Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

A szereplők (spoileres)

Recommended Posts

Frank Oz, Hayden Christensen és Ewan McGregor is ott voltak a premieren! Gyerekek ha ez a hármas benne lesz a filmben én nem is tudom mit csinálok. Pelenkában kell menni? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre több tweet írta hogy mennyire érzelmes, szóval nem csodálkoznék Rian totál megnyomná ezt a faktort és hoppá, erőszellemek, vagy ha csak hangok lennének én már azon is besírnék. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nálam biztos lesz, de én totál beteg vagyok (megint/még mindig), szóval legalább lesz mire fognom :evil:

• Szomorú 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ezek a kínai karakterposzterek nagyon jól néznek ki. Olyan sötét hangulatot keltenek, legalábbis nekem. Remélem, a film is ilyen sötét hangulatú lesz.

Szerkesztve: - Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de annak ellenére, hogy már nagyon várom, hogy Luke-ot érdemben is lássam és nálam top 3-as karakter, mégis sokkal jobban rá vagyok pörögve arra, hogy az új szereplőkkel (főleg Kylóval és Reyel) újra "találkozhassak".

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A legkiváncsibb Luke-ra leszek. Most fogjuk először látni, hallani őt az EP 6 óta. Hova jutott el az Erő megismerésénél, hogy tanít, mi a vélemény Kylo-ról.  Találkozik-e újra a két testvér stb.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Állitólag Christensen, Oz és McGregor is ott volt a premieren. Nincs róluk valahol kép? Valaki nem látott? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ