Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Holnaptól még nehezebb lesz kerülgetni a spoilereket. Jönnek a kritikák, amik sokszor annak ellenére hogy spoilermentesnek szánja őket az irójuk mégis tele vannak tüzdelve utalásokkal, amikből már lehet következtetni dolgokra. Én azt hiszem csak a RottenTomatoes arányt fogom követni, a kritikák olvasását kihagyom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Holnaptól még nehezebb lesz kerülgetni a spoilereket. Jönnek a kritikák, amik sokszor annak ellenére hogy spoilermentesnek szánja őket az irójuk mégis tele vannak tüzdelve utalásokkal, amikből már lehet következtetni dolgokra. Én azt hiszem csak a RottenTomatoes arányt fogom követni, a kritikák olvasását kihagyom.

Főleg a magyar díszpintyek írásaitól ments meg uram minket. Max. főcímeket nézek itthonról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ceglédi szuperinfóban (!!!) írtak egy rövid szinopszist a filmről. Nem igazán van benne spoiler, de azért eltakarom. :D

 

A Star Wars: Az utolsó Jedikben a Skywalker saga folytatódik. Az ébredő Erő hősei a galaxis legendás alakjaival indulnak nagyívű kalandra, s közben nemcsak az Erővel kapcsolatos ősi rejtélyekre találnak választ, hanem megdöbbentő múltbéli titkokra is fényt derítenek.

 

Nagyon jól hangzik! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Főleg a magyar díszpintyek írásaitól ments meg uram minket. Max. főcímeket nézek itthonról.

Nana, a magyar főcímek is tudnak pofátlanságokat tartalmazni :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Még szerencse, hogy szerdáig zh-im vannak, és elvonja a figyelmemet a tanulás :D

Megesett már velem is. 99ben és 2002ben. úgy volt ahogy mondod..ja nem...ponthogy a star wars vonta el a figyelmemet a tanulásról.."-így lesz ez veled is!.." The emperor :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már vannak magyar kritikák is a filmről!

Én eddig az Index elvileg spoilermentes cikkét olvastam. Annak ellenére, hogy nagyon dicsérik a filmet, a kritikájukat nem tudtam komolyan venni, és kb. az első bekezdés után felhagytam az olvasással. :D Megpróbálkozom inkább a 24.hu-val vagy a Magyar Nemzettel. Meg majd megnézem a Puliwoodot, ott szoktak egész korrekt kritikák megjelenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Jaja, írtam feljebb bár elolvasni nem olvastam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem olvasok kritikákat (elvből sem, meg mert félek, hogy véletlen spoilerbe futok), de az összegzések biztatóak (a kommentek viszont egyre inkább kritikán aluliak... :roll: ).

A holnapi nap csuda lesz, az fix. Korán kéne lefeküdnöm, és minél tovább aludnom, hogy bírjam majd az iramot, de tuti, hogy nem tudok korán lefeküdni és hamar fel fogok ébredni (már tegnap este is elalvás helyett ezen járt az agyam).

 

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jaja, írtam feljebb bár elolvasni nem olvastam. :D

Hupsz, pedig olvastam is a posztod...

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kovács Gellért "filmszerész", VOX magazin... ez a pár sor is arra utal, hogy valami Szééép született. Hmmm. Már nagyon nehezen tűröm a várakozást. :cry::)

Holnap lesz kritika, addig is annyit szeretnék mondani, hogy ezért a filmért bizony megérte új Star Wars-mozikat csinálni. Megleptek rendesen. Olyan gyönyörű és felemelő az alapgondolat, amire felépítették, annyira bátor és megható az egész, hogy igazából nem is bánom, hogy nem írtam róla rögtön hosszabban. Kicsit még jó bent tartani. Lelkünkből szól ez a Star Wars. Remélem, ti is imádni fogjátok. Ja, és nyugodtan nevessetek csak ki, de a film vége óta az jár a fejemben, hogy úgy megölelném Mark Hamillt.
 
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Frenkie írta:

Én már kritikákat sem merek olvasni. Elképesztő hangulatban ülök itthon, fel sem bírom fogni hogy letelt a 2 év és már csak 1 napot van hátra. Asszem holnap az év napja lesz.

Az tuti Frenkie! Én is már extázisban vagyok. Csak ismételni tudom magamat: nagyon-nagyon régen éreztem ehhez fogható izgatottságot egy film iránt.

3 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én sem olvasok kritikákat (elvből sem, meg mert félek, hogy véletlen spoilerbe futok), de az összegzések biztatóak (a kommentek viszont egyre inkább kritikán aluliak... :roll: ).

A holnapi nap csuda lesz, az fix. Korán kéne lefeküdnöm, és minél tovább aludnom, hogy bírjam majd az iramot, de tuti, hogy nem tudok korán lefeküdni és hamar fel fogok ébredni (már tegnap este is elalvás helyett ezen járt az agyam).

A kritikák eddig szenzációsak. A nethuszárok meg? Valamiben ki kell élni lelki szegénységet. :D 

2 perccel korábban, Darth Porg írta:

Kovács Gellért "filmszerész", VOX magazin... ez a pár sor is arra utal, hogy valami Szééép született. Hmmm. Már nagyon nehezen tűröm a várakozást. :cry::)

Holnap lesz kritika, addig is annyit szeretnék mondani, hogy ezért a filmért bizony megérte új Star Wars-mozikat csinálni. Megleptek rendesen. Olyan gyönyörű és felemelő az alapgondolat, amire felépítették, annyira bátor és megható az egész, hogy igazából nem is bánom, hogy nem írtam róla rögtön hosszabban. Kicsit még jó bent tartani. Lelkünkből szól ez a Star Wars. Remélem, ti is imádni fogjátok. Ja, és nyugodtan nevessetek csak ki, de a film vége óta az jár a fejemben, hogy úgy megölelném Mark Hamillt.
 

Ez már alapból jól hangzik. Lehet, hogy 10x év után megint veszek egy VOX-ot? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IGN írott kritikája lehet, hogy jó - még nem olvastam - de a videó kritikájuk szerintem kritikán aluli... nem is néztem végig.

Ezen kívül találtam még egy "gyöngyszemet" - https://hetediksor.hu/2017/12/12/star-wars-az-utolso-jedik-kritika/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.