Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Már csak bő három nap!

Hihetetlen, hogy végig spoilermentesen tudtam követni a filmet!
TFA-nál meg már az elejétől mindenre lecsaptam, és pörgettem a spoileres topikot. HUh!

Most már kibírom, most már kibírom... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rian egyébként elmondta, hogy mikor belefogott az írásba az első dolga volt elutazni San Francisco-ba, ahol három hónapot töltött a Story Group-al. Ez nem volt elvárás, senki se kérte erre, de ő szeretett volna visszajelzéseket kapni az ötleteire, meg valakivel átakarta beszélni a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az is meglepő volt ugye anno, hogy tippeket/ötleteket adott a Vérvonalak könyvhöz. Pont Kasdan ellenkezője, aki az ep.7 után is azt mondta hogy nem érti mi ez az egész kánon dolog amivel őt fárasztják :D Egyébként egyre több helyen írják, hogy Rian kifejezetten merész dolgokkal is előállt. Így pláne jó, ha azért előtte ezt lekonzultálta a Story Group-al.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fel fog robbanni a fórum, úgy érzem (nem mintha most alapjáraton üzemelne). :D  Több tweetelő is kiemelte, hogy maradjunk távol a spoilerektől mert úgy fog nagyot ütni. Bomarr Te továbbra is elolvasol mindent?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korai spoilerek tetszettek a sok dícsérő tweet pedig végleg megnyugtatott, úgyhogy mostantól spoilermentes leszek. Szerencsére még mindig fogalmam sincs róla, hogy az utolsó egy-másfél órában mi fog történni, még mindig nem tudom a válaszokat a legnagyobb kérdésekre (kik Rey szülei?), és mivel most több olyan véleményt is láttam ami szerint az utolsó 40 perc valami szenzációs ez a premierig már igy is marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy döntöttem, mostantól én is meghúzom magam, és kibírom. Nem olvasok bele a spoileres topicba addig, amíg nem láttam! :D ha eddig nagyrészt minden kamu volt (márpedig úgy néz ki) akkor nem igazán tudok semmit szerencsére :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mezei nézőknek tetszett úgy fest. Rajongóként viszont lehet nehéz lesz hirtelen értékítéletet mondani, ha sok mindent át kell értékelni. Mint egyedülálló filmet valószínűleg rögtön tudjuk majd értékelni, viszont mint a SAGA univerzum részét annàl nehezebb lesz, hisz nagy kérdés mit ír felül és hogyan. Én igyekszem majd nem elhamarkodott véleményt formálni és emészteni a látottakat. Remélem sikerül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.