Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Ennyi erővel Palpatine se robbanhat fel az aknában, mert nem láttuk leérni :)

Ami nincs a filmben azt szerintem nem kell hozzákölteni. :) 26 év alatt egyszer nem jutott eszembe, hogy Jabba esetleg meg akarja itatni Leiát azzal a kólával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami nincs a filmben azt szerintem nem kell hozzákölteni. :) 26 év alatt egyszer nem jutott eszembe, hogy Jabba esetleg meg akarja itatni Leiát azzal a kólával.

Pedig annyira nyilvánvaló :) Még Thripio is elfordítja a szemét. A könyv is leírja. A történet szerint megtörténik és ez a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig annyira nyilvánvaló :) Még Thripio is elfordítja a szemét. A könyv is leírja. A történet szerint megtörténik és ez a lényeg.
Na végre egy normális hozzászólás, bár a kérdés az volt, hogy miért akarja megitatni? :P

Remélem legalább Dzséjt erre jár és válaszol rá :) ő tuti tudja

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig annyira nyilvánvaló :) Még Thripio is elfordítja a szemét. A könyv is leírja. A történet szerint megtörténik és ez a lényeg.

Thripio elfordítja a szemét? Szerintem nézd meg a filmet. Ideje lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na végre egy normális hozzászólás, bár a kérdés az volt, hogy miért akarja megitatni? :D

Remélem legalább Dzséjt erre jár és válaszol rá :) ő tuti tudja

Nos kérlek, ez valójában Jabba rejtett terve. Galaxis uralmi terveinek első fázisában létre akart hozni egy ember-hutt hibridet (kezdetben twi'lek-hutt hibridben gondolkozott, de az alany nem volt hajlandó odaülni a farká... priccsre, ezért ledobták, hogy twi'lek-rankoreledel hibrid legyen belőle). Nos, a hibridek elkészítéséhez ezt a koktélt kellett volna elfogyasztania Leianak, mert ez valójában retrovírusos lötty, és ripsz-ropsz átíródott volna a génje. Ezzel létrejött volna egy huttman, ami az új hibridek királynője lehetett volna. Sajnos Jabba pórul járt, mert a vitorlás homokbuckára futott, ezért a lé kidőlt, és onnan felnyalta Crumb. Rá természetesen nem volt hatással, bár furcsa vonzalmat kezdett érezni C-3PO után, és különösen a szemét találta vonzónak.

 

Kevered. Thripio még a palotában fordítja el a szemét, a kólás jelenet pedig a bárkán van. :)

Én már ott elakadtam, hogy C-3PO-nak forgatható a szeme :P

 

Vágom, de a könyv a kóstoltatásnál is megemlíti. :)

A könyv azt is megemlíti, hogy Ben és Owen testvérek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A válasza: :)

"Ember!Köszönöm a választ!Zseni vagy!

Aki arra képes,hogy ilyeneket megtudjon az már besorolható a legnagyobb Star Wars fanokhoz!

De forrás mi???Dzséjt?az mi?és kik az okasabb emberek?:)(asszem nálad okosabb kevés van).

Jabba Oollával is ezt megakarta csinálni???

De a twilek lány sem akart szeretkezni a huttal?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még a kivágott jelenetek is G-canonnak számítanak (ha nem befolyássolják a filmet),és azok sincsenek benne a filmben.

Na de honnan tudod, mi kivágott jelenet a könyvben, és mi nem az? Sose került napvilágra minden kivágott jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi könyvváltozata. A 85-ös kiadás 78. oldalán a lap alja felé

 

Mikor apád elment, nem tudta, hogy anyád gyermeket vár. Anyád meg én tudtuk, hogy végtére is rájöhet, de a lehető legnagyobb biztonságban akartunk titeket tartani, ameddig csak lehet. Így hát elvittelek a Tatuinra, Owen öcsémhez... anyád pedig magával vitte Leiát az Alderaanra, hogy ott Organa szenátor lányaként nevelkedjen fel.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az a G canon?

http://starwars.wikia.com/wiki/Canon

Röviden annyi hogy vannak erősebb SW művek és vannak gyengébbek

A G-canon(George Lucas) a legerősebb: a 6 film a könyvek és néhány kivágott jelenet

A T-canon(Television) ide tartozik a TCW és majd a sorozat

A C-canon(Continuity) ide tartozik a CW és még csomó minden

Az S-canon(Secondary) ide tartozik a legtöbb régebbi mű

AZ N-canon(Non) ezt pontosan nem tudom (talán a nem hitelesek) de ide tartozik a LEGO STAR WARS

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.