Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Daisy Ridley szerint egyhamar nem fogjuk megtudni a VIII. rész címét. A jövő áprilisban megrendezésre kerülő SW celebration lesz az esélyes helyszín és idő arra, hogy közzé tegyék a címet, és akkor talán egy teasert is kapunk majd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley szerintem egyhamar nem fogjuk megtudni a VIII. rész címét. A jövő áprilisban megrendezésre kerülő SW celebration lesz az esélyes helyszín és idő arra, hogy közzé tegyék a címet, és akkor talán egy teasert is kapunk majd.

Biztosak lehetünk benne, hogy akkor kapjuk az első teasert, hiszen addigra lemegy a Zsivány Egyes a mozikban, és lehet az Ep VIII-ra koncentrálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért nem valószínű, hogy idén lesz teaser, mert az bekavarna a RO kampányba. Szóval inkább jövő április. De a cím tényleg lehet már idén.

Ha a Rogue One premierjének napján adják le a moziban a film előtt, akkor az annyira azért nem kavarna be. Sőt, ha még direkt ott is hagyják pár napig/hétig, sokan lehet már csak azért is beülnének rá először vagy többször, hogy láthassák. :)

 

Persze szerintem is az lesz a menetrend, hogy tavasszal teaser, ősszel rendes trailer, télen nagy trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve, hogy mekkora SW-áradat várható a közeljövőben, ráadásul évente adagolva, én örülök, ha minél tovább húzzák a várakozásunkat és az idegeinket az ilyen információk visszatartásával. :D Legyen csak mindig epekedés a következő film iránt, de akkor csakis aziránt.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja végülis igazatok van.

Még most is vannak imerőseim, akiknek el kell magyarázni, hogy ami most jön film az nem az SW 8..

Sőt, tegnap volt aki ledöbbent, hogy még 4 filmet biztos fog látni. "Micsoda? Lesz még 4? Azt hittem a 7-tel vége"

És persze tutira lesznek még, de ugye most 4 hivatalos.

Tehát akkor valóbam, amíg a Rogue One le nem megy, addig nem kell teaser. Viszont egy filmcím nem tenne be, főleg, hogy nagy eséllyel az átlag néző tudatára nem fog jutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Szerintetek bejelenthetik még idén a film címét? Pont most olvastam egy angol cikket, hogy ha kb ugyanakkor jelentik be, mint tavaly előtt az ep7 címét, akkor olyan 2 héten belül már meg is lehet a film címe :) Én örülnék neki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.