Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Biztos azok fogják a legjobban lehúzni akik a TFA-t azért savazták mert nem túl eredeti. :D  Egyébként nyilvánvalóan nem lehet ugyanazokat a köröket futni az SW-ben sem. Örülök, ha csavartak rajta egyet. Szerintem az Erő téma, és annak a karakterekhez való viszonya az, ahol igazán nagyot lehet lépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt úgy tűnik, mindenképpen egy az eddigi filmek alapján bebetonozott elv vagy ténynek vett álláspont fog megdőlni a film során. Csak mi a franc lehet az? :D Ennél jobban már nem tudnám várni, hogy mivel rukkolnak elő. És akkor még a tettleges fordulatokról nem is beszélünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira várom, mint gyerek a karácsonyt. Emlékszem 2005-ben mindent tudtunk az ep3-ról, már a mozi előtt és még is mekkorát ütött. Az ep7-et és az RO-t is szétszpojlereztem. Moet meg semmi, csak annyit tudok, hogy hatalmas fordulatok várhatóak.... és reménykedem, hogy szellemként visszatérnek yodáék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tényleg merészet húztak akkor biztos hogy megosztó lesz a hardcore fanok közt. Ha mindenki egyformán a keblére öleli akkor nem csináltak semmi igazán bátrat. Ebben persze benne van az is, hogy lehet, hogy lesz olyan elem ami nekem se fog tetszeni. Meglátjuk, de az biztos, hogy amikor valami teljesen új jelenik meg a mitoszban az mindig viták tárgya. Ez jól látszott a prequeleknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen, ha 3 hónapig egyeztetett Rian a Story Group-al és utána sikerült arra jutni, hogy Snoke kezdje el lopkodni az Erőt, akkor azt hiszem ideje leváltani a Story Group-ot :D

Hát de anno Talzin is lopkodta, szóval ettől még lehet konzisztens az Erő mitológia, nem?! :D:P  Akkor meg a story group végül is jóvá hagyhatja. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Imdb-n írta valaki a TLJ-ről:

 

what can I say, it's just a 1:1 remake of empire strikes back.

 

Ezektől a remake-ezésektől a falra mászok. Már a TFA-nál is csomó ilyen kommentet lehetett olvasni. 

Szerintem többen már akkor eldöntötték, hogy erre az új trilógiára ráaggatják a remake jelzőt, mielőtt látták volna az eddig megjelent két részt belőle...

Azt elismerem, hogy vannak hasonlóságok az A New Hope és a The Force Awakens között, de szvsz barokkos túlzás azt állítani, hogy utóbbi film előbbinek az újragondolása. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Talzin szerintem az életerőt gyűjtette a dagoyan árulókkal. Épp azért volt ott Jar Jar is. :D

Valójában az Élő Erőt gyűjtötte, de mivel az Élő Erő az életenergiákból táplálkozik, így mondhatjuk, hogy az életerőt lopta. Technikailag az életenergia az Élő Erő maga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Meg lett erősítve: minden jelenet ami szerepel a trailerekben benne lesz a filmben is. Ami pedig az utolsó 1 percet illeti:

 

 

El se tudom képzelni mi lehet ami ennyire letaglóz és még csak nem is gondolok rá. :hmm: Nekem már minden vad ötlet átfutott az agyamon. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A PC Guru Online-ra írtam egy cikket, amiben igyekeztem összefoglalni mindent, amit az ep8 előtt tudni érdemes. Erre tessék:

https://www.pcguru.hu/hirek/amit-tudni-erdemes-a-star-wars-8-elott-de-nincs-benne-a-filmekben/43546

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint a film végéről írnak, hogy milyen megjósolhatatlan dolog történik. A leghosszabb SW film, és a leírások alapján főleg a végén durran el a puskapor. Magasak az elvárásaim, csak tudnám is, hogy mik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugika. Egyöntetű ájulatot mutatnak a minták, ekkorát nem tévedhetnek ennyien, köztük komoly szakmabeliek. Jó, rendben: nyugtával dicsérd a lemenő napokat, tudom... :P de én pl. nem izgulok, csak nagyon várom már, hogy én is becsokizzak végül, szerda délben. Déltől... a fiammal együtt. :)

 

(kicsit zagyva lett ez az ikernapos poen, de mindegy már, értitek...) :)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.