Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Engem az enciklopédia nagyon felcsigázott. Viszont rengeteg fontos infóról nem beszélnek, a karakterek sorsát nem tisztázzák szóval még mindig rejtve van rengeteg meglepetés. A legújabb Spotban látott meglepő fejleményről egy kukk nincs például az enciklopédiában, ugyanigy Rey kilétéről is hallgatnak. De a crait-i csata szerintem remek lesz, DJ karakterét máris imádom, a kaszinóváros tényleg prequel szintü jóság lesz, a politikai helyzet pedig határozottan érdekes irányba halad. Viszont kezdem érteni hogy Hamillnak miért nem tetszett elsőre Luke ábrázolása. Azt hiszem Luke komoly beszédtéma lesz a film után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A boxofficeforums egyik elismert tagja már látta a filmet. A spoilermentes véleménye. 

 

"

Don't worry guys. IMO It was incredible. Never had 2 and a half hours fly by so quickly. Probably won't come as a surprise when I say its darker and more serious compared with TFA. TFA also moved at a brisk pace while TLJ almost takes its time, but definitely wouldn't say its slow. That soundtrack! Also its a very nice looking movie, loved the vfx as usual.

 

Also you may have to give TFA a rewatch before seeing this. Now gotta wait for Episode 9, ffs. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A boxofficeforums egyik elismert tagja már látta a filmet. A spoilermentes véleménye. 

 

"

Don't worry guys. IMO It was incredible. Never had 2 and a half hours fly by so quickly. Probably won't come as a surprise when I say its darker and more serious compared with TFA. TFA also moved at a brisk pace while TLJ almost takes its time, but definitely wouldn't say its slow. That soundtrack! Also its a very nice looking movie, loved the vfx as usual.

 

Also you may have to give TFA a rewatch before seeing this. Now gotta wait for Episode 9, ffs. "

Ez jó, de mondjuk amikor kijött az Ep1-ről is áradoztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:

Tudom h nem ez a megfelelő topic de gondoltam egy kis ízelítő a csatákból. :)

 

Köszi Ody a szerkesztést! A spoilermentes maradjon már meg ennek. Már csak 4.5 nap. Ha valaki előre el akarja lőni a látványosságokat, lelke rajta, de én inkább kivárnám a mozit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól hangzik:

 

"Spoilers are leaking like crazy from various books so stay away from reddit, twitter and tumblr cause they are sharing. The movie's gonna be huge. So far, it's seriously fantastic, expect amazing WOM. "

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Milyen lesz a kaszinós szál?

Na ezaz a rész, amiről már tényleg minden kiderült. Jelentről jelenetre végig lehet zongorázni, hogy mi fog történni Canto Bighton és már alig várom, hogy a vásznon lássam. Óriási lesz!

 

Luke: ott igazából egy bizonyos jelenetről van szó. Nehéz spoilermentesen beszélni róla de ha jól elkapják, akkor azt hiszem az egész film egyik legjobb jelenete lehet. Teszem hozzá az utolsó 1 óráról még mindig alig tudni valamit, tehát ezen a ponton ezt még kicsi erős kijelenteni. Már várom, hogy mikor jönnek a spoilerek a fináléról :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Változnak az idők, ezzel most már minden jövőbeli film esetében meg kell birkóznunk. Én még tartom magam, igyekszem biztosítani, hogy véletlen se fussak bele spoilerbe, már csak azért is, mert a TFA esetében szinte minden információt rögtön bekajáltam. :D Most lesz összehasonlítási pontom a két megközelítés között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.