Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Nekem az jutott eszembe, hogy vajon a régi kék hologrammot is olyan drága/nehéz megcsinálni? Mert ha az kivitelezhetőbb, akkor talán Leiat megválaszthatnák az Új Köztársaság élére így nem nagyon tudna kimozdulni az Coruscantról Új Köztársaság székhelyéről és csak hologramm formájában kellene csak megjeleníteni.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy vele helyettesítik Carrie-t az EP XI-ben. Stevie Nicks-nek hívják a hölgyet és énekesnő. Íme:stevie nicks.jpg

Hasonlít csak felmerül az a kérdés, hogy nem lenne-e Carrie és a karakter meggyalázása ha más játszaná el a szerepét. Persze ha CGI -vel odaraknák az arcát akkor nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel számtalan karaktert játszottak már el később más színészek, miután az eredeti meghalt, így ez sem lenne meggyalázása se a színésznőnek, se a karakternek. Pláne fura ez a felvetés Peter Cushing feltámasztása után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomcsinak üzenem, hogy a legutóbbi hírek szerint 2017 tavaszán indul az EpIX forgatás. Elvileg tehát már csak néhány hónap.

 

Ami Leiát illeti... felőlem off screen is kiírhatják, bármi lehet, csak ne nézten ki máshogy, mint eddig. Számomra az lenne a legrosszabb, pl. a Batmaneknél is nagyon rossz, hogy az első rész után váltották Rachelt, azóta se tudtam megszokni. Ha más színészt választanak, ok, de akkor legyen digitális trükk. Nálam ez ugyanaz a kategória, mint Tarkin volt a RO-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel számtalan karaktert játszottak már el később más színészek, miután az eredeti meghalt, így ez sem lenne meggyalázása se a színésznőnek, se a karakternek. Pláne fura ez a felvetés Peter Cushing feltámasztása után.

Persze. Csak hogy Cushing 22 éve halott. Amúgy sem összemérhető a szerepe Leiaével az SW univerzumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván, bár szerintem pont az évek múlása veti fel az erkölcsi kérdést, hogy mi szükség van "feltámasztásra". Mint írtam, arra számtalan példa van, hogy egy fontos karakter megformálója meghal és a helyét más veszi át. Példának okáért Dumbledor karaktere, akit Richard Harris alakított haláláig, majd után átvette a szerepet Michael Gambon. Sok ilyen példa van, szóval kár azon morfondírozni, hogy meggyalázás-e a váltás. Nem az, élet szülte kényszerhelyzet.

Persze én sem akarom, hogy más játssza az ep9-ben Fishert. Szerintem a legideálisabb az lenne, ha az ep8-ban kiírnák, aztán az ep9-ben már benne sem lenne. De mindez csak egy feltétellel: az nem megy a történet rovására. Mert ha ez az ára, akkor játssza el inkább más. Nem szeretem az ilyen cseréket, de ez az élet adta, nem olyan érthetetlen okok, mint az említett Batmanben Kate Holmes lecserélése. Ha az ep9-ben fontos szerepe van Leiának, és a kiírásával a történet kárt szenvedne (egy fontos karakter kiírása végzetes lehet egy történetre nézve), akkor játssza más Leiát. Inkább kelljen megszoknom egy új hercegnőt, mint egy rossz történetet végigszenvednem.

Sötéten hangozhat, de tény: Leia léte a Star Wars történetének szempontjából fontosabb, mint Carrie Fisher léte. De nyilván a Lucasfilmnél is alaposan meg hányják-vetik a dolgot és igyekeznek mindenkinek a legmegfelelőbb döntést meghozni. Igazság szerint az sem lepne meg, ha a film forgatását elhalasztanák kicsivel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg tudnék békélni a gondolattal, hogy valaki más játssza el a szerepét, még ha ez most szentségtörésnek is tűnik elsőre. Visszafele fordítva már van is ilyen esetünk Alden Ehrenrecih személyében, és én már azzal is tök jól megbarátkoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mit jelenthet?

Hogy elrendezik a 8-ban?

Vagy megtették amúgy is?

 

Nemrég írták itt, hogy az elmondottak alapján jelentős szerepe lett volna a 9-ben, így annak a forgatókönyvét jelentősen át kell írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég írták itt, hogy az elmondottak alapján jelentős szerepe lett volna a 9-ben, így annak a forgatókönyvét jelentősen át kell írni.

Szerintem ilyet senki nem mondott, max. ő így gondolta de ez nem tény.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megerősítették a Lucasfilmtől, hogy nem tervezik CGI segítségével "feltámasztani" Leiát az Ep9-ben. Nagyon időigényes és drága.

A másik színésszel való lecserélés szerintem tabu téma, így marad az off-screen halál. Jelentősen át kell írni az Ep9 forgatókönyvét, mert az elmondottak alapján az ikrek kulcsfontosságú szerepet kaptak volna a trilógia lezárásában.

 

Sky :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen hírt semmilyen hivatalos forrásból nem olvastam. :) Az hivatalos, hogy nem tervezik cgi-vel megoldani. Ami azt vetíti előre, hogy sok szerepe nem lett volna benne. De ha lenne is, azt addig átírják, megoldják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen hírt semmilyen hivatalos forrásból nem olvastam. :) Az hivatalos, hogy nem tervezik cgi-vel megoldani. Ami azt vetíti előre, hogy sok szerepe nem lett volna benne. De ha lenne is, azt addig átírják, megoldják.

http://heavy.com/news/2016/12/carrie-fisher-death-dead-affect-star-wars-episode-8-9-filming-production-delay-leia-organa-role/

 

A IX. rész rendezője mondta egy idei interjúban:

 

In fact, the director of Star Wars: Episode IX, Colin Trevorrow, said in an interview earlier this year that he wants Leia to have a bigger role in his movie. When speaking about Luke and Leia in a January 2016 interview with E!, Trevorrow said that he’s excited to “find new places that we can take those characters.”

 

“They are icons, but they’re also people that have suffered tremendous loss and challenge over the course of all these films,” Trevorrow said of Luke and Leia, seemingly confirming that Leia would play a significant role in Episode IX along with her brother.

 

A lényeg:

Colin Trevorrow nagyobb szerepet akar adni Leiának a filmjében. Amikor Luke-ról és Leiáról kérdezték a 2016-os interjúban, Trevorrow úgy nyilatkozott, hogy izgatottan várja, hogy új történéseket mutassanak be a két karakterrel. "Ők ikonok, de egyúttal emberek is, akik elképesztő mértékű szenvedésen és kihívások során mentek keresztül az eddig bemutatott filmekben" mondta Trevorrow, egyúttal megerősítve, hogy Leia és a testvére fontos szerepet tölt be a IX. részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.