Ugrás a kommentre

A szereplők


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Tom Hardy-t én durva overkill-nek érezném egy rohamosztagos szerepére. Nyilván több jutna neki, mint Daniel Craig-nek, de nem látom értelmét ilyen neveket alkalmazni ilyen tinglitangli szerepekre. Tudom, hogy nem épp szűkösek az anyagi források se, de mégis inkább fordítsák máshova azt a pénzt, amit a "sztárszínészeknek" adnának ilyen célokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy-t én durva overkill-nek érezném egy rohamosztagos szerepére. Nyilván több jutna neki, mint Daniel Craig-nek, de nem látom értelmét ilyen neveket alkalmazni ilyen tinglitangli szerepekre. Tudom, hogy nem épp szűkösek az anyagi források se, de mégis inkább fordítsák máshova azt a pénzt, amit a "sztárszínészeknek" adnának ilyen célokra.

A szerep nagyságáról még nem is esett szó. Persze az egész komoly fenntartásokkal kezelendő egyelőre.

De én mondjk alapból nem egy Craig-cameo ra gondoltam..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy-t én durva overkill-nek érezném egy rohamosztagos szerepére. Nyilván több jutna neki, mint Daniel Craig-nek, de nem látom értelmét ilyen neveket alkalmazni ilyen tinglitangli szerepekre. Tudom, hogy nem épp szűkösek az anyagi források se, de mégis inkább fordítsák máshova azt a pénzt, amit a "sztárszínészeknek" adnának ilyen célokra.

Lehet, hogy a sztárszínész ingyen is vállalja, mert rajong a SW-ért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Hardy-t én durva overkill-nek érezném egy rohamosztagos szerepére. Nyilván több jutna neki, mint Daniel Craig-nek, de nem látom értelmét ilyen neveket alkalmazni ilyen tinglitangli szerepekre. Tudom, hogy nem épp szűkösek az anyagi források se, de mégis inkább fordítsák máshova azt a pénzt, amit a "sztárszínészeknek" adnának ilyen célokra.

Bárki ingyen elvállalná, csak hogy bele kerüljön. Nehogy már sztárgázsira gondoljunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárki ingyen elvállalná, csak hogy bele kerüljön. Nehogy már sztárgázsira gondoljunk...

Nem tudom... Egy nagy rajongónál lehet, bár azért ott is necces. Ewan kapott amúgy valamit a nyúlfarknyi szinkronért? Nyilván színésze válogatja, de én úgy hallottam, hogy a kis cameo-kért is tudnak arányaiban szép gázsikat kérni. Mondjuk nem vagyok igazán képben, szóval nem akarok okoskodni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Craig szerintem tuti nem kapott érte egy vasat sem, ő akart benne lenni.

 

Az egyik legjobb mellékszerep volt az övé. :D

 

Szerintem is! És persze nagyon szimpatikus ettől! Egyébként én magam is, ha belekerülhetnék egy star wars filmbe -függetlenül attól, hogy tök esélytelen- komolyan inkább olyan szerepet szeretnék, amiben nem vagyok felismerhető. Illuzióromboló lenne számomra. Túlságosan közel hozná a messzi-messzi galaxist ha én vagy bármilyen ismerősöm benne lenne.

Úgy is fogalmazhatnék, hogy valamiféle paradoxon állna elő. Én ezt a világot kívülről csodáltam mindig! Gondoljatok bele, mondjuk Boyega ha rajongó volt eddig..

Csodált hat legendás filmet, aztán a 7.-ben benne van. Ne értsetek félre, persze óriási dolog, de valahol a star wars ezen a ponton szerintem megszűnt neki mítosznak lenni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha itthon forgatták volna valamelyik részt, biztos, hogy jelentkeztem volna statisztának. Szerintem nem mítoszromboló, a rajongás megmarad. :) Nem tudom, hogy Boyega mennyire volt SW-fan az EP7 előtt, szerintem az csak marketing, eléggé rájátszott ezekre az érzésekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha itthon forgatták volna valamelyik részt, biztos, hogy jelentkeztem volna statisztának. Szerintem nem mítoszromboló, a rajongás megmarad. :) Nem tudom, hogy Boyega mennyire volt SW-fan az EP7 előtt, szerintem az csak marketing, eléggé rájátszott ezekre az érzésekre.

Írhattam volna más színészt is. Csak egy példa volt.

Ja és persze igen, a szerep nagysága kulcsfontosságú ebben a kérdésben. Statisztaként feltűnve/eltűnve nyilván más a helyzet.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Ez már nem az első ilyen videó, kifejezetten impresszív, amit összemelózik Daisy. Más szempontból nem teljesen értem a dolgot. Oké, hogy dolgozni kell, sokat edzeni, hogy meglegyen a megfelelő kondi és a test karbantartása fontos, de mintha ez már túlzás lenne. Nem tudom milyen szerepet szánnak neki a továbbiakban, de úgy fest, mint aki mondjuk a Terminátort készülne eljátszani, azt is kaszkadőr és dublőr nélkül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végén tényleg Luke-kal a hátán fog Rey ugrálni. :D

 

 

Ez már nem az első ilyen videó

Odáig már rég eljutottam. Én is raktam korábban be ilyet. Annyira feledékeny azért nem vagyok. :P

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Mivel az ő karaktere digitális, lehet, csak később kerül elő. Vagy egyáltalán nem szerepel Kanata, ami szerintem azért nem lenne annyira fura. Legalábbis az ep7-es eltűnése után érdekes lenne a visszatérése - úgy simább lenne az átmenet, ha a film végén ő is ott lett volna az Ellenállás bázisán, de így, hogy nem ment Hanékkal, inkább azt sugallták, hogy ő más útra tévedt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.