Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most néztem újra pár jelenetet, és mekkora volt, amikor azt ecsetelik, hogy Leia kómában van, és keresni kell helyette egy új vezért, és Poe már szinte fel is áll a székéből, amikor Holdot bemondják. :D

Lehet picit rosszul érintette, ezért volt annyira rebellis vele szemben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na még egy kérdés aztán szundizok: Ki szerint van még esély Kylo megtérésére? Tudom tudom, már alapban nincs megváltás számára, hisz megölte az apján. Viszont itt megint elég sok olyan helyzet volt ahol a jó irányba húzott. Nem ölte meg az anyját (hurrá) se Reyt (ezaz) sőt még a mesterét és megölte. Az valahol érthető h Lukeot meg akarta ölni Crait-en, én is elég pipa lennék, ha álmomban megpróbálna a nagybátyám megölni. Szóval Reynek lesz e esélye visszatéríteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is arra hajlok, hogy Ben Solo sajnos egy olyan Skywalker vérvonal örökös, aki már menthetetlen. Bár Yoda Anakinra is azt mondta, hogy ennyi volt, kaputto... Anakin nincs többé! Aztán mégis mind tudjuk, hogy mi lett a vége :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elég szomorú jelenet volt. 

Kicsit ehhez kapcsolódva, a film alatt végig éreztem egy keserédes érzést a régi szereplőkkel kapcsolatban. Már nem ők vannak az előtérben, de azért még ott vannak. Aztán szépen lassan el kell őket engedni, sokunk gyerekkorának meghatározó figuráit. Voltak ehhez kapcsolodóan megindító jelenetek, pedig Rian-ék talán egyiket sem szánták annak. Ahogy a statisztaszerepbe degradált Artu levetíti Leia régi üzenetét, ahogy Luke rákacsint C3PO-ra, vagy amikor a lázadók Leia megerősítését várják a film végén, és ő hátranéz, hogy miért nem cselekednek. Annyi legendás hőstettek szemtanúi... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, az ep8-at a 9 nem fogja úgy agyoncsapni, hogy Ben hagyományos módon távozik a sztoriból, megölik a fő gonoszt, aztán jó éjt. Ennél most már legyenek kreatívabbak, főleg egy ilyen karakterrel, mint Ben Solo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem nem lesz. Kimondják, hogy menthetetlen és én is ezt gondolom.

Szerintem ez lenne a legkorrektebb. Anakin kapcsán már szemtanúi lehettünk egy megtérésnek A Jedi visszatérben, tehát úgy gondolom, úgy lenne az igazi, ha Kylóval ezt nem tennék meg.

(Már csak azért sem, hogy a sok rosszindulatú ne tudja azt mondani, hogy az ep 9. egy az egyben koppintása a ROJ-nak. :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, caseyjones írta:

Szerintem ez lenne a legkorrektebb. Anakin kapcsán már szemtanúi lehettünk egy megtérésnek A Jedi visszatérben, tehát úgy gondolom, úgy lenne az igazi, ha Kylóval ezt nem tennék meg.

(Már csak azért sem, hogy a sok rosszindulatú ne tudja azt mondani, hogy az ep 9. egy az egyben koppintása a ROJ-nak. :))

Helyette majd azt mondják, hogy az egész film "felesleges".  :lol: Nem is értem ezek az emberek miért fürödnek - másnap úgy is koszosak lesznek szal az egész felesleges. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.