Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Bejelentettek egy új írót a filmhez, aki Jack Thorne. Harry Potter és az Elátkozott Gyermek című színdarab megírása köthető hozzá. Szóval, akkor valamennyire csak át lesz írva a film, gondolom Leia szerepe miatt. Bár arról eddig nincs információ, hogy mennyire érinti a jelenlegi forgatókönyv vázlatát ez a bejelentés.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejelentettek egy új írót a filmhez, aki Jack Thorne. Harry Potter és az Elátkozott Gyermek című színdarab megírása köthető hozzá. Szóval, akkor valamennyire csak át lesz írva a film, gondolom Leia szerepe miatt. Bár arról eddig nincs információ, hogy mennyire érinti a jelenlegi forgatókönyv vázlatát ez a bejelentés.

Ez nem biztos, hogy annyira jó hír. :hmm: Elég vegyesek a vélemények az új HP-ről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég.

Ha csak a HP alapján kéne megítélni a munkásságát (mást nem ismerek tőle, de ezek szerint fogok), akkor a katasztrófa szó jutna eszembe. Ennyire karakteridegen, lapos, ostoba történetet rég nem olvastam. Nagyon remélem, hogy ennél jobbat nyújt majd.

 

Rian nemrég írta Twitteren, hogy nem írt treatmentet (történet-összefoglalót) az EP9-hez, tehát nem az ő írásán alapul a forgatókönyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Dzséjt: option 3) mindent a minőségnek rendelnek alá, és ha nem megfelelő, akkor lépnek.

Amivel semmi gond, de azért na, ez már a harmadik (ha az Edwards körüli huzavonát is számoljuk, negyedik) rendező, aki nem felelt meg a minőségi elvárásuknak. És ez még csak az ötödik filmjük lesz. Persze, ha mindez a film hasznára válik, egy szavam sem lesz, csak akkor is, már nem vicces, hogy folyamatosan olyan hírek jönnek, hogy kispadra teszik a rendezőt, távozik a rendező. Egyszer: van ez így. Kétszer: jó, hát így jött ki a lépés. De harmadszor: itt valami nem kerek.

Azért most jelenleg az a helyzet, hogy 5 filmből eddig csak 2-nél nem hallottunk semmi olyat, hogy gond van/volt a rendezővel. Nem jó az arány.

 

Persze, én sem mondom, hogy Trevorrownál nem lehetne jobb rendezőt találni, éppen ellenkezőleg, csak na... hát a fentiek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Egyébként, mivel Johnson munkájáról nem jött még aggasztó jel - na jó, kivéve a sebhely elrakást :P - (és nyilván a LF-nél jóval többet látnak a készülő filmből, mint mi - mindent), a legbiztonságosabb választás lehet az lesz, ha IX-et is Johnson kapja. És ha így lesz, akkor lehet, hogy jól jövünk ki ebből a lépésből. Legalábbis a VIII eddig mutatott jelei alapján én örülnék neki, ha ő kapná meg az utolsó filmet is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy érzem hogy itt a rendezőknek kb. olyan jelentősége van mint mondjuk a TV-sorozatoknál, ahol az igazi első ember a showrunner. Itt a Saga filmeket valójában Kennedy viszi az érzésem szerint. A másik és ez tudom hogy nem népszerű vélemény de szerintem az Amerikában készülő nagyszabású filmeknél 10-ből 9 vagy közepes, felejthető vagy ennél is rosszabb. Ha itt állandó magas minőséget akarnak tartani, akkor a szokásos ügymenet nem működik, mert Hollywood nem erre lett kitalálva.

 

Mindez egyelőre csak ötletelgetés. Egyelőre össz-vissz két filmjük készült el. Ebből mindkettő baromi jó lett. Ha 4 film után még mindig ilyen erős lesz a felhozatal akkor valamit tényleg baromi jól csinálnak. A Han Solo film (az egyik legproblémásabb projekt) után szerintem sokkal okosabbak leszünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szép. Elvileg Treworrov írta a könyvet, így már az sem volt túl jó jel, hogy egy külsőst vettek fel az ujraírásra/átalakításra. Lehet, hogy ezen Treworrov is berágott.

 

Szerintem is jobb lenne ha Rian kapná. Fejezze be amit elkezdett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár állítása szerint élete élménye volt Star Wars filmet készíteni.

Kérdés, hogy jó vagy rossz élmény. :lol:

 

Csak viccelek, biztos vagyok benne, hogy nagyon élvezte/élvezi és ő kevésbé elfoglalt mint JJA így szerintem ha tetszett neki, és megkeresik, jó eséllyel el fogja vállalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt rosszul tudod :P

 

Amúgy a Story Group tagjának lenni teljes állású meló, és nem fér még bele, hogy valaki olyan filmeket rendezzen mellette, mint a TLJ meg társai. Nekik oda-vissza kell fújniuk, hogy mi kánon és mi nem, ellenőrizni, hogy a készülő művek nem-e mondanak ellent semminek. Tudniuk kell a készülő projektekről, a jövőbeli tervekről, ha épp elő szereplős forgatás van kijárni a terepre, hogy minden "rendeben" zajljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezt rosszul tudod :P

 

Amúgy a Story Group tagjának lenni teljes állású meló, és nem fér még bele, hogy valaki olyan filmeket rendezzen mellette, mint a TLJ meg társai. Nekik oda-vissza kell fújniuk, hogy mi kánon és mi nem, ellenőrizni, hogy a készülő művek nem-e mondanak ellent semminek. Tudniuk kell a készülő projektekről, a jövőbeli tervekről, ha épp elő szereplős forgatás van kijárni a terepre, hogy minden "rendeben" zajljon.

Oh, mentségemre legyen mondva, erről a hírről amúgy ma olvastam. :P Vagyis hát valahol írták, vagy mifene. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár az ehhez hasonló hírek egy projekt esetében sem jó fejlemények, de az igazat megvallva én egyáltalán nem sajnálom Trevorrow távozását. A Jurassic World számomra hatalmas csalódás volt, egy önmaga paródiájába fúló szirupos giccshalmaz. Akkor már inkább Johnson kapja meg a 9-es részt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.