Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Szerintem is meglepően nagy a hasonlóság - ráadásul számomra is az volt az egyetlen olyan alak, akit megjegyeztem, mert ezzel a télapó szakállal eléggé kilóg az egyenruhás tömegből. De ha nem is, örülök, hogy ő Rex. Megérdemli, hogy ott legyen a Birodalom végnapjaiban, és legalább egy klón még harcoljon a Köztársaságért. "The final day in the Grand Amry of the Old Republic." :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy nem maradt meg a fejemben az a télepószerű katona.

 

 

Ezt nevezik retcon-nak. Ha jól használják, ez egy nagyon jó eszköz, de időnként itt is el lehet vetni a sulykot. Szerintem itt jó, hogy ez megtörtént, a hasonlóság egyébként is ordító (amúgy annak idején én pont ez a szakállas csókát memorizáltam egyedüliként az endori szárazföldi osztagból).

Annak tudatában hogy az az utólag elnevezés vagy micsoda egy bevett szokás máris emészthetőbb az a dolog. Majd igyekszem elfogatdtatni magammal. Nem hiszem hogy ne tudnék megbarátkozni vele hiszen nem olyan meredek az a Rex="télapókatona" elmélet mint amilyennek eleinte tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Újabb adalék. Rex újfent magára ölti a rohamosztagos egyenruhát! :o Így kapják el az Endoron, és valószínűleg meg is hal az ewok rajtaütésben. :( Látni a hulláját 1.38.30-nál, jobbra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is ő. Ugyanúgy sisak nélküli felderítő páncélt viselő katona. Elég nagy véletlen lenne. Ráadásul később sem látni sehol.

Ugyanakkor, nem biztos, hogy meghalt, sérült is lehet.

 

Szerk.: szinte biztos, hogy csak sérült. 1:37:50 táján ott van a dulakodás közepén és látni, amint nekiront egy rohamosztagosnak, de az fellöki. Utána nem áll már fel. Lehet kicsit fejbe lett rúgva, vagy kiújult a sérve, de feltehetjük, hogy csak lecsapták a vénséget, mint a taxiórát. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is jobban tetszene ha sérült lenne, bár ahhoz elég mozdulatlan. :(

Miért, az eszméletlenek mit csinálnak, sztepptáncolnak? :P:) Rex akkor sem tűnt túl élénknek, amikor mellkason lőtték.

 

Donát, tessék:

0zO8vRT.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, az eszméletlenek mit csinálnak, sztepptáncolnak? :P:) Rex akkor sem tűnt túl élénknek, amikor mellkason lőtték.

 

Donát, tessék:

Köszi!

Az én gépemen ez túl kicsi volt, hogy azonosítsam. Ez szerintem is ő, de nem biztos, hogy halott. Mondjuk nem erősíti pozícióját, hogy az epizód végi ünneplésben én nem szúrtam még ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet a medikai hajón ünnepelt. Azért szerintem nem szállt le az egész lázadó hadsereg bulizni. Már csak azért sem, mert elég komoly esélye lehetett annak, hogy a Birodalom visszavág. A polgárháború másnap folytatódott, még az Endoron is. A sérülteket meg nyilván nem a plüssmacik viskóiban kezelték, hanem a medikai hajón.

Szerintem azért az beszédes, hogy az EU sem kezelte halottként Nik Santet, pedig valószínűleg már más is kiszúrta, hogy ott fekszik (és még most sem kezelik halottként, mert amúgy kánon szerint az a csávó még mindig nem Rex, hanem Nik Sant - félhivatalosan állandóan mondogatják, és azt is rendre "visszavonják", de hivatalosan még senki sem erősítette).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet a medikai hajón ünnepelt. Azért szerintem nem szállt le az egész lázadó hadsereg bulizni. Már csak azért sem, mert elég komoly esélye lehetett annak, hogy a Birodalom visszavág.

 

Kár, hogy nem volt meg nekik Blue-Ray-en a trilógia, mert akkor tudták volna, hogy az az előző rész volt. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tovább nézelődtem még Rex (már ha az a fickó Rex) ügyben. Azt ugye tudjuk, hogy itt még terepszínű ruhában van:

 

rex1.png

 

Ekkor elfogják az őrt, és ugye azt is tudjuk most már, hogy Rex birodalmi szerkóban van a rész későbbi szakaszában. Szerintem Rex az, aki átöltözik itt. Ekkor még a sisak a kezében:

 

rex2.png

 

Majd a következő snittben már épp veszi is fel a fejére:

 

rex3.png

 

És a végén fent is van, és őrködik:

 

rex4.png

 

Azért gondolom, hogy ez ő, mert túl sok lázadó aligha öltözött át, viszont kellett egy, aki külső szemlélő számára úgy tesz, mintha a bunkerben minden rendben lenne.

Ha ez a fickó Rex, akkor valószínűleg az ő kiiktatásával jutottak be a birodalmiak a bunkerbe, hogy elkapják Hanékat, és Rexről közben valahogy lekerült a sisak, illetve levették róla, hogy megkülönböztessék a fogvatartóitól. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó észrevétel, de mobilon nem igazán jön át. Majd megnézem mozgóképen is.

Mozgóképen jobban látszik. És ez is alátámasztja:

 

- csak egy lázadó van átöltözve (Rex)

- és siklós rohamosztagos ruha van rajta.

- akiket előtte kivezetnek a bunkerből, azok között nincs ott Rex

 

rex5.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.