Jump to content
Rog

EPVIII spoilermentes topic

Recommended Posts

Azt hittem, össze rakja puzzleként a hamvakat. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan jöhetne a cím. Még nem érzem a bizsergést, a Rouge One elnyomja. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lesz egy egyhónapos Rebels-szünet, szerintem akkor fogják bejelenteni a pangás közepette... Talán egy teasert is kapunk :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Még nem érzem a bizsergést, a Rouge One elnyomja. :D

The dark side of the Rogue One: A Star Wars Story surrounds the Star Wars: Episode VIII. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lesz egy egyhónapos Rebels-szünet, szerintem akkor fogják bejelenteni a pangás közepette... Talán egy teasert is kapunk :)

Úgy legyen. Bár én a címmel is megelégednék. :)

The dark side of the Rogue One: A Star Wars Story surrounds the Star Wars: Episode VIII. :D

Hát...őőőő...izé. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

:D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Posted (edited )

A Disney közzétette a film hivatalos logóját. Óriási meglepetésre az alábbi lett. A németeknél december 14-én jön.

20170107-episode-8-logo-sm.jpg

Edited by Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megvan a címe!!!

Episode VIII

Bocs. :lol:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Biztos nem eme logo kitalálása közben robbant szét az agyuk. :D Reméljük a film azért ötletesebb lesz. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem január vége, február eleje körül megkapjuk a címet, az áprilisi Celebration-ön pedig az első trailert/teasert.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Klassz lenne ha úgy lenne.

A logoról csak annyit hogy azt kaptuk amire szerintem mind számítottunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Posted (edited )

Érdekes ez a logo (lehet, hogy csak nekem amúgy)! :D A TFA-nál nem emlékszem, hogy kiírták volna bármilyen anyagban is, hogy Episode VII, csak Star Wars The Force Awakens. Meg a sorozat filmjeinek címeit is úgy alakitották a Disney-nél, hogy a prequelek által elkezdett, marketing anyagoknál megjelenő Episode címkézést is levették, és ha most rákeresek digitálisan bármelyik filmre egy storeban, akkor az Star Wars The Phantom Menace, például. Az okát amúgy nem értem ennek az Episode variálásnak, mindenesetre lehet, hogy ez a rész Episode VIII: X Y lesz, hogy a laikus néző tudja, hogy ez egy tényleges folytatás, és nem az eredeti részek előzményeinek a folytatása, vagy egy másik stories film? :D

Edited by Forceuser

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát az ep7-nél volt egy marketing logo: S7ar Wars, valahogy így, szóval azért megjelent a 7-es szám is

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes ez a logo (lehet, hogy csak nekem amúgy)! :D A TFA-nál nem emlékszem, hogy kiírták volna bármilyen anyagban is, hogy Episode VII, csak Star Wars The Force Awakens. Meg a sorozat filmjeinek címeit is úgy alakitották a Disney-nél, hogy a prequelek által elkezdett, marketing anyagoknál megjelenő Episode címkézést is levették, és ha most rákeresek digitálisan bármelyik filmre egy storeban, akkor az Star Wars The Phantom Menace, például. Az okát amúgy nem értem ennek az Episode variálásnak, mindenesetre lehet, hogy ez a rész Episode VIII: X Y lesz, hogy a laikus néző tudja, hogy ez egy tényleges folytatás, és nem az eredeti részek előzményeinek a folytatása, vagy egy másik stories film? :D

Tényleg! A TFA-nál a cím volt az episode VIII helyén. :hmm: Jelentsen ez bármit. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tényleg! A TFA-nál a cím volt az episode VIII helyén. :hmm: Jelentsen ez bármit. :D

Lehet az Episode VIII csak egy placeholder, és amint meg lesz a cím, most is az lesz ott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Lehet az Episode VIII csak egy placeholder, és amint meg lesz a cím, most is az lesz ott.

Szerintem száz százalék erről van szó. A címet esélyesen az első trailerrel kapjuk meg, és akkor már az fog ott virítani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az alábbi fotó állítólag Bolíviában készült és a két manuszon kívül egy zűrhajó kabinját (talán pilótafülkéjét) ábrázolja.

25s0ttx.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mintha egy B-szárnyú kabinja lenne.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mintha egy B-szárnyú kabinja lenne.

Egyetértek, nekem is ez volt az első gondolatom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A korábbi forgatási fotókon A-Winget már láttunk, szóval nem kizárt, hogy újabb vadászgép tér vissza. Űrcsata szagát érzem. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyötöd B-szárnyú már az ep7-ben is volt, Leia hajójának pilótafülkéjét az alkotta. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon csípem a B-szárnyúakat is Remélem hogy az a fülke tényleg olyanhoz (esetleg egy fejlettebb változathoz) tartozik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Posted (edited )

:o

B@szós! :D

Ez a logó elég darkos :hmm:

Edited by Yoda József

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Vészjósló cím, ...de tetszik