Ugrás a kommentre

Box Office


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem érdekes összehasonlitani a TFA, a Black Panther és a TLJ első hétköznapi eredményeit. Íme:

 

Első hétfő

TFA: 40,11 millió

TLJ: 21,56 millió

Black Panther: 40,15 millió

 

Első kedd

TFA: 37,36 millió

TLJ: 20,25 millió

Black Panther: 20,86 millió

 

Első szerda

TFA: 38,02 millió

TLJ: 16,89 millió

Black Panther: 14,69 millió

 

A TLJ-nél ha jól rémlik csütörtök magasságában indultak a nagy szabadságolások. Úgyhogy aznap meglepő mód ugrott is egyet: 17,9 milliót hozott az első csütörtökjén. A TLJ a harmadik hétvége után viszonylag nagyot esett és onnantól elég gyorsan hátrasorolódott. A Panther szereplése hosszútávon nagyban függ attól mennyire érdekli a közönséget a két hét múlva érkező Wrinkle in Time, ami egy másik Disney produkció. Nagyon próbálja nyomni az egeres cég de nekem úgy tűnik hogy nagyon gyenge a hype.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség, hogy a TLJ rendre jobb mozis átlagokat hoz mint pl. a Rogue One viszont kevesebb moziban adják, ezért hoz kevesebbet. Most hétvégén viszont a trend megfordul. Ám a BP hype a tetőfokán van, nem hiszem, hogy a TLJ sokat hozna. Viszont az Oscar felé közeledve ismét több moziban fogják majd adni, így van esély még a helyzethez képes szép számokra. A RO esetében is így volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12/16/2017 - 19:40, Bomarr írta:

Ja egyébként nem esett róla szó, de a héten egy másik új filmet is bemutattak. A Last Jedi vetélytársa nem más mint a Ferdinand című animációs film. A poszteren a bika pont olyan fejet vág mint én mikor láttam hogy valaki megpróbál egy SW film mellett labdába rúgni. Egyébként pénteken 3 milliót hozott.

MV5BOTIwMDI0NjQ4OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjU0

Nem hiszed el, de a debreceni moziban a hülye Ferdinánd még mindig megy, bezzeg az SW-t nem adják! :lol: :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb hét telt el. Kijött a film digitális kiadása ami nagyban rányomta a bélyegét a számokra. Szerintem itt a vége.

 

Domestic összes: $619,791,373

Foreign összes: $712,263,015

 

Worldwide összes: $1,332,054,388

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.