Jump to content
Rog

EPVIII spoilermentes topic

Recommended Posts

Lassan bejelenthetnék a címet.

Meg az utóforgatás, amiről megint lehet jó sokat cikkezni, hogy biztos rossz a film, és a Disney tök elégedetlen, mert ez hát mégis hogy? :evil:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bombázzuk őket cím ötletekkel, hátha az egyik megtetszik nekik. #Star Wars Episode VIII and the Re-Return of the Jedi :lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Re-Return of the Jedi :lol:

The Smoke Menace

Attack of the Stormtroopers

Revenge of the Ren

A New Dawn

The Republic Strikes Back :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Daisy Ridley szerint egyhamar nem fogjuk megtudni a VIII. rész címét. A jövő áprilisban megrendezésre kerülő SW celebration lesz az esélyes helyszín és idő arra, hogy közzé tegyék a címet, és akkor talán egy teasert is kapunk majd.

Szerkesztette: Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Daisy Ridley szerintem egyhamar nem fogjuk megtudni a VIII. rész címét. A jövő áprilisban megrendezésre kerülő SW celebration lesz az esélyes helyszín és idő arra, hogy közzé tegyék a címet, és akkor talán egy teasert is kapunk majd.

Biztosak lehetünk benne, hogy akkor kapjuk az első teasert, hiszen addigra lemegy a Zsivány Egyes a mozikban, és lehet az Ep VIII-ra koncentrálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem azért nem valószínű, hogy idén lesz teaser, mert az bekavarna a RO kampányba. Szóval inkább jövő április. De a cím tényleg lehet már idén.

Szerkesztette: mikiwan

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem azért nem valószínű, hogy idén lesz teaser, mert az bekavarna a RO kampányba. Szóval inkább jövő április. De a cím tényleg lehet már idén.

Ha a Rogue One premierjének napján adják le a moziban a film előtt, akkor az annyira azért nem kavarna be. Sőt, ha még direkt ott is hagyják pár napig/hétig, sokan lehet már csak azért is beülnének rá először vagy többször, hogy láthassák. :)

Persze szerintem is az lesz a menetrend, hogy tavasszal teaser, ősszel rendes trailer, télen nagy trailer.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy cím azért jöhetne idén. Az annyira nem befolyásolja a Rogue One körüli hype-ot. Legalább lehetne rá hivatkozni érdemben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azért egy teaser nagyot ütne a Rogue One előtt. És még úgy sem kell a film címét felfedni, elég oda annyi, hogy "Episode VIII" :D

Különben nem örülök a hírnek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én kifejezetten örülök hogy pihentetik az ep.8-at. Had kapjon most csak teret a Rogue One. Utána lesz egy évünk az új részre készülni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én kifejezetten örülök hogy pihentetik az ep.8-at. Had kapjon most csak teret a Rogue One. Utána lesz egy évünk az új részre készülni.

De szerintem egy cím ebbe nem kavarna bele. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tekintve, hogy mekkora SW-áradat várható a közeljövőben, ráadásul évente adagolva, én örülök, ha minél tovább húzzák a várakozásunkat és az idegeinket az ilyen információk visszatartásával. :D Legyen csak mindig epekedés a következő film iránt, de akkor csakis aziránt.

Szerkesztette: Merr-Sonn

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem engem megzavarna egy Rogue előtti SW8-teaser a premier idején, furcsa lenne utána visszazökkenni a filmre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az átlag néző meg azt sem tudná, hogy melyik hova való, most akkor a trailer mi akar lenni, és hol is áll a filmhez képest, amit éppen néznek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ja végülis igazatok van.

Még most is vannak imerőseim, akiknek el kell magyarázni, hogy ami most jön film az nem az SW 8..

Sőt, tegnap volt aki ledöbbent, hogy még 4 filmet biztos fog látni. "Micsoda? Lesz még 4? Azt hittem a 7-tel vége"

És persze tutira lesznek még, de ugye most 4 hivatalos.

Tehát akkor valóbam, amíg a Rogue One le nem megy, addig nem kell teaser. Viszont egy filmcím nem tenne be, főleg, hogy nagy eséllyel az átlag néző tudatára nem fog jutni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintetek bejelenthetik még idén a film címét? Pont most olvastam egy angol cikket, hogy ha kb ugyanakkor jelentik be, mint tavaly előtt az ep7 címét, akkor olyan 2 héten belül már meg is lehet a film címe :) Én örülnék neki

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez