mint már említettem Bey azt állítja, hogy egy héttel azelőtt beszélt Poe-val a következő lapon hely és időmegjelölés is olvasható: "Lázadó Flotta Parancsnokság. Konvergencia gyülekező pont. Húsz nappal az endori csata után"

 

Annyi baj legyen, a szülei akkor is ott vannak. :D

 

 

Persze, csak gondoltam pontosítok :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ha már abban is azt mondják, hogy beszéltek vele. Az pont azt teszi egyértelművé, hogy már él Poe. ;)

Nekem ez nem rémlik, de majd elolvasom újra.

 

De akkor mi lehet az oka, hogy neked meg nekem is az rémlett, hogy Poe az Endoron fogant?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevés az erotikus jelenet a Star Warsban, és jobban benne maradt a férfi agyunkban? :D

Bár nálam az a valószínűbb, hogy még csak a Shattered Empire első részét olvastam, és az sem hagyott mély nyomot bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

A VII. részben eredetileg Poe Dameron szerepe jóval kisebb volt. Sőt Abrams kezdeti elképzelései szerint túl se élte volna a filmet a karakter! A rendező úgy képzelte, hogy az Ellenállás pilótája nem éli túl a Jakkura való lezuhanást. Hogy ez mégsem így történt, az Oscar Isaacnek köszönhető. A színész most az Esquire-nek mesélt arról, hogy eredetileg éppen azért hezitált a szerep elvállalásával kapcsolatban, mert korábban több alkalommal is eljátszott már nagy mozifilmekben olyan szereplőt, akit hamar megölnek (ilyen volt A Bourne-hagyaték és a Drive is). Aztán végül J. J. beadta a derekát, és engedett Isaac kérésének, hogy karaktere ne haljon meg. Mivel pedig később Harrison Ford megsérült a forgatáson, és néhány jelenetben nem tudott szerepelni, így Poe nagyobb szerepet is kaphatott a filmben.

 

http://www.esquire.co.uk/culture/film/longform/a18451/oscar-isaac-interview/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez nem valami új történet, elég régóta ismeretes, hogy Poe-t a Jakkun meghalt volna. Nem tudom, miért szették újra elő (na jó, tudom, miért szették újra elő, de nem igaz, hogy nincs friss hír az SW-vel kapcsolatban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

A Starkiller elleni támadás eligazításán Poe és Wexley ugyanolyan vörös egyenruhát viselnek. Ez a pilóták egyenruhája lenne? Nien Nunb is abban van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.