Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Na ez Bomarr kedvence lesz. :lol: 

Simán :D Érdekes egyébként, hogy szinte az összes új lény olyan mintha valami rémálomból tipegett volna ki éppen. Lucas egyébként azt mondta hogy amikor ő kitalál egy új fajt akkor először a belső tulajdonságokat ötli ki, -tehát például Wattonál az hogy kapzsi- és aztán ehhez igazitja a külsejüket. Ilyen szempontból a legtöbb új lény elég SW-s. Amelyik egyébként nagyon bejön azaz alábbi képen a bal felső sarokban lévő pár.  Nem ocsmányak csak igazi gazdag s*gfejek. Már a kép alapján.

8qUA91z.jpg

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Végre feltűnik Adam Driver is. :)

 

 

Yep. Több mint a semmi. :D És érdemes megnézni a többi videót is Kimmel oldalán mert feltettek egy csomót. :)

Annyira imádom Hamillt hogy ő meg ennyire imádja hogy imádjuk. XD :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezt nem venném annak jeléül.  Emojikkal spamelni a posztokat elég divatos a szociális média tapintatlan használói között, még ha van is valami jelentés mögötte. :D Szerintem itt csak arra akar utalni, hogy érzelmes élmény lesz először látni készen a filmet. Vagy lehetnek örömkönnyek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMDB-t a felhasználók szerkesztik. Pont az ilyen filmeknél mint a Star Wars teljesen használhatatlan ha jövőbeli projektekről van szó, mert a rajongók feltöltik a találgatásaikat. De Boyega ettől függetlenül szerintem biztos ott lesz az ep.9-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BIywgEV.jpg

 

 

8 órával ezelőtt, Jar-Jar Binks írta:

Tudom hogy esélytelen, de nekem nagyon tetszene ha húznának egy váratlant és Phasma megölné őt az előzetesben is látott csatában.

Az ütne. Amúgy én is úgy vélem hogy benne lesz a 9. részben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség. Carrie Fisher kutyájának is lesz egy kis cameoja a filmben, vagy legalábbis egy rá hasonlító kutyaszerű lény biztos lesz benne. :)

Forrás Rian twitter oldala. 

DQWF8F7W4AAPvg3.jpg

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.