Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

2017. 12. 11. - 16:24, Dzséjt írta:

A PC Guru Online-ra írtam egy cikket, amiben igyekeztem összefoglalni mindent, amit az ep8 előtt tudni érdemes. Erre tessék:

https://www.pcguru.hu/hirek/amit-tudni-erdemes-a-star-wars-8-elott-de-nincs-benne-a-filmekben/43546

Igen hasznos, igényes cikk. Egy pillanatig sem volt unalmas számomra. Főleg, mert én annyira elvagyok a Legends világában, hogy a Kánon könyveit nem  nagyon olvastam eddig, tehát rengeteg új információt tartalmazott számomra ez az írás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, tomcsi80 írta:

"Johnson filmje inkább a Zsivány Egyeshez hasonlít, mint az Ébredő Erőre." Cinematrix kritika! 

http://index.hu/kultur/cinematrix/2017/12/12/az_utolso_jedik_star_wars_rian_johnson_mark_hamill/

Ezt már linkeltem pár hsz-szel feljebb. ;)

 

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megakadt a diskurzus a spoileres topikban. :D 

Jaj, ne is említsd azt a topikot! :D:lol2:Elkövettem azt a buta hibát, hogy rámentem a "Minden aktivitás"-ra, így természetesen megjelentek a spoileres kommentek is... :facepalm: 

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, tomcsi80 írta:

"Johnson filmje inkább a Zsivány Egyeshez hasonlít, mint az Ébredő Erőre." Cinematrix kritika! 

http://index.hu/kultur/cinematrix/2017/12/12/az_utolso_jedik_star_wars_rian_johnson_mark_hamill/

Ennek valószínűleg Bomarr örülni fog. Róla konkrétan tudom, hogy a kedvenc SW filme a RO. :D

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Ezt már linkeltem pár hsz-szel feljebb. ;)

 

Jaj, ne is említsd azt a topikot! :D Elkövettem azt a buta hibát, hogy rámentem a "Minden aktivitás"-ra, így természetesen megjelentek a spoileres kommentek is... :facepalm: 

Most már csak abban bízhatok, hogy az ott olvasott tartalom csak feltételezés volt. :)

Vigyáááázzz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mi lesz itt holnap de legfőképp csütörtökön, Te jó ég. :D

De jó, hogy szabin leszek! Kár, hogy közben más dolgom lesz, de azért lesem majd a fórumot is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy nem jössz. :( Egyébként én is nagyon boldog vagyok, hogy végül elengedtek erre a hétre engem is. Nagyon jó fej a főnököm.

 

(basszus majdnem a spoileres topik linkjére nyomtad kudar neve miatt. :para::D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, kudar írta:

Minden egyes poszt után amit írok megnézem hogy biztos a spoileresbe írtam e, és nem véletlenül ide. :D:D

Az "életeddel" játszol. :D

2 perccel korábban, MissKarrde írta:

Hova nem jövök?

Amit privátban beszéltünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, caseyjones írta:

Jaj, ne is említsd azt a topikot! :D:lol2:Elkövettem azt a buta hibát, hogy rámentem a "Minden aktivitás"-ra, így természetesen megjelentek a spoileres kommentek is... :facepalm: 

 

OFF

Van olyan, hogy bővit/sűrít az aktivtásnál, és az olvasatlan tartalomnál is. Menj a sűrítre, így magát a hozzászólást nem mutatja majd!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Elkövettem azt a buta hibát, hogy rámentem a "Minden aktivitás"-ra, így természetesen megjelentek a spoileres kommentek is... :facepalm:

Én is így jártam, de azzal nyugtatom magam, hogy csak egy feltételezésen akadt meg a szemem (ahogy belefutottam, zártam is be), nem 100%-os infón. :) Mobilról inkább csak olvasni szoktam a fórumot, így nem jelentkezem be. Akkor a "minden aktivitással" a legkönnyebb nyomon követni az új hsz-eket, ami veszélyes amiatt, amit te is írtál.

"Ébresztőnek" jó volt az eset, mielőtt igazán durva dolgot lőnék le. Bár sosem voltam teljesen spoilermentes, Han halálához hasonló infókba nem akarok belefutni. Sőt, most már semmibe! Ezt a 21 órát, ha kell, net nélkül is kihúzom. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az swnewsnet kritikája szerint: "Whether you are an old-school original trilogy stalwart, a proud “prequelist”, or a sequel trilogy newbie, The Last Jedi will challenge your Star Wars conventions. Rian Johnson has created the most uniquely different Star Wars film, and it’s the generationally unifying masterpiece we needed."

 

Ez valami eszement jól hangzik!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, nem kell megijedni, szinte spoilermentes spoilerekkel jöttem! ;)

Csakis a hangulatfokozás kedvéért. Valószinüleg el leszek varázsolva, de most még naívan el tudom képzelni, hogy figyelni fogok esetleg, vagy jobb szó, hogy talán kiszúrhatom a filmben ezeket a spoilerbe rakott régi (2016 márciusi) többnyire dubrovniki forgatási képeket. Nagyon érdekesnek találtam őket -már csak azért is, mert itt van alattunk egy köpésre..Fura lesz/lehet Őket a kész filmben látni/nem látni/máshogy látni:

Direkt vannak kis méretre állítva is, mint ködös előképek.. ;) Talán felér egy új spottal, hisz nemigen láttuk ezeket az eddigi mozgókép-anyagokban, én is szinte megfeledkezdtem róluk, csak épp végignéztem az ep 8 mappát, és eszembejutott, hogy ; ja tényleg, ezek is vannak!

Spoiler

20160419beehive1.jpg33_AFAF1_A00000578-3567340-image-a-54_1433_AFBEAC00000578-3567340-image-a-50_146ep8dubrovnik_49.jpgep8dubrovnik_57.jpgep8dubrovnik_65.jpgep8dubrovnik_71.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy ideje már én se nézek be tüzetesebben a szpojleres topikba. Meg más szpojlerezős helyre sem. A muvi megsasolásáig igyekszem minél kevesebb infót megtudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megvettem a Mozimánia újság decemberi kiadványát. Sosem szoktam pénzt költeni erre a lapra, de megláttam az e havi számon a Star Wars-os borítót, és képtelen voltam otthagyni. :D Egyébként érdemes megvennie annak, aki még nem tette, mert vannak benne remek cikkek a Csillagok háborújáról, interjú Mark Hamillel, no meg egy hatalmas TLJ-s plakát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.