Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Szerintem úgy kellene ahogy a TFA esetében is volt. Ha azt például éjféltől adták akkor emezt is akkor kéne kezdeni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utazás szempontjából jobb az este nyolc, de gyakorlatilag mindegy. :)

Én azért emlékszem, hogy a TFA premieren már nagyon tompa voltam, és a film erényei igazán csak másodszori megnézésre kezdtek előjönni, míg a RO-nál ez egyből megtörtént, mert még éber voltam.

 

Én remélem, hogy most is inkább esti, mint éjféli vetítés lesz a premier. Jól hangzik, hogy éjféli premier, de a gyakorlatban a filmélmény rovására megy, legalábbis nálam. Hiába, a kor.... :)

Persze ha éjféli, akkor éjféli, nincs mit tenni, azon kell részt venni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Összevetve az ep7 és az RO premierjét, én is inkább már 8-ra hajlok. Igaz, az ep7 hajtós nap volt, de még azon túl is sokkal-sokkal tompább voltam, mint az RO idején. A film kezdése előtt - pláne azzal az időhúzással - már majdnem elaludtam. Plusz utána az embernek még sokkal több ideje volt trécselni. Persze, ha éjfél lesz, akkor éjfél lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legelőször életemben a TFA premierjén voltam, és elképesztően hangulatos az éjféli kezdés. Nem vagyok egy éjjeli bagoly, inkább pacsirta, ezért már este 10-re elfáradtam, és még úgy is, hogy egy jókora adag kávét magamba toltam, éjfél közelében már el akartam aludni. Valamiért mégis tök fílinges volt hullakómásan beülni a moziterembe és csak élni a pillanatnak :D Nekem nem ment a filmélmény rovására. Ennek ellenére mégis a 8 órát tartom előnyösebbnek, főleg ha az ember a múvi után egy-két (három-négy) sör mellett ki is akarja beszélni a többiekkel a látottakat-hallottakat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Rian most tette ki twiterre, hogy végzett a filmmel.

 

https://mobile.twitter.com/rianjohnson/status/911055570106331136?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.starwarsnewsnet.com%2F

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.