Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Nem jó. És tudod miért nem? A csillagképek miatt. :D Látható lenne, hogy ez a föld mellett lett filmezve. :P

Marha egyszerűen meg tudják oldani. Bár akkor ott vannak, hogy felesleges, digitálisan is meg lehet csinálni.

Szóval szerintem ebből nem lesz semmi. Vagy igen? Azért ezt ne úgy képzeljétek, hogy csak azért fellőnek egy rakétát. A NASA maholnap fellő valamit azt a Disney odaszól, hogy "adunk X összeget, ezt is tegyétek rá a rakétátokra".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

De hogyan? Már senki sem él az ep1 idejéből. Esetleg ellátogathatnak a Naboora vagy visszamehetnek Mos Espába, de ennél többet nem tudok elképzelni és szerintem ennyi sem lesz (momentán abban is kételkedem, hogy Tatooine-ra visszamennénk).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogyan? Már senki sem él az ep1 idejéből. Esetleg ellátogathatnak a Naboora vagy visszamehetnek Mos Espába, de ennél többet nem tudok elképzelni és szerintem ennyi sem lesz (momentán abban is kételkedem, hogy Tatooine-ra visszamennénk).

Akár egy helyszín, akár egy zene. Mondjuk Anakin's theme, mikor Rey ikreket szül a Naboo-n a Naberrie-házban! Valami legyen!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvarrhatnák az ep.1-ben indult sztoriszálakat. Vége lehetne a sith-jedi harcnak, a Skywalkerek története eljuthatna a finiséhez (nem feltétlenül azzal hogy kihalnak csak hogy beteljesítik a legfőbb küldetésüket), kiderülhetne hogy pontosan mire utalt a jóslat stb.

 

De őszintén szólva én erre is kicsi esélyt látok. Szerintem ez a Saga, ha csak nem kezdenek nagyon romlani a bevételi adatok el fog jutni a 12-dik részhez.

 

Edit: most A pécsivel egyre gondoltunk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Változatlanul abból indulok ki, hogy a Star Wars-nak van dimenziója - így a trilógia végére Luke-nak kell átvennie a hatalmat, hogy békét teremtsen. Ő legyen az új, de Palpi-val ellentétben az új Császár. Ez még logikus is lenne, hiszen amikor háttérbe vonult, a Köztársaság lényegében elbukott/megsemmisült. És valljuk be ő a sorozat megváltója.

 

Ráadásul, Luke-ot bukott emberként látjuk az EpVII végén - így az, hogy kinyírják, nem logikus - fel kell emelkednie.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Változatlanul abból indulok ki, hogy a Star Wars-nak van dimenziója - így a trilógia végére Luke-nak kell átvennie a hatalmat, hogy békét teremtsen. Ő legyen az új, de Palpi-val ellentétben az új Császár. Ez még logikus is lenne, hiszen amikor háttérbe vonult, a Köztársaság lényegében elbukott/megsemmisült. És valljuk be ő a sorozat megváltója.

 

Ráadásul, Luke-ot bukott emberként látjuk az EpVII végén - így az, hogy kinyírják, nem logikus - fel kell emelkednie.

 

Volt már olyan EU-s regény, ahol Luke-ot tekintették az új uralkodónak, de nem vágyott erre a pozícióra. A köztársaság nem semmisült meg, csak pár politikussal kevesebb lett, attól függetlenül még működhet. A végére valószínűleg Leia lesz a kancellár. Luke fel fog emelkedni, de Rey fog egyensúlyt hozni az Erőben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Mark Hamill megszabadult a szakálltól, de a IX. Epizódra visszanöveszti. Nos ebből az következik hogy túl éli a filmet de simán kinézem Hamilből így szórakozik a rajongókkal és közben meghal. Szóval én ebből nem vonnák le nagy következtetéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

A My Entertainment World szerint a Lucasfilm máris a következő film előkészületein dolgozik, és előbb nekiállnak a 9. rész forgatásának, mint az vártuk. A nyilatkozat alapján a forgatás 2017. áprilisában fog megkezdődni Londonban, ahol a 8. rész többségét is rögzítették. Korábban a Project Casting is hasonló dátumot osztott meg. Mindkét lap szerint a beharangozott 2019. május 23.-ai dátum a 9. epizód bemutatója lesz.

 

Ha ez a hír igaz, akkor a Lucasfilm-nek különösen gyorsan kell dolgoznia, hiszen nemrég érkezett a hír, miszerint Han Solo különálló filmjét februárban kezdik forgatni. Vagyis ez esetben a két filmet egyidejűleg kellene elkészíteni.

 

Hivatalos megerősítés eddig nem érkezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megerősítették a Lucasfilmtől, hogy nem tervezik CGI segítségével "feltámasztani" Leiát az Ep9-ben. Nagyon időigényes és drága.

A másik színésszel való lecserélés szerintem tabu téma, így marad az off-screen halál. Jelentősen át kell írni az Ep9 forgatókönyvét, mert az elmondottak alapján az ikrek kulcsfontosságú szerepet kaptak volna a trilógia lezárásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kizárt az off-screen halál. Megoldják valahogy az ep8-ban, ha kell, újraforgatnak jeleneteket (nem ez lenne az első eset, és pláne nem lenne furcsa azután, hogy mekkora változáson esett át az RO vége), de egy olyan kaliberű főhőst megölni off-screen, mint Leiát, a legbénább és legamatőrebb húzás lenne az egész filmtörténelemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel egyetértek, de ettől függetlenül ebben az esetben ugyanúgy meg kéne oldani Leiával azt a plusz jelenetet, ahol majd a halálát leli.

Hacsak pl. nem egy robbanás során vész oda, ahová nem feltétlen kell a színésznő. Bár nem tudom, ez mennyire működne jól...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kizárt az off-screen halál. Megoldják valahogy az ep8-ban, ha kell, újraforgatnak jeleneteket (nem ez lenne az első eset, és pláne nem lenne furcsa azután, hogy mekkora változáson esett át az RO vége), de egy olyan kaliberű főhőst megölni off-screen, mint Leiát, a legbénább és legamatőrebb húzás lenne az egész filmtörténelemben.

 

 

Pedig más nemigazán jöhet szóba. Sajnos Fisher meghalt így amit terveztek a 9.részre az ugrott. A 8. rész már kész, nyilván úgy forgatták le hogy Fisherrel veszik fel a 9. rész jeleneteit. Mivel a színésznő meghalt, ezért vagy offscreen ölik meg, vagy újraforgatják a 8. végét ahol megint csak oda fogunk jutni hogy meg kell ölni, de a színésznő ugye halott ezért CGÍ-al kell megoldani. Mert ez az eset azért nem az mint Paul Walkeré. Ott magában a történetben el lehetett hitetni hogy Brian megunta a veszélyes életet és a családdal akart élni békében. Itt azért ez nem megy. Valószinű hogy a 9. részben a Galaxis szempontjából sorsfordító események fognak bekövetkezni ahol ne lenne jelen Leia aki 18 éves korától küzdött a szabadságért, demokráciáért, akinek ott a rossz útra tért fia? Én kizártnak tartom hogy Leia ettől visszavonulna. Ez lenne rossz húzás hisz a karakter nem ilyen. Most ilyen megoldást látok.

 

1. A 9. epizódban a sárga szöveg kiírja hogy Leia halott(a halál oka fantázia kérdése).

2. A 9. epizódban Leia-át egy másik színésznő játsza és számitógéppel rámontirozzák Fisher arcát(mint Tarkinnal tették a Ro-ban).

3. Csinálnak a 8. részhez egy utóforgatást melyben Leia meghal a film végén. Ezt a jelenetet szintén CGI-al kell megcsinálni hisz Fisher halott.

 

Én a 3. megoldásnak örülnék a legjobban ,mert ez esetben kéne a legkevésbé megkavarni mindent. Így csak azt a pár percet kéne megcsinálni computerrel mikor Leia meghal, és a 9. részben már nem kéne a pótlásával foglalkozni.

 

Az első eset tényleg gagyi lenne ,de érthető hisz az élet jó nagyot köpött abba a bizonyos levesbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.