Ugrás a kommentre

EPVIII spoilermentes topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Hát igen érdekes, hogy egy ilyen összeszedett videót miért kellett két mondattal és két obszcén szóval elcseszn a végén.

De két oldal elmosódottságát jól körüljárja és valóban; az enciklopédia szerint is Snoke Kylo-t a sötét és világos oldal kombinációjának tartja. -nem szó szerint idéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A dolog folytatása viszont érdekes. Olvasgatva a hozzászólásokat belefutottam ebbe.

 

"Matthew Thomason: I guess what everyone was expecting was like, the last *remaining* Jedi. But "final" sounds different. Like this is the end.

Rian Johnson‏: nope, both words can have either meaning."

 

Lehet én képzelek sokat bele a dologba, de szerintem ez egy enyhe utalás arra hogy lesz még Jedi Luke után is.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még mindig az a fixaideám, hogy Az utolsó Jedi cím nem a rend utolsó tagjára/tagjaira, hanem konkrétan Luke Skywalkerre utal. Az ep6-ban őt nevezte Yoda utolsó Jedinek, az ep7 nyitószövegében rá vonatkozott az utolsó Jedi kifejezés, és Snoke is őt nevezte így. Csak hatásosabb a The Last Jedi cím, mintha az lenne, hogy Star Wars: Episode VIII - Luke Skywalker. :)

(Ennél fogva talán mi vagyunk azon kevés országok egyike, ahol a cím helyesen lett lefordítva. :evil: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még mindig az a fixaideám, hogy Az utolsó Jedi cím nem a rend utolsó tagjára/tagjaira, hanem konkrétan Luke Skywalkerre utal. Az ep6-ban őt nevezte Yoda utolsó Jedinek, az ep7 nyitószövegében rá vonatkozott az utolsó Jedi kifejezés, és Snoke is őt nevezte így. Csak hatásosabb a The Last Jedi cím, mintha az lenne, hogy Star Wars: Episode VIII - Luke Skywalker. :)

(Ennél fogva talán mi vagyunk azon kevés országok egyike, ahol a cím helyesen lett lefordítva. :evil: )

Szívemből szóltál! Én is így érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nyilván a többes szám indokolt, itt inkább nekem csak esztétikai kifogásaim vannak. Valahogy számomra "Az utolsó Jedik" olyan furán hangzik (hasonlóan egyébként a Sith-ek bosszújához, amely szerintem elhibázott címválasztás).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.