Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igazi ünnepet kellene varázsolni erre a gyönyörű évfordulóra. Van még egy évünk erre. Ide lehetne írni a tippeket, ötleteket. Én arra is gondoltam, kimehetnénk L.A.-be a celebration-ra. Meg lehetne szervezni.

 

Igaz szűk körben, de már felmerült egy ilyen út lehetősége tavaly, a 2005-ös rendezvény kapcsán is. Hátha most összejönne!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi ünnepet kellene varázsolni erre a gyönyörű évfordulóra. Van még egy évünk erre. Ide lehetne írni a tippeket, ötleteket. Én arra is gondoltam, kimehetnénk L.A.-be a celebration-ra. Meg lehetne szervezni.

Ez már nekem is megfordult a fejemben, csak azért nem mertem felajánlani, mert túl vadnak tünt elsőre :) De én mindenképp benne vagyok! Mivel ez évben már végleg elhagyom az iskolapadot igy a vizsgák tuti nem fognak közbeszólni :P

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Glutty... 200 ezres? Heh... hát mondjuk a húgomnak a szüleim finanszíroztak egy moszkvai utat, talán rá tudom venni őket, hogy nekem meg finanszírozzanak egy los angelesi utat... nem tom, de ha rajtam múlik, én nagyon szívesen mennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem mondok le róla, hátha mégiscsak sikerülne :clap: Bár tekintve a mostani anyagi helyzetet idehaza, erre nem sok esély van :) De azért agyalok a megoldáson (most úgy néz ki, hogy kb. a felét tudnám összeszedni, viszont a másik felét piszok nehéz lenne).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére még van idő az utánajárásra, hátha betéved ide, vagy valaki utol tudja érni. Egész nap csak ez jár a fejemben, annyira jó lenne menni (nagy sóhaj). Addig filóztam, még végül arra jutottam, hogy kb. 80% az esélye annak, hogy tudnék menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ötlet kitűnő.Nekem is megfordult a fejemben.Két probléma van.Az egyik a pénz.A másik, hogy nem biztos, hogy a vízumot megadják.Szőrőznek nagyon.A pénzt még csak csak össze tudom szedni.Összetarhálom valahonnan.Vanank barátaim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak oda turista utak is, azoknak is csak adnak valamiféle ideiglenes vízumot. Nem létezik, hogy aki csak pár nap szétnézésre menne, az ne kapna valamilyen bejutási lehetőséget. Mondjuk csak meghatározott úticélra :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Odaát most olvastam, hogy lesz Celebration Europe találkozó jövő júliusban Angliában. Az első hivatalos európai SW találkozó lesz az évforduló alkalmából. Hmm, akár még ezt is meg lehetne célozni, ha nem jönne össze a Celebration IV. Közelebb is van, és vizsgák sem nagyon lesznek a tanuló fórumosoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.