Ugrás a kommentre

Star Wars Saga jubileum


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Neked elég a fórumtalit megszervezned. :D Ezzel épp eléggé kiveszed a részed a társadalmi munkából. :D

 

Angliát meg rábízzuk valakire. :D

OFF

Azt is nehezen tudom megszervezni, ha nem ismerek semmit pesten. :D

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
Odaát most olvastam, hogy lesz Celebration Europe találkozó jövő júliusban Angliában. Az első hivatalos európai SW találkozó lesz az évforduló alkalmából. Hmm, akár még ezt is meg lehetne célozni, ha nem jönne össze a Celebration IV. Közelebb is van, és vizsgák sem nagyon lesznek a tanuló fórumosoknak.

Reálisabb lehetne az angliai út.

Lucas is megmondta: Európában mindig is jobban szerették a sw-t, mint a tengeren túlon.

És még nem is voltam Angliéban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reálisabb lehetne az angliai út.

Lucas is megmondta: Európában mindig is jobban szerették a sw-t, mint a tengeren túlon.

És még nem is voltam Angliéban. :)

Ha jöttél volna Wallatoshoz, Te is elmondhattad volna a véleményed az úttal kapcsolatban. Nagy esély cvan rá, hogy kimegyünk Londonba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is mennék,ha lehet.Kár,hogy kimaradtam a megbeszélésből-,pedig közel voltam... :):D:D

Miközben az érkeztedre vártunk, szóba került a dolog. Turegga járt már kint Londonba, ő vázolta a lehetőségeket. Kb. ötvenezerből meglehetne úszni az egészet, de lehet, hogy még ennyi sem kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miközben az érkeztedre vártunk, szóba került a dolog. Turegga járt már kint Londonba, ő vázolta a lehetőségeket. Kb. ötvenezerből meglehetne úszni az egészet, de lehet, hogy még ennyi sem kellene.

50 ezer?Abban minden benne lenne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A repjegy a Wizzairnél cirka 30 ezer lenne, ha jól láttam. Aztán betömegközlekedni a szálláshoz/rendezvényre, plusz fizetni a szállásdíjat 3(?) napra, és még a belépőt is... valamiből meg élni is kéne... :D Szerintem 80 simán kellene rá. :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A repjegy a Wizzairnél cirka 30 ezer lenne, ha jól láttam. Aztán betömegközlekedni a szálláshoz/rendezvényre, plusz fizetni a szállásdíjat 3(?) napra, és még a belépőt is... valamiből meg élni is kéne... :D Szerintem 80 simán kellene rá. :D:)

Én lehet hogy pont akkor júliusban leszek London-ban, a suli 35 ezerért mindennel együtt kiszállíttat.

 

Egyébként ha egyszer kimennénk London-ba, nem 3 napra kéne.Legalábbis én kíváncsi vagyok Londonra a Star Wars-on kívül is.

80 ezrem biztosan nem lenne egy útra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha hónapokkal előbb megveszed a jegyet, Turegga szerint jóval olcsóbb. Csupán töredéke. Valahol 10 ezer környékén mozog.

Igen, én is így saccoltam a múltkor, max. 15 ezerre. De megnéztem a Wizzair honlapján, és koppantam egy nagyot.

 

Júl. 12. esti indulás, 15. esti érkezés (ez szerintem a minimum, bár én hosszabb időre mennék, ha mennék), 7390 Ft/út+egyéb díjak (7870, illetve 8620 Ft). Ez összesen oda-vissza 31270 forintra rúg. :) És mindegy, mikor megyünk, egységesen ennyi.

Gondolom, nyaralási szezonban nem adják olyan nagyon olcsón a jegyet Londonba, még hónapokkal korábban sem. :)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.