Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Filmek 12.0

Ajánlott hozzászólás

Ez az új eresztés tényleg elég trének ígérkezik. De sebaj. Az első még mindig ott van nekem. Igaz azt csak valamikor 1992 és 1995 között bírtam nagyon. Azóta valamelyest mérséklődött a dolog.

Szerkesztve: - Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nagy a csönd az új Warcraft mozi körül... vajon miért? :(

Csak szólnod kellett és Duncan Jones gyorsan posztolt egy képet Twitteren. :)

CcpJ0r-UYAAN1cK.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igazából megnézheted, semmi explicit ábrázolás nincs benne: sajnos pont csak a felszínt kapargatja. Sokkal inkább újságírós film, mint pedofíliás.

Nute, ne hallgass R2-ra. Ha herótod van a témától, semmi esetre se nézd meg a filmet.

Én megnéztem, szerintem jó kis film, és jól bemutatja a katolikus egyház "fedhetetlenségét".

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem szokásom egy filmet azelőtt gyalázni, hogy megnéztem volna, kivéve, ha a címe Prometheus és Ridley Scott rendezi (bocs, nem tudtam kihagyni :P:D), de ez SZ*R!!!!!! :fuckoff:

Megérdemelten lesz óriási bukta! Egyszer sem voltam képes mosolyra húzni a számat! :(

Azért kár érte. Nagyon szeretem az eredetit!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nute, ne hallgass R2-ra. Ha herótod van a témától, semmi esetre se nézd meg a filmet.

Én megnéztem, szerintem jó kis film, és jól bemutatja a katolikus egyház "fedhetetlenségét".

Persze, ha annyira irtózik a témától, ne hallgasson rám, nem venném a szívemre, ha rosszul lenne...

De nekem ez a mozi megint csak a felszínt kapargatja a témában, teljesen elsumákol mindent az egyházi pedofíliával kapcsolatban. Kicsit olyan gumicsont jellegű az egész, amin most elrágódik a világ és semmi nem változik.

De nem volt rossz, tényleg nem: nekem egy jó újságírós mozi, de nem pedofilos. A Pokoli leckétől pl. fényévekre van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Persze, ha annyira irtózik a témától, ne hallgasson rám, nem venném a szívemre, ha rosszul lenne...

De nekem ez a mozi megint csak a felszínt kapargatja a témában, teljesen elsumákol mindent az egyházi pedofíliával kapcsolatban. Kicsit olyan gumicsont jellegű az egész, amin most elrágódik a világ és semmi nem változik.

De nem volt rossz, tényleg nem: nekem egy jó újságírós mozi, de nem pedofilos. A Pokoli leckétől pl. fényévekre van.

Szerintem abszolút nemcsak a felszínt kapargatja, hiszen felmegy egészen a Vatikánig.

Egyébként mint filmblog tulajdonosnak, jobban kéne ügyelned, hogy kinek mit ajánlasz. Nute írta, hogy az egész témától kikészül, márpedig itt bőven vannak olyan ecsetelések és történések, ami alighanem kiverné nála azt a bizonyos biztosítékot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem abszolút nemcsak a felszínt kapargatja, hiszen felmegy egészen a Vatikánig.

Egyébként mint filmblog tulajdonosnak, jobban kéne ügyelned, hogy kinek mit ajánlasz. Nute írta, hogy az egész témától kikészül, márpedig itt bőven vannak olyan ecsetelések és történések, ami alighanem kiverné nála azt a bizonyos biztosítékot.

Szerintem meg totál felületes és langyos a film, épp ezért mertem ajánlani. De ízlések és pofonok. :peace:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nehéz megítélni, hogy Nute -nak mi lenne a jó. Ezt alighanem ő tudná eldönteni... Nem kell nagy feneket keríteni egy filmajánlásnak. ;)

Láttad a filmet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem láttam de most a véleményekről megy a vita, hogy kinek milyen. Csak Nute tudja eldönteni neki jó-e.

A Saul Fiát látta már innen valaki?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem láttam de most a véleményekről megy a vita, hogy kinek milyen. Csak Nute tudja eldönteni neki jó-e.

A Saul Fiát látta már innen valaki?

Aha. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én viszont láttam, és épp ezért óva intettem Nute-ot aki emlékeztetőül ezt írta:

A téma miatt, a pedofíliát egyszerűen semmilyen mértékben nem veszi be a gyomrom, kerülöm az ezzel kapcsolatos cikkek olvasását is.

Aki látta a filmet, és a fentiek után azt javasolja valakinek, hogy nyugodtan nézze meg, azt nem tudom hova tenni, pláne, ha az illető rendszeresen ír ajánlásokat filmekről másoknak... :hmm:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen nyilván ha egy cikktől kiborul, akkor a filmben azt ahogy felnőtté vált áldozatok beszámolnak a részletekről nyilván nehezen birná. A maga módján visszafogott film, mert papot és gyereket talán nem is láttunk egy képkockán, így alapesetből én se gondolnám hogy bárki gyomrát fel tudná kavarni, mivel nagyon a nyomozáson van a hangsúly, de Nute úgy tűnik kivétel.

Nekem tetszett a film. Nem mesteri, de rendben volt. Amit vállalt azt ügyesen végigvitte.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen nyilván ha egy cikktől kiborul, akkor a filmben azt ahogy felnőtté vált áldozatok beszámolnak a részletekről nyilván nehezen birná. A maga módján visszafogott film, mert papot és gyereket talán nem is láttunk egy képkockán, így alapesetből én se gondolnám hogy bárki gyomrát fel tudná kavarni, mivel nagyon a nyomozáson van a hangsúly, de Nute úgy tűnik kivétel.

Nekem tetszett a film. Nem mesteri, de rendben volt. Amit vállalt azt ügyesen végigvitte.

Mindkét részével egyetértek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Közben megnéztem Tarantino ALjas Nyolcas filmjét, és nagyon tetszett.

Mindenkinek bátran ajánlom, aki nem finnyás , ha hekto számra folyik benne a vér, és figyelem, perverz erőszakos jelenetek is találhatóak benne!

Szerkesztve: - JakeSully

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Arnold Schwarzenegger készen áll arra, hogy újra összecsapjon a Predatorral.

Ez nagyon jó hír, a Predator 1 az egyik kedvenc akciófilmem a 80-as évekből. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Simán eljátszhatna egy olyan szerepet, mint amit a Predator 2-ben kellett volna, csak nem tudtak megegyezni a bérről, így a karaktert átnevezték Keyesre és Gary Busey vette át a szerepet. Sheafer tábornok, aki a frontvonal mögül kommandírozza a predator ellen küldött kommandósokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Simán eljátszhatna egy olyan szerepet, mint amit a Predator 2-ben kellett volna, csak nem tudtak megegyezni a bérről, így a karaktert átnevezték Keyesre és Gary Busey vette át a szerepet. Sheafer tábornok, aki a frontvonal mögül kommandírozza a predator ellen küldött kommandósokat.

Ez lett volna a P2? :o

Amúgy örömteli dolog, hisz ilyen tipusú folytatásokra vágytunk. -csak 20 évvel ezelőtt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez lett volna a P2? :o

Amúgy örömteli dolog, hisz ilyen tipusú folytatásokra vágytunk. -csak 20 évvel ezelőtt.

Yep, eredetileg Sheafer lett volna az, aki megpróbálja elfogni a ragadozót, persze akkor még nagyobb szerep hárult volna rá, mint amennyit Keyes kapott.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hé! Spoilert spoilerkapcsoló mögé!!!

Csak viccelek, valószínűleg soha az életben nem fogom megnézni ezeket a filmeket. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Predator 1-et érdemes, hamisíthatatlan 80-as évekbeli akciófilm stílusa van.

'80-as évekbeli akciófilmként ez azért valljuk be, nem meglepő. :P:)

Szerintem mindhárom részt érdemes egyszer megnézni, jó kis agykikapcsolós sci-fi akciófilmek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Yep, eredetileg Sheafer lett volna az, aki megpróbálja elfogni a ragadozót, persze akkor még nagyobb szerep hárult volna rá, mint amennyit Keyes kapott.

Talán jobb is lett volna úgy a film, emlékszem amikor először láttam gyerekként* akkora csalódás volt, hogy láttam amint az első részben az egyik "Nagy" akcióhős vette fel a predátorral a harcot, erre mit kapok a 2. részben főhősnek egy Murtaugh őrmestert icon15.gif

*Most jövök rá, hogy csak akkor egyszer láttam a filmet, a'sszem meg kellene lesnem még egyszer a filmeket meg akkor már az Alineket meg az AvP-ket és még a Prometheust is :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ