Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Filmek 12.0

Recommended Posts

Azért kicsit sajnálom hogy a TFA Oszi díj nélkül maradt. Pedig nem is izgat igazán annak a sznob akadémiának az ügyködése.

Nemesék és Leo győzelme kárpótol valamennyire. Bár Saul sztorija egyáltalán nem érdekel és tuti hogy azt a filmet sose fogom megnézni.

Nemesék sikeréhez még Bimbó apó is gratulált. :cool::D

VVZvwPC.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én biztos megnézem a Saul fiát annak ellenére, hogy nem tudnak érdekelni az ilyesfajta filmek. Annyi díjat kapott, hogy egyszerűen látnom kell miért kajálja mindenki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát én továbbra is kihagyom... viszont a Spotlight és a Revenant érdekel.

Marsi nagyon megérdemelte volna :( TFA legyünk őszinték SW kategóriában nem akkora durranás, bár Morricone és Leo sem csak a mostani filmjükért kapták. Azért jó lett volna legalánn egy-kettő, na.

Leo megérdemelte végre :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Miért is nem volt nagy durranás? Trükk szempontból vagy hogy?

Trükk szempontból. BB-8 nagyon jó de (pont azért, mert ő valódi) nem tudom mennyire számít vizuális effektnek. A legjobb robot színész kategóriát simán megnyerné, ha lenne olyan :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amit biztos nem nézek meg, az a Spotlight.

Miért? Mert nagyon jó film és izgalmas a nyomozás ahogy egyre jobban beleássák magukat és a film a végén érdekes tényeket közöl ami után utólag még érdekessé teszi a filmet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Trükk szempontból. BB-8 nagyon jó de (pont azért, mert ő valódi) nem tudom mennyire számít vizuális effektnek. A legjobb robot színész kategóriát simán megnyerné, ha lenne olyan :)

Száz százalékosan trükk (attól, hogy valami robot vagy maszk vagy akármicsoda, még trükk), ráadásul, nem mindig valódi robot. Sőt, ha megnéznéd a trükköket ecsetelő filmeket, megdöbbennél, hány helyen CGI BB-8 is. Vagy más lények. Trükktechnikailag jelenleg SW berkekben az ep7 kenterbe veri a másik hatot. Ami persze nem csoda, mivel a legfiatalabb, így a legkorszerűbb trükkökkel dolgozhattak a filmesek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Visszatérőt és a Spotlight-ot biztos megnézem. Előbbi január hetedike óta várat magára úgyhogy ideje lenne már megnézni.

On 2016. 02. 29. at 11:28 PM, Donát said:

Hihetetlen arc. :) Köszi Rog, hogy felhívtad rá a figyelmet.

On 2016. 03. 01. at 5:02 PM, MissKarrde said:

Szuper! Köszi :)

Szívesen! :)

On 2016. 03. 01. at 7:30 PM, JakeSully said:

Helyreállt az egyensúly :D:lol:

Leo, a kiválasztott. :D

On 2016. 03. 01. at 9:02 PM, Yoda József said:

Daisy díjátadó volt ugye? Melyik kategóriában?

Legjobb dokumentumfilm

Szerkesztve: - Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Miért? Mert nagyon jó film és izgalmas a nyomozás ahogy egyre jobban beleássák magukat és a film a végén érdekes tényeket közöl ami után utólag még érdekessé teszi a filmet.

A téma miatt, a pedofíliát egyszerűen semmilyen mértékben nem veszi be a gyomrom, kerülöm az ezzel kapcsolatos cikkek olvasását is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én biztos megnézem a Saul fiát annak ellenére, hogy nem tudnak érdekelni az ilyesfajta filmek. Annyi díjat kapott, hogy egyszerűen látnom kell miért kajálja mindenki.

Kéreszkedj be egy iskolamoziba.... :D most még jobban fogják nyomni a gyerekeknek is. Meg lehet nézni, de engem - többek között - pont az a nézőpontja zavart, ami miatt díjakat kapott.

Egyébként meg...ha mondjuk a környezetvédelemről szólna,soha nem jut ilyen messze. Nem jó film, de a miénk, végre újra van szobrunk. :yeah:

A téma miatt, a pedofíliát egyszerűen semmilyen mértékben nem veszi be a gyomrom, kerülöm az ezzel kapcsolatos cikkek olvasását is.

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

Saját értelmezésemben ez egy újságírós film :) Nem az volt a lényeg, ami után oknyomoztak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

Ez várható volt :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon nagy a csönd az új Warcraft mozi körül... vajon miért? :(

Mert a Deadpool siker után úgy döntöttek hegy R-besorolású csinálnak belőle hogy mentség a menthetőt......természetesen csak tréfa.... nincs semmiféle csönd csak nyáron jön a film bőven ráérnek még a marketinggel. TFA is csak ősszel indította a rakétákat.

Szerkesztve: - Fulcrum

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

Tejószagú atyaég...

És az a durva, hogy a legtöbb amerikai vigjátéknál az előzetesekbe még a jobb poénokat szokták belepakolni. Ha itt is ez a helyzet, akkor ez nem kicsit lesz rettenetes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ami a Batman v Superman-ból kimaradt :D

https://www.facebook.com/CineStarhu/videos/1141458595878867/

Mindig is csíptem Jimmy Kimmel-t! :)

----------------

Donát, mi erőltetett? A Jimmy Kimmel videó vagy a Ghostbusters trailer? Az utóbbival egyetértek! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mindig is csíptem Jimmy Kimmel-t! :)

----------------

Donát, mi erőltetett? A Jimmy Kimmel videó vagy a Ghostbusters trailer? Az utóbbival egyetértek! :)

A Kimmel videó. Borzalmas.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Tejószagú atyaég...

És az a durva, hogy a legtöbb amerikai vigjátéknál az előzetesekbe még a jobb poénokat szokták belepakolni. Ha itt is ez a helyzet, akkor ez nem kicsit lesz rettenetes.

Márpedig attól félek, hogy ezek a legjobb poénok...

Tegnapelőtt néztem meg az eredetit Blu-rayen. A 30 éves évforduló kiadása, akkor is vettem meg, de a mai napig nem vettem rá magam, mert nem az eredeti magyar szinkron van rajta - viszont most újra elővettem a játékot, ami ugye eleve nem magyar, és már amúgy is párszor végigjátszottam, így úgy voltam vele, hogy mostanra hozzászoktam az angol hangokhoz. (Aki véletlen nem tudná: a Ghostbusters: The Video Game a hivatalos harmadik rész, és Sigourney Weaveren és Rick Moranison kívül az összes főbb szereplő a hangját és az arcát adta a játékhoz, sőt, a sztorit is Dan Aykroyd és Harold Ramis írta, akárcsak a filmekét).

Szóval, megnéztem angolul, és így baromi jó volt. Oké, a trükkök nem időtállóak, bár még nem is rosszak, nem öregedett olyan rosszul, mint sok más vele egykorú film. A hangulat is remek, a poénok is ülnek, pedig hát mindet ismerem. És a hangulat egyszerűen pazar. Van, amikor könnyed, van, amikor félelmetes. A protonfegyverek bekapcsolása számomra ugyanolyan ikonikus, mint a fénykard aktiválása, az Ecto-1 szirénáját ugyanúgy azonnal felismerem, mint egy TIE vadász hatóművének a hangját.

Szóval, az eredeti Ghostbusters és nyugodtan mondhatjuk, hogy a Ghostbusters II is örök klasszikus marad. Ez az új meg egy fos. Az eredetiek humorát, hangulatát és lelkét nyomokban sem tartalmazza.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ