Ugrás a kommentre

Luke Skywalker, a remete


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Nagyon remélem hogy magához röpteti a kardot Rey kezéből. Azt bírnám a legjobban ha valahogy úgy csinálná ahogy Palpi mellől is magához rántotta az aktuálisat. Valamennyi teketória után hirtelen kinyújtaná a spádé felé a kezét és már repülne is hozzá. Na az nagyon bejönne. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon remélem hogy magához röpteti a kardot Rey kezéből. Azt bírnám a legjobban ha valahogy úgy csinálná ahogy Palpi mellől is magához rántotta az aktuálisat. Valamennyi teketória után hirtelen kinyújtaná a spádé felé a kezét és már repülne is hozzá. Na az nagyon bejönne. :cool:

Arra számítasz, hogy pont onnan folytatják, ahol abbahagyták?

Akkor mi lesz a nyitószövegben?

Amúgy nekem nem tetszene. Az ep7 alapján, azt mondom nem kéri vissza a kardot.

Az már új gazdát választott. De bemutatkozásnak, gondolatébrszesztésnek, köszönésnek fel kellett mutatni/ajánlani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark Hamill 14 órákat dolgozik naponta a filmen. Ezek szerint rengeteget fog szerepelni. :clap:

Ezekkel a hírekkel csak óvatosan. A VII. forgatása alatt is voltak hasonló infók hogy Hamill egy hónapot forgatott meg ilyenek. Ráadásul egy stúdió előtti fotóval is megettek minket. Azt láttuk a végeredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra számítasz, hogy pont onnan folytatják, ahol abbahagyták?

Én speciel flashback-ben gondolkodtam. Úgy vagyok vele hogy valahogy csak ki kéne derülnie mire jutottak. Nagyon beleéltem magam ebbe a magához röptetős dologba. De azzal se lenne különösebb bajom ha esetleg csak beszélnének róla és nem kéne Luke-nak a spádé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel flashback-ben gondolkodtam. Úgy vagyok vele hogy valahogy csak ki kéne derülnie mire jutottak. Nagyon beleéltem magam ebbe a magához röptetős dologba. De azzal se lenne különösebb bajom ha esetleg csak beszélnének róla és nem kéne Luke-nak a spádé.

Azt gondolom, hogy flashback ügyben már állást foglalt a 7, és a továbbiakban is megleszünk akkor nélküle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel a hírekkel csak óvatosan. A VII. forgatása alatt is voltak hasonló infók hogy Hamill egy hónapot forgatott meg ilyenek. Ráadásul egy stúdió előtti fotóval is megettek minket. Azt láttuk a végeredményt.

Ki tudja mennyit kellett gyakorolnia hogy újra hozhassa Luke-ot. :D :D

newluke.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekkel a hírekkel csak óvatosan. A VII. forgatása alatt is voltak hasonló infók hogy Hamill egy hónapot forgatott meg ilyenek. Ráadásul egy stúdió előtti fotóval is megettek minket. Azt láttuk a végeredményt.

Hamill posztolta twitteren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 6 hónappal később...

Most már biztos, hogy Luke körül fog bonyolódni a cselekmény. Szerintetek mi lesz az az érzelmi töltet ami Luke életében változást hoz? Adja magát a Leiával való találkozás...szerintem az. Viszont az elképzelhető lenne, hogy nem érezte meg Han halálát? :hmm: Vajon milyen státuszba fog kerülni a film végére?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Luke-nak túl kellene élnie ezt a trilógiát is.

Nem lehet minden nagy karaktert halállal zárni. Egy feltámasztott, vagy épp virágzásnak induló Jedi rend lenne a jó befejezése ennek a trilógiának.

És oda kell egy "Yoda". Ez lehetne Luke. A Sithek bosszúja után megérdemelné a galaxis, hogy felvirágozzon a rend végre nyíltan és méltósággal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.