Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

De ha annyira jó lenne akkor csinálják meg digitálisan. Most azért elkúrni a sztorit kár lenne. Ha meg megcsinálják nélküle akkor nem is volt annyira nagy horderejű az egész....

 

Igen, csak mint a Lucasfilmtől megerősítették, nem fogják, mert túl időigényes és drága (bár én nem hiszem, hogy ne lenne rá pénzük... idejük meg főleg, mert messze van még ez a rész nagyon)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak mint a Lucasfilmtől megerősítették, nem fogják, mert túl időigényes és drága (bár én nem hiszem, hogy ne lenne rá pénzük... idejük meg főleg, mert messze van még ez a rész nagyon)

Azért ne feledjük, hogy egy Disney kaliberű cégnél is komoly budgetok vannak, tehát nyilván nem szórják a pénzt az ablakon, csak azért, mert Star Wars. Az, hogy kategorikusan kizárták a CGI-t, szerintem két dolgot jelenthet: 1) félrevezetés 2) Leiának komoly szerepe lett volna a filmben, amit CGI-vel valóban túl drága lenne megpróbálni helyettesíteni (ha egyáltalán menne).

 

A CGI kizárása sokkal inkább utal arra, hogy Leiának komoly szerepe lett volna, semmint az ellenkezőjére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy ez már volt, de ki milyen végkimenetelre számít? Oké Snoke meghal és az Első Rend elbukik. Egy ilyen téttel nem kockáztat sokat az ember. De mit érnek el összességében a jók? Az ep.6 alapján már nem elég megölni a főgonoszokat. El kell totálisan pusztítani a gonosz teljes seregét és egy kompetens vezetőt kell rakni a galaxis élére. Ha ez nem jön össze akkor a siker csak ideiglenes.

Persze lehet hogy a válasz az, hogy majd jön a következő trilógia, de a kérdés akkor is adott: a Saga milyen végkifejletbe fog belefutni? Eljön a gonosz totális megsemmisülése, a galaxisra rászáll a béke és hatalomra kerül valami zseniális vezér? Vagy ez egy történet, ami valójában sose ér véget?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább az utóbbi :)

Mindig van periódusok, amelyeknek van végük, de mindig kezdődik egy új, szóval a sztori halad tovább. Akár lesz másik trilógia, akár nem.

Konkrétabban arra számítok, hogy Rey nem fogja túlélni a trilógiát. H*lye megérzés, hogy ő egyfajta katalizátornak tűnik a történetben, de a történet egésze igazából nem róla szól. Aztán lehet, hogy ez a gondolat őrültség, de nekem ez jutott eszembe :) A többiről még nincs ötletem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha a 9. résszel le akarjuk zárni a Saga-t akkor valami olyasmit képzelek el, hogy a sötét oldal forrását megtalálják, és elpusztítják. Hogy ezzel pontosan mire is gondolok, azt még én sem tudom :hehe:

 

De az Aftermath-ból kiderül, hogy

 

 

Palpatine kutatókat küldött az Ismeretlen Régiókba, a sötét oldal hatalmának forrását keresve... és valahogy olyan érzésem van, hogy Snoke-nak köze van ehhez a "hatalomforráshoz", esetleg az ősi sithekhez (attól még, hogy egy teljesen új karakter, simán köze lehet)

 

"We must move toward the Dark Side. Palpatine felt that the universe beyond the edges of our maps was where his power came from. Over the many years he, with our aid, sent men and woman beyond known space. They built labs and communication stations on distant moons, asteroids, out there in the wilds. We must follow them. Retreat from the galaxy. Go out beyond the veil of stars. We must seek the source of the Dark Side like a man looking for a wellspring of water."

 

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le lehet zárni a IX-cel szépen. Az utánakövetkező filmek szólhatnának másról. Például az ősi időkről. Könnyen belátható, hogy ez a Köztársaság-Birodalom szembenállás sokáig nem húzható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Skywalker Saga leginkább a Skywalkerek kipusztulásával zárul majd. A törértnet Anakinnal kezdődött és Luke-kal ér véget. Rey pedig az örökös, aki továbbviszi a Skywalker-hagyatékot. Tulajdonképpen én miatta tudnék elképzelni egy ep10-12. De ez is csak merész tipp. Az RO-ig a happy endben biztos voltam. Az RO-val megmutatják, hogy a "boldogan élnek, amíg meg nem halnak" már az SW-ben sem igazán pálya, legfeljebb a remény marad meg.

Amit viszont még meg mernék tippelni, hogy végül a Köztársaság nagyon átalakul, és vagy valamiféle galaktikus szövetséggé válik, vagy összeomlik, aztán éljen mindenki, ahogy akar. Én előbbire fogadok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy az új számozott epizódokra, akárhányat is terveznek, nem lesz jellemző az "unalom" kifejezés. Én ettől tartok a legjobban, és ez lenne a folytatások halála számomra. Nem egy moziban vetitett teleregényt akarok látni, hanem hogy valahol végre fejezék már be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a IX után lesz még egy trilógia, amiben Rey mester kinevel pár tanítványt. :D Vagy eleve úgy lesz vége a trilógiának, hogy nem a jók győznek, és akkor adott a folytatás lehetősége.

 

Nagyon szeretném ha így lenne. A mostani trilógia szerintem egyfajta átmenet. Az Ep7 Han és az ő kiírása köré szerveződött. Az Ep8-9 feltehetően Luke és Rey kapcsolatára épül majd, arra ahogy az egykori (bukott???) reménység átadja a tudását az új reménységnek. Bármi is volt az eredeti koncepció sajnos Leia is kiírásra kerül valamikor, és kétlem hogy Luke karakterét egymagában élni hagyják.

 

Így viszont az esetleges Ep10 - akár pár év szünet után - már ismert jól felépített de még fiatal karakterekkel térhetne vissza és a történet már nem a kiképzésről szólna, hanem arról mikor már erejük teljében vannak. Szerintem hatalmas lenne a potenciál egy 5-10 évvel az Ep7 utáni trilógiának. (persze attól függően hogy hogy végződik a mostani)

 

Meg amúgy is. Amíg Daisy Ridley benne van mint Rey én ott leszek az első sorban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik nem akarják feladni Leia sztoriját. Friss hírek szerint ebben a részben cgi formában térne vissza, persze ha a család beleegyezik.

 

“And if what might be regarded as unseemly haste, Disney is negotiating with the actor’s estate over her continued appearance in the franchise. If Disney gets the go-ahead, Carrie Fisher will join Peter Cushing…”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy Leia az ep8-9-ben az egyik sarokköve a sztorinak, így ha kivennék, az a történet kárára menne. Így én is azt mondom, hogy vagy CGI legyen, vagy más színésznő. Azért na, ezek a sztorik előre ki lettek dolgozva, és egy ilyen szervesen felépített történetet szinte meg kell erőszakolni, ha ki akarsz venni egy kulcsszereplőt.

Talán Cushinghoz képest talán annyiból könnyebb lenne a stáb dolga, hogy Fisherről szinte biztos, hogy készül 3D szken. Ez már bevett szokás Hollywoodban, pláne sci-fiknél. Még ha nincs is rá szükség, szeretik elkészíteni. Szóval talán Fishert ennyiből könnyebb lenne életre kelteni, ráadásul most már van is rá precedens. Aki az RO-ban alakította, átveheti az ep9-ben - és a technológiát addig simán feljavíthatják még.

Itt tényleg az a kérdés, a család belemegy-e, bár úgy érzem, igen. A lánya benne van a filmekben, Fishernek tetszett az RO-s Leia, és amúgy is, mindig szívügye volt a karakter. Szóval elvileg semmi sem szól ellene. Reméljük a legjobbakat.

De nagy kár, hogy ilyenben kell gondolkodni. Szomorú, hogy az élet így alávágott ennek a történetnek. Még mindig hihetetlen számomra, hogy Fisher meghalt. :(:cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra is, mintha csak valami rossz álom lenne. :(

 

Egyébként én maximálisan támogatom a cgi Leiát! Ez az egyetlen út. A stúdió nyilván azért sem vesztegeti az időt mert minél előbb el akarják kezdeni a fejlesztéseket. Nagyon szuper, akár forradalmi dolog is kisülhet belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra is, mintha csak valami rossz álom lenne. :(

 

Egyébként én maximálisan támogatom a cgi Leiát! Ez az egyetlen út. A stúdió nyilván azért sem vesztegeti az időt mert minél előbb el akarják kezdeni a fejlesztéseket. Nagyon szuper, akár forradalmi dolog is kisülhet belőle.

Én is támogatom. A Rogue One több mint biztató volt e téren (is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Aki az RO-ban alakította biztos nem lesz jó az öreg Leiának. :D Testalkatilag más.

 

Donát. A családon múlik. Nem tudom ebben kimondja ki a végső szót. Carrie lánya, vagy van beleszólása Toddnak is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg az idősebb Leiához hasonlító színészre rakják majd rá a motion capture-t, ha végül így döntenek. Nálam Carrie arca sokkal biztatóbb volt, mint Tarkiné, valószínűleg a különbséget a rendelkezésre álló digitális anyagok minősége okozza, úgyhogy ilyen szempontból messze menőkig bizakodó vagyok, ha tényleg a CGI mellett döntenek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.